uk.news
17

Футболіст говорить правду - Національна футбольна ліга спускає штани

28-річний Гаррісон Баткер, талановитий кікер команди "Канзас-Сіті Чіфс", який відвідує римську месу, проголосив деякі істини у своїй промові 11 травня в Бенедиктинському коледжі в Канзасі (повне відео нижче).

"Канзас-Сіті Чіфс" - це професійна команда з американського футболу. Здоровий глузд Баткера викликав негативну реакцію в обскурантистських колах США, включаючи пропагандистські ЗМІ олігархів. Баткер говорив такі речі, як:

"Я можу бути тим, ким я є, тому що у мене є дружина, яка прихильна до свого покликання. Я більш ніж благословенний багатьма талантами, які дав мені Бог. Але неможливо переоцінити той факт, що всі мої успіхи стали можливими завдяки дівчині, з якою я познайомився в оркестрі в молодших класах середньої школи, яка навернулася до віри, стала моєю дружиною і взяла на себе одне з найважливіших звань: домогосподарка.

Вона є основним вихователем наших дітей. Вона стежить за тим, щоб футбол чи мій бізнес не відволікали мене від виконання обов'язків чоловіка і батька.

Вона - людина, яка найкраще знає мене в глибині душі. І саме через наш шлюб ми обидва знайдемо спасіння, якщо на те буде воля Божа.

Я розповідаю вам все це, тому що на власному досвіді переконався, наскільки щасливішою може бути людина, коли вона ігнорує зовнішній шум і наближається до Божої волі для свого життя.

Мрія Ізабель про "кар'єру", можливо, і не здійснилася. Але якби ви запитали її сьогодні, чи шкодує вона про своє рішення, вона б голосно розсміялася
, не вагаючись, і відповіла: "Ні, чорт забирай, ні"".

Баткер також розкритикував аборти, Місяць пропаганди гомосексуалізму і Джо Байдена, лідера американського режиму, який зробив богохульний знак хреста під час проабортного мітингу.

"Такі речі, як аборти, ЕКЗ, сурогатне материнство, [самогубство шляхом] евтаназії, а також зростаюча підтримка дегенеративних культурних цінностей і засобів масової інформації - все це є наслідком поширення безладу".

Коментуючи місячник гомосексуальної пропаганди, який оскверняє червень, присвячений Пресвятому Серцю Христовому, Баткер зазначив, що "гордість" є одним з семи смертних гріхів.

Зараз онлайн-петиція стверджує, що знайшлося 100 000 дурнів, які підписали петицію проти Баткера. Національна футбольна ліга (НФЛ) на чолі з Роджером Гуделлом, який піддається будь-якому тиску з боку декадентського режиму, провела "лінію", якої б не існувало, якби Баткер пропагував таке зло, як аборти, содомію, гомосексуальний гріх, евтаназію самогубство, дітей-трансвеститів, порнографію тощо.

Відповідно, Гуделл виступив із заявою, в якій засудив виступ Баткера: "Його погляди не відображають погляди НФЛ як організації. "НФЛ непохитна у своїй прихильності до інклюзії, що тільки робить нашу лігу сильнішою". Пропагандистський термін "інклюзія" означає включення зла і виключення добра.

Доповнення: у Вікіпедії є список спортсменів, які були засуджені за злочини, але Гуделл не робив заяв проти них.

Переклад зі штучним інтелектом

18:28