dominikguzman
Ž 31:23-24 Milujte Pána, všetci jeho svätí. Pán verných chráni, ale plnou mierou odpláca tým, čo si počínajú pyšne. Vzmužte sa a majte srdce statočné, vy všetci, čo dúfate v Pána.
U.S.C.A.E.
Si quis non amat Dominum nostrum Jesum Christum, sit anathema,
dominikguzman
Obávam sa, že k žiadnemu ich potrestaniu nedôjde, teda nakoniec ich potrestá Boh, ale ľudia nie, my si tu pekne necháme zaviesť tie covid pasy naplno. Treba len jedno, vziať ruženec do ruky a modliť sa, postiť sa a pripravovať sa na to najhoršie, na prenasledovanie aké tu ešte nebolo.
Peter(skala)
tiež si myslim, že to tzv.potrestanie nebude v takom plnom rozsahu, skôr sa to bude striedať - jedna vlada za druhou a počas toho sa "trestať" (1.socialisti, 2.liberali, 3.nacionalisti) až nakoniec to vyusti k vojne a potom príde Varovanie, čo ukončí všetko.
Peter(skala)
„Varujem vás, že vlády celého sveta, a určite aj tá vaša, vám rôznymi spôsobmi klamú a vy to viete ľahko zistiť.“

tak, tak klamu alebo zavadzaju do omylu

🤮

ke mi z nich šoufl
Ivan Herda
Ani som to nečítal dokonca , veď takéto názory má každý sedliak ,poučený doma, ako sa chovať ,keď si chorý, normálne , aj ja som taký sedliak poučený rodičmi ,ak si chorý nikam nelez a nešír chorobu,toto nám dnes musia rozprávať doktori ? Tá politika za tým je jasná ,ponižovanie,ovládanie ľudí atď, trápne protesty sú asi na nič, kto ovláda svet ,momentálne, tak ovláda aj tzv. právnickú …More
Ani som to nečítal dokonca , veď takéto názory má každý sedliak ,poučený doma, ako sa chovať ,keď si chorý, normálne , aj ja som taký sedliak poučený rodičmi ,ak si chorý nikam nelez a nešír chorobu,toto nám dnes musia rozprávať doktori ? Tá politika za tým je jasná ,ponižovanie,ovládanie ľudí atď, trápne protesty sú asi na nič, kto ovláda svet ,momentálne, tak ovláda aj tzv. právnickú spravodlivosť.
Peter(skala)
Čím viac z nás sa pridá k občianskemu odporu proti týmto tyranom, tým skôr sa dočkáme spravodlivosti.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
3285
POSLEDNÉ VAROVANIE ĽUDSTVU OD BÝVALÉHO VICEPREZIDENTA PFIZERU DR. MIKEA YEADONA !
Do normálneho života tak či onak nieje možné lebo sa to už nedá zastaviť iba svätý Boh to môže všetko zničit a postupne prichádzajúce tresty atď. čo nás varujú rôzne proroctvá.
samotarka Boby
Moderna