Clicks2.3K
pl.news
13

Niemcy: konwencja ekumeniczna wykorzystuje Ciało Chrystusa jako zabawkę

Na konwencji ekumenicznej we Frankfurcie (15 maja) "katolicy" i "protestanci" mieli sobie ulżyć, albo przyjmując komunię świętą, albo jedząc chleb podczas protestanckiej Wieczerzy Pańskiej.

Dwaj przewodniczący Konwentu rozpoczęli od dziecinnego aktu lekceważenia. Przewodniczący Centralnego Komitetu Niemieckich Katolików, Thomas Sternberg, wziął udział w protestanckim nabożeństwie i zjadł tam chleb. Protestancka przewodnicząca Bettina Limperg, prezes Federalnego Sądu Najwyższego w Karlsruhe, tego samego wieczoru podczas nabożeństwa w katedrze we Frankfurcie w sposób świętokradczy przyjęła Ciało Chrystusa (na zdjęciu).

Celebrans mszy, prohomoseksualny ksiądz Johannes zu Eltz "przeprosił" protestantów, obrażając Kościół bezinteresownym stwierdzeniem, że protestanci musieli zmagać się z "arogancją" i "wysiłkami demarkacji" ze strony katolickiej: "proszę o przebaczenie za to i dziękuję za wyrozumiałość".

Przewodniczący biskupów niemieckich, Georg Bätzing z Limburga, siedział na mszy i przyjął komunię do ręki.

#newsDjbmhybbee

wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
antyszczepionkowce dra mordy, nie szczepić, pokrętna filozofia, nawołujecie aby sie nie szczepić to jaka jest alternatywa aby przeżyć, mowicie modlitwa a czy szczepionka to nie jest dar Jezusa w wyniku modlitwy, pewien żyd modlił sie o wygrana Bóg mówi do niego żydzie daj mi szanse wyślij kupon totolotka
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
Rozporządzenie KE przewiduje również wdrożenie tzw. opcjonalnego europejskiego certyfikatu rodzicielstwa. Grupa organizacji pozarządowych z kilkunastu krajów Europy, przygotowała petycję protestacyjną w tej sprawie. Ja właśnie podpisałem i jestem gdzieś w okolicy nr 4629. Podpisz i Ty. Apel wsparły środowiska prorodzinne z m.in. Francji, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Węgier i Ukrainy. Petycję …More
Rozporządzenie KE przewiduje również wdrożenie tzw. opcjonalnego europejskiego certyfikatu rodzicielstwa. Grupa organizacji pozarządowych z kilkunastu krajów Europy, przygotowała petycję protestacyjną w tej sprawie. Ja właśnie podpisałem i jestem gdzieś w okolicy nr 4629. Podpisz i Ty. Apel wsparły środowiska prorodzinne z m.in. Francji, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Węgier i Ukrainy. Petycję możesz podpisać pod tym adresem:
stopnarzucaniuhomoadopcji.pl/pl/
Jerzy** shares this
2.3K
.
Orędzia
W niemieckim kościele katolickim słowa konsekracji zmieniono juz od 2012 roku mimo stanowczego sprzeciwu Papieża Benedykta 16. Ci ludzie nie przyjmują juz Pana, ale chleb i może to była Ręka Boża by chronić Ciało naszego Zbawiciela przed niemiecką protestancko-katolicką schizmą. Dopiero teraz widać Boską interwencję, która do niedawna była dla niemieckich katolików czystą formalnością i wielu z …More
W niemieckim kościele katolickim słowa konsekracji zmieniono juz od 2012 roku mimo stanowczego sprzeciwu Papieża Benedykta 16. Ci ludzie nie przyjmują juz Pana, ale chleb i może to była Ręka Boża by chronić Ciało naszego Zbawiciela przed niemiecką protestancko-katolicką schizmą. Dopiero teraz widać Boską interwencję, która do niedawna była dla niemieckich katolików czystą formalnością i wielu z nich, a moze i wszyscy nie rozpoznali zmiany która była po cichutku wprowadzona.