Clicks907

Šikanovanie veriacich týkajúce sa predovšetkým sv. prijímania, ale aj cez zákaz kľačať v kostole

Šikanovanie veriacich týkajúce sa predovšetkým sv. prijímania, ale aj cez zákaz kľačať v kostole. Hoci o koronavírusovej epidémii už niekoľko týždňov nemôže byť v Európe reč, ak vôbec mnohé opatrenia…More
Šikanovanie veriacich týkajúce sa predovšetkým sv. prijímania, ale aj cez zákaz kľačať v kostole.
Hoci o koronavírusovej epidémii už niekoľko týždňov nemôže byť v Európe reč, ak vôbec mnohé opatrenia boli oprávnené, prináša táto panika stále nové plody.

Zverejnené štúdie dokazujú, že nákazlivosť týmto vírusom je zreteľne nižšia, než sa vlády doteraz domnievali, ale veriaci a zodpovední funkcionári sú vystavovaní stále novému šikanovaniu. Môže sa dnes ešte kľačanie pokladať za „politicky korektné“?

Je známe, že počet obetí koronavírusy v nemeckom priestore je pod priemerom úmrtnosti na sezónnu chrípku a v niektorých krajinách ako Belgicko, Francúzsko, Veľká Británia a Španielsku dosiahol úroveň silnej chrípkovej vlny.
Úplne sa zamlčuje, že Svetová zdravotnícka organizácia v Ženeve oznámila na tlačovej konferencii Video, že podľa doteraz známych podkladov nakazení jedinci, ktorí nevykazujú žiadne symptómy choroby, nemôžu byť pre ďalších jedincov zdrojom nákazy. Opačný názor bol doteraz hlavným argumentom pre radikálne opatrenia. Podľa týchto údajov infikovaní jedinci bez symptómov alebo len s malými ťažkosťami boli pokladaní za najnebezpečnejších šíriteľov nákazy, pretože nepoužívajú žiadne ochranné opatrenia a stýkajú sa s ďalšími ľuďmi. Tento názor sa medzi ľuďmi divoko rozšíril, hoci bol neodôvodnený.

Tento omyl bol tiež zodpovedný za to, že vlády a vládni epidemiológovia zverejňovali s veľkou publicitou počty nakazených osôb, pričom tieto údaje mali zmysel maximálne pre štatistikou. Tieto počty boli počas celých mesiacov hlavným nástrojom pre vytváranie paniky a odôvodňovania mimoriadnych opatrení pod vplyvom sporného radikalizmu. Podľa posledných oznámení SZO bolo potrebné tieto opatrenia považovať za ľahšie kontrolovateľné nebezpečenstvo. Nie len teraz, ale od samého začiatku.

Prečo nie sú tieto poznatky nezverejňujú? Všetko nasvedčuje tomu, že vec nahráva farmaceutickému priemyslu a miliardovým obchodom lobistov ako je Bill Gates. Niektorí to považujú za nástroj kontroly obyvateľstva.

Faktom je:
14. mája Aba Grifoni, Daniela Weiskopf, Sydney Ramirez, Davey Smith a ďalší mikrobiológovia a imunológovia zverejnili štúdiu, v ktorej konštatujú, že 60% ľudí je proti koronavírusu úplne imúnna, pretože v skutočnosti skrze občasné „nachladnutia“ sú pod vplyvom SARS-CoV -2 a nie pod koronavírusom. Nebezpečenstvo tohto vírusu je potrebné redukovať na faktor 5. (Štúdia)

Cirkevné šikanovanie
A čo robí cirkev, ktorá visí na perách ministrov zdravotníctva, ktorí (aspoň v Nemecku) nemajú žiadnu odbornú kompetenciu? Zavádzajú absurdný boj proti prijímaniu do úst. Pritom významní a zodpovední lekári jednotne zastávajú názor, že prijímanie na jazyk je najlepšou ochranou.
V Bologni, červenom hrade Talianska, kde pápež František uzavrel pakt medzi politickou a cirkevnou mocou, žasnú veriaci nad prívalom šikanovania.


7. mája podpísala talianska vláda s TBK spoločný protokol o obnove bohoslužieb. Ten obsahuje pre niektorých veriacich poľutovaniahodné šikanovanie, týkajúce sa predovšetkým sv. prijímania. V Bologni si arcibiskup Zuppi pridal ešte dodatočné opatrenia, ktoré v protokole nie sú.

V jeho diecéze bol totiž zahájený nielen boj proti prijímaniu do úst, ale aj proti kľačaniu.

Oboje je už niekoľko rokov niektorým cirkevným kruhom tŕňom v oku. „Správny“ kresťan vraj nekľačí, ale stojí, aby mal s Bohom oči v rovnakej výške. Tak nejako znejú slová nariadenia. S koronavírusom sa tu prihrieva zvláštna vlastná polievočka.

Na šikanovanie sa sťažujú aj veriaci vo svätyni v Lorete. Tento svätý dom mohol byť celé mesiace navštevovaný len domácim obyvateľstvom. Teraz sa tu nesmie kľačať. Ak tak niekto urobí, je vyzvaný, aby sa postavil. Vo svätyni môžu veriaci zotrvať iba tri minúty, pretože ju vraj „nie je možné stále dezinfikovať“.

Obrazy vo farskom kostole sv. Pavla z Ravony dokumentujú tento dvojaký boj proti eucharistickej úcte. Kostol zasvätený sv. Pavlovi je prvýkrát spomínaný roku 990. Vtedy bol spojený s jednou ženskou kongregácií. Od roku 1123 až 1630 bol pri chráme augustiniánsky kláštor, ktorý sa stal obeťou morovej epidémie. Kostol vtedy slúžil krátko ako lazaret a augustiniáni tu pôsobili až do roku 1655. Roku 1454 tu bol vybudovaný farský kostol, o ktorý sa staral diecézny klérus. Dvakrát tu bol kult prerušený. 1866 zabralo spojené talianske kráľovstvo kostol i faru na vojenské účely a 1899, kedy bol starý kostol zbúraný a nahradený novým väčším.

K ďalšiemu prerušeniu tisícročných bohoslužieb došlo až na jar v roku 2020 kvôli opatreniam proti koronavírusu.

Giuseppe Nardi, Katholisches
alianciazanedelu.sk/archiv/6459
Dana22
Heslo :"Modli sa a pracuj!"

pravyprostor.cz/cernochu-a-cika…

Černochu a cikáne, co ti běloch vlastně dluží?
www.youtube.com/watch
Roberto 55
I like this guy. He is speaking the truth about afro-american negroes and their life in the US a nd their huge support from US govt. (about 850 billion USD yearly). This video is 8 years old and now they have even better conditions for their negro lives...
Dana22
Ukázalo sa,že hnutie Black Lives Matter je protikatolícke,protikresťanské a rasistické.

Aktivista spoločnosti Black Lives Matter chce sochy „bieleho Ježiša“, ktoré boli zničené, pretože sú „rasistické“

www.lifenews.com/…/black-lives-mat…

Black Lives Matter Activist Wants Statues of “White Jesus” Torn Down Because They’re “Racist”

Aktivista spoločnosti Black Lives Matter chce sochy „bieleho …More
Ukázalo sa,že hnutie Black Lives Matter je protikatolícke,protikresťanské a rasistické.

Aktivista spoločnosti Black Lives Matter chce sochy „bieleho Ježiša“, ktoré boli zničené, pretože sú „rasistické“

www.lifenews.com/…/black-lives-mat…

Black Lives Matter Activist Wants Statues of “White Jesus” Torn Down Because They’re “Racist”

Aktivista spoločnosti Black Lives Matter chce sochy „bieleho Ježiša“, ktoré boli zničené, pretože sú „rasistické“
Aktivista spoločnosti Black Lives Matter Shaun King vyzval v pondelok na odstránenie sôch, nástenných malieb a okien z farebného skla, ktoré zobrazujú Ježiša ako „bieleho Európana“, ktorý tvrdil, že je „forma bielej nadvlády“. „Áno, myslím, že sú sochy Biely Európan tvrdia, že Ježiš by mal zostúpiť, “napísal na Twitteri King, bývalý zástupca prezidentskej kampane Vermonta Sena Bernieho 2020. „Sú formou bielej nadvlády.

Vždy boli. “Kráľovo zameranie na náboženské umelecké diela prichádza s tým, ako rôzne aktivistické skupiny prešli za zničenie sôch Konfederácie a teraz vyzývajú na odstránenie ďalších historických pamiatok.
One more comment from Dana22
Dana22
NETFLIX opäť útočí na kresťanov a otvorene podporuje satanizmus.
NIE oslave Lucifera!

www.returntoorder.org/…/netflix-lucifer…
Theodorá-Máriá
Často proti rozumu, zvláště když si osvojíš děkování
za vše dobré ,nedobré i zlé co se kolem tebe děje
a tebe se dotýká. To je život v nové dimenzi,
Boží Království mezi námi. 😇
Theodorá-Máriá
Omyl točísa - logika starého člověka vede do náručí satana i s rozumem.
Děti Boží vede VÍRA v Boží Slovo a v Krev Kristovu.
apredsasatoci
Hlavne treba skúmať svoje ovocie. Čert nespí.
apredsasatoci
Joske, Omyl! satan od svojej podstaty je klamár a vrah. Ako je v nebi niekoľko pribytkov, tak niekoľko príbytkov je aj v pekle. Keď človeka zvedie k hriechu, neodchádza. Pokračuje ďalej vo svojej "robote".
Človek nevidí do ľudského srdca, hlavy ako Boh. Ako sa má potom vyznať, orientovat na ceste k Spase? K tomu ,mu slúži rozum a logika postavená na poznaní Božieho Slova
Pavol IV
apredsasatoci Človek nevidí do ľudského srdca, hlavy ako Boh. Ako sa má potom vyznať, orientovat na ceste k Spase? K tomu ,mu slúži rozum a logika postavená na poznaní Božieho Slova
Stale mi nebolo jasne, preco to mas vsetko tak domotane. Posledna veta o tebe prezradila vsetko! Ty sa spoliehas na svoj rozum a logiku, postavenu na poznani Bozieho Slova.
Z uvedeneho je zrejme, podla coho sa ty …More
apredsasatoci Človek nevidí do ľudského srdca, hlavy ako Boh. Ako sa má potom vyznať, orientovat na ceste k Spase? K tomu ,mu slúži rozum a logika postavená na poznaní Božieho Slova
Stale mi nebolo jasne, preco to mas vsetko tak domotane. Posledna veta o tebe prezradila vsetko! Ty sa spoliehas na svoj rozum a logiku, postavenu na poznani Bozieho Slova.
Z uvedeneho je zrejme, podla coho sa ty orientujes, ale asi si zabudla na slova Pisma: 19 Veď je napísané: Zmarím múdrosť múdrych a rozumnosť rozumných zničím.( 1Kor;1)
Si si naprosto ista, ze tvoje poznanie Bozieho Slova je v sulade s poznanim v Duchu Svetom?
Ak sa spoliehas na svoj rozum a logiku, postavenu na svojom poznani Bozieho Slova, lahko sa moze stat, ze mozes zist zo spravnej, uzkej cesty.
Neustale musime mat na pameti, ze iba nasledovanim Jezisa sme na spravnej ceste. lebo je napisane:
5 Ja som vinič a vy ratolesti. Kto zostáva vo mne a ja v ňom, prináša veľa ovocia, pretože bezo mňa nemôžete nič urobiť. 6 Ak niekto nezostáva vo mne, vyhodia ho von ako ratolesť a uschne. Potom ich pozbierajú, hodia do ohňa a zhoria.(Jn;15)
Kallistratos
Bůh nám nadělil zdravý selský rozum a žádnou preosvicenost a supervelebnost či ultrablaženost a hypercharismatičnost. 😁 A na základě této normality, přesně fundamentu můžeme ve vyváženosti rozumu a srdce zdravě a dobře žít -před lidmi i Bohem.❤️
Pavol IV
Kallistratos Mylis sa mily Kalli! Pismo Svete svedci o niecom inom: 14 Jednou obetou totiž navždy zdokonalil tých, čo sa posväcujú. 15 Dosvedčuje nám to i Duch Svätý, keď hovorí: 16 Toto je zmluva, ktorú s nimi uzavriem po tých dňoch, hovorí Pán: Svoje zákony vložím do ich sŕdc a vpíšem im ich do mysle; 17 a na ich hriechy a ich neprávosti si už viac nespomeniem. (Heb.10;)
Ako vidis, tu je …More
Kallistratos Mylis sa mily Kalli! Pismo Svete svedci o niecom inom: 14 Jednou obetou totiž navždy zdokonalil tých, čo sa posväcujú. 15 Dosvedčuje nám to i Duch Svätý, keď hovorí: 16 Toto je zmluva, ktorú s nimi uzavriem po tých dňoch, hovorí Pán: Svoje zákony vložím do ich sŕdc a vpíšem im ich do mysle; 17 a na ich hriechy a ich neprávosti si už viac nespomeniem. (Heb.10;)
Ako vidis, tu je presne urcene, komu predsa len dal tu preosvietenost, supervelebnost, ci ultrablazenost a hypercharizmaticnost. Ty si sice na to potreboval vo svojej supervzdelanosti, hyperinteligentnosti a ultramudrosti, pouzit az styri slova, Pavlovi stacilo jedno - ZDOKONALIL. A nie na zaklade nijakej normality, ani na nijakej vyvazenosti rozumu a srdca, ale na zaklade toho, ze svoje zakony vlozi do srdc a vpise ich do mysle tym, co sa posvecuju!
Tvoje tvrdenia maju sluzit iba na to, aby si miatol, mylil a zahmlieval. Ak to robis z nevedomosti, mas stale nadej na uprimne pokanie, ale ak to robis vedome, je ti jasne, coho sa dopustas.
Joske
Falešnou pandemií zaútočil vládce tohoto světa na žalostnou NEvíru členů církve. Úředníci a strážci matrice nevěří v Tělo Kristovo, které uzdravuje, které dává život. Domnívají se, že oplatka, kterou distribuují, je toxická. Uvěřili vládci tohoto světa, že se s rouškou na ústech, s dezinfekcí na ruce, vložené do gumové rukavice, dotýkají přenašeče smrtelných chorob. Peklo se směje, andělé v …More
Falešnou pandemií zaútočil vládce tohoto světa na žalostnou NEvíru členů církve. Úředníci a strážci matrice nevěří v Tělo Kristovo, které uzdravuje, které dává život. Domnívají se, že oplatka, kterou distribuují, je toxická. Uvěřili vládci tohoto světa, že se s rouškou na ústech, s dezinfekcí na ruce, vložené do gumové rukavice, dotýkají přenašeče smrtelných chorob. Peklo se směje, andělé v nebi pláčou.
Kallistratos
😂 😂😂 To je logika hodna malého dítěte.
---------------------------------------------------
Joske: Poznámka. Bylo by divné, kdyby Satan, vládce tohoto světa, neposlal za mnou nějakého dotěrného pokušitele. Kdyby totižto neposlal, nutilo by mne to k zamýšlení, kde dělám chybu. Takto jsem si jistý, že jsem na správné cestě....
Joske
Poznámka. Bylo by divné, kdyby Satan, vládce tohoto světa, neposlal za mnou nějakého dotěrného pokušitele. Kdyby totižto neposlal, nutilo by mne to k zamýšlení, kde dělám chybu. Takto jsem si jistý, že jsem na správné cestě. Na cestě za Ježíšem Kristem.
apredsasatoci
No pozor! Či je človek svätý, alebo hriešnik, satan každého pokúša. Tvoja logika je veľmi zlá logika.
Joske
Neřídím se logikou světských lidí. Satan nepokouší někoho, kdo je pokoušen vlastní žádostivostí.
Satan nepokouší nikoho, kdo již propadl peklu. Satan pokouší pouze ty z lidí, kteří jsou povoláváni Bohem. (Viz pokušení Ježíše na poušti)
Dnešní večer na mne Satan poslal dva pokušitele?
Kallistratos
Joske, kdybys chodil do Církve a účastnil se bohoslužeb nepsal bys takové pitomosti o matrici, toxické oplatce a fantasmagoriích o smějícím se peklu. Nerozumíš tomu, nerozumíš Církvi. Už hodně dávno, že? 😎
Dana22
Vigano: Temné mocnosti si želajú rozpustiť spoločenský poriadok, aby mohli vytvoriť neslobodný svet
Arcibiskup Vigano napísal prezidentovi Trumpovi ďalší list, v ktorom ho upozorňuje na "deti temnoty", ktoré stotožňuje so štátom v štáte a slobodomurármi, pričom poukazuje na to, že ich pánom je satan, a riadia sa mottom: Solve et Coagula.
www.youtube.com/watch
Anton Čulen