Clicks912
Edward7
113

Wielki ucisk i intronizacja pachamamy

autor: David Gordon • ChurchMilitant.com • 31 lipca 2020 r

Wydaje się, że świat jest przeklęty z powodu jawnego bałwochwalstwa popieranego przez Rzym w tygodniach poprzedzających niesławny Synod Amazoński. Rzeczywiście, bezpośrednio po intronizacji groteskowego i małpiego posągu pogańskiej bogini pachamamy w Wiecznym Mieście, seria nieszczęść spustoszyła ludzkość, co może być niczym innym jak boską karą za bluźnierstwo przywódców Kościoła.

Chociaż incydent z pachamamą z 2019 r. - jakkolwiek nikczemny - stał się niemal wszechobecne znaną i często opłakiwaną legendą w kronikach skandalu kościelnego, przypomnijmy pokrótce omawiane wydarzenia, abyśmy mogli lepiej uzasadnić (obecną sytuacje), co jest (wprawdzie) rewelacyjnie brzmiącą tezą.

4 października 2019 roku pogański idol pachamama został w pełni pokazany w Ogrodach Watykańskich. Tam „ona” stała się centrum czegoś, co można określić jedynie jako panteistyczną liturgię dżungli, z wieloma (w tym kapłanami) padającymi na twarz przed chtoniczną statuą, na co patrzyli kardynałowie kurii, a nawet sam "papież". Świętokradcze wydarzenie zaostrzyło się, gdy "papież" błogosławił bożka.

7 października pachamama została wystawiona przed głównym ołtarzem w Bazylice Świętego Piotra - w miejscu grobu św., wznoszona w pochodzie. "Papież" przyłączył się do tej smutnej, małej parady i modlił się przed posągiem pachamamy.

Zapytany o rzekomą bałwochwalczą ceremonię w Bazylice Świętego Piotra, o. Paulo Suess - niemiecki ksiądz (i teolog wyzwolenia), który służył jako sekretarz generalny rady biskupów brazylijskich tubylczych duszpasterstwa (CIMI) i który jest zdolnym figurantem " duch synodu amazońskiego ”- zbagatelizował skandal, mówiąc:

"Więc co? Nawet jeśli był to pogański rytuał, to nadal było nabożeństwem. Obrzęd zawsze ma coś wspólnego z uwielbieniem. Pogaństwa nie można lekceważyć jako nic. Co to jest zapłata? W naszych dużych miastach jesteśmy nie mniej poganie niż w dżungli". Warto o tym pomyśleć. (Chrześcijanie stają się jak poganie dopow.)

15 października media katolickie zaczęły donosić, że Kościół Santa Maria in Traspontina, zgodnie z szerszym, totemistycznym środowiskiem Synodu Amazońskiego, pokazywał oburzający i poniżający obraz tubylczej kobiety topless karmiącej łasicę.

Wreszcie, 21 października, pokonany pobożną gorliwością w zanieczyszczeniu domu Bożego, Aleksander Tschugguel wyrwał pięć posągów Pachamamy z Santa Maria Traspontina i w akcie przynoszącym katartyczne zadośćuczynienie wiernym na całym świecie wyrzucił drewniane boginie z Ponte Sant'Angelo do trzewi Tybru. Powinno to być wstrząsające wezwanie do pokuty dla prałatów, którzy usankcjonowali splamienie świętej ziemi.

Jednak wielu pasterzy Kościoła pozostało upartych i - wymieniając pogańskie bełkoty i głuchoniemych kamiennych bożków na autentyczną liturgię i jedynego, prawdziwego, żywego Boga Trójjedynego - podwoiło swoje zauroczenie regresywnym naturalizmem. (religią masońską dopow.)

25 października "papież" złożył przeprosiny nie za jawne bałwochwalstwo w Watykanie , ale za usunięcie wstrętnego wizerunku pachamamy, błagając o przebaczenie tych, których uraził „pochówek na morzu” fałszywej bogini. "Papież" stwierdził następnie, że posągi zostały odzyskane z Tybru, sugerując, że można je wyeksponować podczas Mszy św. Na zakończenie Synodu 27 października.

Podczas Mszy św. Na zakończenie Synodu, zamiast fizycznie obecnego wizerunku pachamamy, papież Franciszek przyjął miskę używaną w obrzędach religijnych połączonych z bożkiem i umieścił ją na ołtarzu (wbrew normom liturgicznym). I tak haniebny spektakl, jakim był synod Amazoński, zatrzymał się. (pachamama - matka ziemia - roślina (panteizm) - natura - czyli intronizacja natury - matki ziemi - pachamamy , dopow. )

W następstwie Synodu rozpętało się piekło. Ucisk i niepokój o biblijnej wielkości spadły na ziemię. Czas jest niesamowity.

Obecnie przeżywamy prawdopodobnie najbardziej znaczącą "pandemię"("medialną" dopow.) od wybuchu hiszpańskiej grypy ponad sto lat temu - niesławną "plagę" COVID-19. Warto zauważyć, że najwcześniej potwierdzony przypadek COVID miał miejsce 17 listopada 2019 r. (W prowincji Hubei w Chinach), zaledwie trzy tygodnie po zakończeniu synodu w Amazonii.

Przypadkowo region Amazonii doświadczył, w porównaniu z resztą świata, wyjątkowo śmiercionośnego wybuchu wirusa.

Podczas gdy ludzkie ofiary COVID pozostają niejasne (z powodu praktycznych trudności, które są wynikiem niejasnych testów diagnostycznych oraz niezbyt subtelnego upolitycznienia i uzbrojenia wirusa przez globalistyczną kabałę), szacunki szacują, że liczba zgonów na świecie przez grypę w Wuhan wynosi około 650 000 .

Przypadkowo region Amazonii doświadczył, w porównaniu z resztą świata, wyjątkowo śmiercionośnego wybuchu wirusa. „Amazonka, dawca życia, wyzwala pandemię” - czytamy w nagłówku artykułu na pierwszej stronie The New York Times w niedzielę 26 lipca. Flagowa amerykańska gazeta donosi, że region Amazonii został specjalnie ostrzelany przez wirusa (testy dopow.) , gdzie ludzie z odległych miast „zachorują tak samo, jak [ludzie] w Nowym Jorku”.

„Wirus zbiera wyjątkowo wysokie żniwo w regionie Amazonii i ludziach, którzy od pokoleń polegali na jego obfitości” - ubolewa The Times.

Szarańcza w Afryce

Ale oprócz swoich natychmiastowych i szkodliwych skutków fizjologicznych (i, w pewnym sensie, nawet ponad nimi), COVID "wyrządził" ludzkości poważne rany gospodarcze i kulturowe, zamykając wiodące światowe gospodarki i podrażniając sektory produkcyjne i usługowe. (nie Covid ale rządy dopow.) Znaczna część światowej siły roboczej została zwolniona lub zawieszona w pracy w ramach inicjatyw „dystansowania społecznego”, co doprowadziło do rzeczywistego zwiększenia trudności finansowych klas niższych i średnich.

Poza tym wielu zostało zdegradowanych do samotnych, pustelniczych egzystencji, ponieważ zamknięcie rządu pozbawiło mieszkańców zachodu przyjemności, rozrywek i rutyny, które w ich bogactwie w Pierwszym Świecie od dawna uważali za oczywiste. Szkoły zostały zamknięte, spotkania towarzyskie odwołane, lekkoatletyka ograniczona...

Co jest najbardziej przejmujące, to ograniczenie dostępu katolików do Ofiary Mszy i siedmiu sakramentów - najcenniejszych skarbów naszego ziemskiego pobytu - został zagrożony w wyniku knowań wrogiej, postępowej klasy politycznej i naiwności często zbyt słabej społeczności i episkopatu bez steru.

(albo źle sterowanego dopow.) Zostaliśmy sierotami, pozbawionymi pokarmu aniołów i lekarstw dla duszy, które stanowią rdzeń chrześcijańskiego życia duchowego. Przepełnione kanały łaski dla świata zostały odcięte.

W ciągu kilku miesięcy, które upłynęły od Synodu, stan zaawansowanego upadku społecznego Zachodu został całkowicie ujawniony. Gwałtowne tłumy anarchistów i marksistów roi się po ulicach miejskich szamb w Ameryce, domagając się unicestwienia narodu, jaki znamy, wzywając, aby światło „lśniącej latarni na wzgórzu” zostało na zawsze zgaszone na rzecz dyktatury proletariatu. .

Niektóre miasta, to tlący się stos komunistycznych ruin,a takie jak Portland w stanie Oregon, przetrwały ponad dwa miesiące ( dwa miesiące! ) Kolejnych nocnych zamieszek.

Oprócz nienawiści do Stanów Zjednoczonych, tłum otwarcie mówi o swojej kipiącej pogardzie dla chrześcijaństwa, prawdy i porządku. Zachęcona tym, co może być tylko nadnaturalnym złem, zaczęła palić kościoły, kalać i niszczyć ikony oraz obalać posągi świętych. Współwinne władze stanowe i lokalne kategorycznie odmawiają sprawowania władzy w celu rozproszenia i ścigania szalejących hord barbarzyńców, warcząc z zachwytem na zagładę kościołów chrześcijańskich, którymi od dawna potajemnie gardzili.

A złośliwość lewicy wobec chrześcijaństwa nie jest tylko zjawiskiem amerykańskim. Rzeczywiście, w całej Europie kościoły znajdują się pod totalnym atakiem. W zeszłym tygodniu katedra św. Piotra i Pawła w Nantes we Francji została podpalona przez uchodźcę z Rwandy. Powstały w ten sposób piekło przedarło się przez budynek, powodując szkody o wartości milionów dolarów. Wiele osób we francuskich mediach społecznościowych otwarcie obchodziło (z radością) atak na katedrę. Atak, który nie jest jednorazowy, jest typem przemocy antychrześcijańskiej, która stała się rutyną za Atlantykiem.

Sahara Desert Sand Storm

Podobnie Kościół w Chinach odczuł wzrost represji w 2020 r., Gdy Komunistyczna Partia Chin stała się bardziej bezczelna w eliminowaniu chrześcijańskich miejsc, usuwaniu krzyży i odmawianiu państwowych korzyści wiernym. Całe stworzenie zaczyna wydawać się wrogie religii ustanowionej przez Stwórcę.

W latach 2019–2020 widzieliśmy również wznoszenie się proroczego znaku, który jest paradygmatycznie biblijny (czytaj: apokaliptyczny): Roje szarańczy złożone z dziesiątek miliardów osobników (wystarczających do pokrycia Paryża 24 razy) są obecnie pustoszyć plony i zapasy żywności na dużych obszarach Afryki i Bliskiego Wschodu. Na przykład według Forbesa szacuje się, że „w samej tylko Etiopii milion ludzi potrzebuje pomocy żywnościowej w nagłych wypadkach z powodu inwazji szarańczy”.

National Geographic opisuje roje szarańczy w następujący sposób:

Afryka Wschodnia znajduje się w samym środku kryzysu, który brzmi jak coś z Księgi Wyjścia: plaga szarańczy rozprzestrzenia się w regionie, zagrażając dostawom żywności dziesiątek milionów. Roje strasznych szkodników wielkości miasta sieją spustoszenie, schodząc na pola uprawne i pastwiska, pożerając wszystko w ciągu kilku godzin. Skala epidemii szarańczy, która obecnie dotyka siedem krajów Afryki Wschodniej, nie przypomina niczego w niedawnej pamięci .

Oprócz tego świat jest obecnie niszczony przez gigantyczną, wirującą burzę piaskową, zrodzoną przez Saharę. Niektórzy specjaliści ds. Ochrony środowiska określili burzę jako „najbardziej znaczące wydarzenie pogodowe ostatnich 50 lat”. Burza o szerokości 2000 mil może wywołać zakwity toksycznych glonów, ale także stanowi zagrożenie dla oddychania, potęgowane przez nałożenie się na COVID-19.

Całe stworzenie wydaje się wściekłe. Wydaje się, że nas ogarnia kosmologiczne złe samopoczucie, a świat nie może złapać jej oddechu.

Pismo mówi nam, że „bogami pogan są diabły” (Psalm 96: 5). I tak, chociaż wydaje się być poza grymasem, że klęska pachamamy co najmniej przekracza próg, aby zostać sklasyfikowanym jako typowe bałwochwalstwo w stylu Starego Testamentu, prawdą jest również, że promowanie kultu pachamamy przez Rzym było przynajmniej materialne (i być może dla niektórych formalne) igraszki z kultem diabła.

Być może, jeśli nasi ojcowie w wierze zbiorowo odzyskają zmysły, odwrócą bieg i wycofają się, świat może ujrzeć złagodzenie cierpień.

Ponieważ Rzym, siedzibę wikariusza Chrystusa na ziemi, można uznać za stolicę świata, diabelstwo, które dopuszczono tam podczas fatalnego Synodu Amazońskiego, było rodzajem twórczego anty-chrztu, poświęcenia ziemi mocom. z piekła. Czy to przez czynny gniew Boży, czy tylko przez pobłażliwą wolę Bożą, pozwalającą mrocznym mocom na czasowe przyzwolenie, człowiek przechodzi okres kary. Na dowód tego możemy wskazać na Pismo Święte:

(Kapł. 26: 16–17 "Jeżeli zaś nie będziecie Mnie słuchać i nie będziecie wykonywać tych wszystkich nakazów, jeżeli będziecie gardzić moimi ustawami, jeżeli będziecie się brzydzić moimi wyrokami, tak że nie będziecie wykonywać moich nakazów i złamiecie moje przymierze, to i Ja obejdę się z wami odpowiednio: ześlę na was straszne nieszczęście, wycieńczenie i gorączkę, które prowadzą do ślepoty i rujnują zdrowie. Wtedy na próżno będziecie siali wasze ziarno. Zjedzą je wasi nieprzyjaciele. Zwrócę oblicze przeciwko wam, będziecie pobici przez nieprzyjaciół. Ci, którzy was nienawidzą, będą rządzili wami, a wy będziecie uciekać nawet wtedy, kiedy was nikt nie będzie ścigał."

Błagajmy więc biskupów , aby prosili Boga o przebaczenie za to, co wydarzyło się w październiku ubiegłego roku. Być może, jeśli nasi ojcowie w wierze, członkowie Magisterium Kościoła, zbiorowo odzyskają zmysły, odwrócą bieg i publicznie wycofają się z zepsucia, które z dumą ogłoszono światu kilka miesięcy temu, świat - dzięki nieskończonemu miłosierdziu Boga - może ujrzymy twoje udręki złagodzone. Ale co ważniejsze, czy nasi duchowi ojcowie okażą skruchę, tak jak ci, którzy kochają Boga, opłakują Go, gdy jest urażony.

źródło - www.churchmilitant.com
wacula25wp.pl
Weronika-S.Piszesz -[ JPII siedząc w ciemności, tyłem do jasnej przestrzeni, miał ręce oparte na krzyżu, ale jestem przekonana itd ]--,Demon bardzo często przybiera w postaci świętych ROBI TO CELOWO gdy widzi człowieka słabej wiary
woj_tek shares this
912
Elkam
Edward7
Odpowiada się pod postem , a nie na samej górze

Masoneria promuje naturalizm , czyli kult natury, i człowieka. Kult matki ziemi jest odpowiedni co do ich "doktryny" ...
A co jeśli "papież" jest masonem - to było do dawna w planach masonerii.
Szef wywiadu watykańskiego w Argentynie: "Jestem masonem, tak samo jak Bergoglio"
Czy mason może być papieżem? gloria.tv
Niepoprawna "rezygnacja" - Alex…More
Odpowiada się pod postem , a nie na samej górze

Masoneria promuje naturalizm , czyli kult natury, i człowieka. Kult matki ziemi jest odpowiedni co do ich "doktryny" ...
A co jeśli "papież" jest masonem - to było do dawna w planach masonerii.
Szef wywiadu watykańskiego w Argentynie: "Jestem masonem, tak samo jak Bergoglio"
Czy mason może być papieżem? gloria.tv
Niepoprawna "rezygnacja" - Alexis Bugnolo gloria.tv
To też masoneria (nieoficjalna), a jest jej honorowym członkiem - Masoński Rotary Club gloria.tv

Zgodnie z Ewangelią nie może być dwóch papiery , Benedykt XVI nadal jest jedynym prawdziwym Papieżem gdyż nie ma funkcji w Kościele "Papież emeryt".
Dodatkowo ekskomunika za przynależność do masonerii, nadal jest aktualna, a zadana osoba w stanie ekskomuniki nie może pełnić żadnej funkcji w Kościele...
woj_tek
" Czy mason może być papieżem?

W związku z ostatnimi publikacjami, które wskazują że obecny biskup Rzymu jest honorowym członkiem Rotary Club, mam następujące pytanie.
Czy jeśli jest to prawdą, to wybór takiej osoby jest zgodny z Prawem Kościoła Katolickiego i ważny?


Oto co pisze Stanisław Krajski?
Czy kard. Bergoglio był honorowym członkiem Rotary Club?
Na stronie jednego z dystryktów Klubu …More
" Czy mason może być papieżem?

W związku z ostatnimi publikacjami, które wskazują że obecny biskup Rzymu jest honorowym członkiem Rotary Club, mam następujące pytanie.
Czy jeśli jest to prawdą, to wybór takiej osoby jest zgodny z Prawem Kościoła Katolickiego i ważny?


Oto co pisze Stanisław Krajski?
Czy kard. Bergoglio był honorowym członkiem Rotary Club?
Na stronie jednego z dystryktów Klubu Rotariańskiego znajdujemy duże zdjęcie papieża Franciszka. W prawym górnym rogu tego zdjęcia umieszczono logo Klubów Rotariańskich. W prawym dolnym rogu tego zdjęcia jest napis: „Un Papa Argentino e Rotariano. O Papa Francisco é sócio honorário de Rotary Club de Buenos Aires, Argentina desde 1999” (Papież z Argentyny jest rotarianinem. Papież Franciszek jest honorowym członkiem Klubu Rotariańskiego w Buenos Aires w Argentynie od 1999 r.”).
A oto adres, pod którym znajdujemy to zdjęcie: www.rotaryfirst100.org/…/vatican.htm

Informacje taka możemy znaleźć na wielu stronach rotariańskich.
Na portalu Klubu Rotariańskiego w Buenos Aires znajdujemy fotokopię pisma podpisanego przez kard. Bergoglio (z jego pieczątką), w którym czytamy: “Me es particarmente grato dirigirme al Sr. Presidente con el fin de avisar recibo de la atenta nota, que conjuntamente con el. Sr. Secretario Honorario, me enviaron, , con fecha 23 del corriente por la que se sirven confirmarme corno Socio Honorario de esa prestigiosa Institucion”.

W liście tym kard. Bergoglio potwierdza zatem swoje honorowe członkostwo w tej „prestiżowej instytucji”.
Fotokopię listu można znaleźć pod następującym adresem: rotaryba.com.ar/…/Francisco1.jpg

Na portalu „Strona Informacyjna Rotary w Polsce” nie ma żadnej informacji na tej temat. Dlaczego się tym nie chwalą?
Wśród znanych polskich osobistości honorowym członkiem Rotary Club był tylko prezydent Aleksander Kwaśniewski.
Przypomnijmy, ze Rotary Klub to organizacja założona przez masonów, określana jako „przedszkole masonerii” lub „organizacja masońska w szerokim tego słowa znaczeniu”. Pisałem o niej wiele w swoich książkach o masonerii, np. w pracy pt. „Masoneria polska 2012”. Opisałem tę organizację szczegółowo w swojej pracy „Szkice o masonerii i pogaństwie”. Można tam, między innymi przeczytać:Członkowie masonerii okresu międzywojennego jak stwierdza Chajn w swojej książce pt. „Wolnomularstwo w II Rzeczypospolitej” (Warszawa 1975) nazywali Klub Rotariański „lożą przemysłowców i kapitalistów”. ( s.201).

Cytuję tam również jednego ze współczesnych polskich masonów, który stwierdził: „W odróżnieniu od wszystkich innych organizacji, do masonerii się nie wstępuje tylko jest się do niej przyjmowanym. W odniesieniu do Lwów i Rotarian uważam, że musi istnieć jakaś forma działalności społecznej, żeby kandydat na masona mógł się sprawdzić, pokazać, co potrafi”.

Odpowiedź

Zadał Pan dwa różne (choć powiązane) pytania:
1) czy mason może być papieżem?
i
2) czy wybór honorowego członka Rotary Club jest zgodny z prawem kościelnym i ważny?
Opierając się na swojej
więcej
mniej niż skromnej wiedzy z zakresu prawa kanonicznego odpowiem tak: nie widzę poważnych przesłanek, dla których odpowiedź na obydwa powyższe pytania miałaby być inna niż pozytywna.
1) Załóżmy, że za przynależność do masonerii jest automatycznie wymierzana kara ekskomuniki. Pius XII w konstytucji apostolskiej Vacantis Apostolicae Sedis (1945; tekst angielski) zarządził, że
Cytuj
Żaden kardynał nie może zostać pozbawiony aktywnego i biernego prawa wyborczego podczas wyboru Najwyższego Pasterza pod pretekstem czy z powodu jakiejkolwiek ekskomuniki, suspensy, interdyktu lub jakiejkolwiek innej kary kościelnej; zawieszamy te cenzury tylko na czas ww. wyborów; pozostają one w mocy w innych okolicznościach.

cz. II, rozdz. I, p. 3
To się mogło później zmienić, ale — mocno wątpię. Tak więc ekskomunika kardynała nie znosi jego biernego prawa wyborczego, a to znaczy, że może — ważnie — zostać wybrany papieżem. Czy będąc najwyższym władcą Kościoła i ustawodawcą podlega nadal tej ekskomunice? Doskonałe pytanie! Tylko kto mógłby stwierdzić, że tak? Tylko władza jeszcze wyższa…

2) Czy jednak faktycznie przynależność do masonerii jest karana automatyczną ekskomuniką? Tak było w starym Kodeksie Prawa Kanonicznego (1917); w nowym znajdujemy tylko kanon 1374, który głosi, że
Cytuj
Kto zapisuje się do stowarzyszenia działającego w jakikolwiek sposób przeciw Kościołowi, powinien być ukarany sprawiedliwą karą; kto zaś popiera tego rodzaju stowarzyszenie lub nim kieruje, powinien być ukarany interdyktem.
www.archidiecezja.lodz.pl/czytelni/prawo/k6c2t2.html

A więc ogólnie “sprawiedliwa kara”; co zaś jest sprawiedliwe,
decyduje oczywiście władza kościelna. (Swoją ścieżką: bardzo to dziwnie sformułowany przepis. Wydawałoby się bardziej logiczne, żeby “sprawiedliwa kara” dotykała tych, którzy w nieokreślony sposób “popierają” działalność takich stowarzyszeń, zaś ci, którzy do nich — formalnie — należą byli karani — formalnym i jednoznacznym — interdyktem.)

2a) Można w tym miejscu argumentować, że Kongregacja Nauki Wiary (KNW) w deklaracji o stowarzyszeniach masońskich Quaesitum est (1983) podtrzymała negatywną opinię Kościoła o masonerii. Owszem, podtrzymała, ale stwierdziła tylko, że “przynależność do nich pozostaje zakazana. Wierni, którzy przynależą do stowarzyszeń masońskich, są w stanie grzechu ciężkiego” — a grzech ciężki a ekskomunika (nie wymieniona w tym dokumencie) to jednak dwie zupełnie różne kwestie.

3) Ponadto, nawet gdyby członek masonerii nie mógł ważnie zostać wybrany/objąć urząd/sprawować władzę papieską, to i tak należałoby jeszcze udowodnić, że:
* Rotary Club to stowarzyszenie masońskie wrogie Kościołowi (por. list KNW z 1974 r. w sprawie ścisłego rozumienia kan. 2335[KPK 1917] zawierającego ekskomunikę za przynależność do masonerii)
* członkostwo honorowe (w Rotary Club) jest karane tą samą karą, co członkostwo rzeczywiste.

* abp Bergoglio został za swoją wiedzą i zgodą mianowany członkiem honorowym RC (czy mamy jakieś potwierdzenia tego faktu poza stronami RC z Argentyny? nawet na [rzekomym?] podziękowaniu za jego przyznanie: rotaryba.com.ar/…/Francisco1.jpg znajduje się adnotacja: nuestro ex socio honorario, ‘nasz były członek honorowy’)

Z tych wszystkich względów twierdzę jak na wstępie. — Oczywiście to wszystko nie znaczy, że członkostwo — choćby honorowe — w Rotary Club jest czymś chwalebnym. Nie jest, wręcz przeciwnie; warto przypomnieć choćby dekret Św. Oficjum z 1950 (AAS 1951, s. 91) stwierdzający, że osobom duchownym nie godzi się należeć do Rotary Club. No, ale tego przecież Pańskie pytanie nie dotyczyło.
Przy okazji: ciekawy artykuł WSPÓŁCZESNE STANOWISKO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO WOBEC WOLNOMULARSTWA, wyjaśniający różne kwestie.

www.bibula.com

żdródło:
Czy mason może być papieżem?
Edward7
Na Polskiej stronie Rotary pisze że jest - rotary.org.pl/papiez-franciszek/
- ... "jest honorowym członkiem Klubu Rotariańskiego w Buenos Aires"...
wacula25wp.pl
Posoborowe absurdy Zaiste Prawdą jest że masoni i zajadli wrogowie wiary produkują takie programy mistyfikacji prawdy i rzeczywistości aby szerzyć bezbożność pośród ludzi zwłaszcza wiary w BOGA .A TY Posoborowe absurdy czerpiesz i żerujesz natchnieniem z tego plugastwa jak pelikan śledzie i obrzucasz naszą wiarę katolicką -kk PIĘKNĄ .POSTĘPUJESZ JAK byś był już poza kk.JAK SEKCIARZ -NIE …More
Posoborowe absurdy Zaiste Prawdą jest że masoni i zajadli wrogowie wiary produkują takie programy mistyfikacji prawdy i rzeczywistości aby szerzyć bezbożność pośród ludzi zwłaszcza wiary w BOGA .A TY Posoborowe absurdy czerpiesz i żerujesz natchnieniem z tego plugastwa jak pelikan śledzie i obrzucasz naszą wiarę katolicką -kk PIĘKNĄ .POSTĘPUJESZ JAK byś był już poza kk.JAK SEKCIARZ -NIE WSTYD Ci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posoborowe absurdy
Tak świat jest już przeklęty przez działania pro-masońskie Franciszka. Na mojej stronie jest film z intronizacji Szatana z czerwca 2016 r. gdzie do diabelskiego tunelu wjeżdża (w papamobile?) biskup - papież z dwiema siostrami i zachowuje się jak gwiazdor.
Ciekawe, że zaraz po śmierci Jana Pawła II miałam chyba "proroczy sen". Wtedy już uważałam JP II za świętego.
se
n; Modliłam się do JP II i …More
Tak świat jest już przeklęty przez działania pro-masońskie Franciszka. Na mojej stronie jest film z intronizacji Szatana z czerwca 2016 r. gdzie do diabelskiego tunelu wjeżdża (w papamobile?) biskup - papież z dwiema siostrami i zachowuje się jak gwiazdor.
Ciekawe, że zaraz po śmierci Jana Pawła II miałam chyba "proroczy sen". Wtedy już uważałam JP II za świętego.
se
n; Modliłam się do JP II i nagle znalazłam się w jakimś ciemnym, zapajęczonym pomieszczeniu bez okien, wókół pełno gruzu. Nagle zobaczyłam JP II na podwyższeniu TRZECH STOPNI (trzy stopnie symbol masonów) na tronie siedział JP II z opuszczonymi rękoma w dół głową spuszczoną prawie do kolan. Gdy go zobaczyłam nadal się modliłam do niego, która to modlitwa dla mnie była słyszalna jak jęk. ... Nagle JPII energicznie podniósł głowę, popatrzył na mnie gniewnym wzrokiem i błyskawicznie wstał i szybko, jakby płynął w CIEMNY TUNEL, który dla mojej informacji, że uciekał W CZELUŚĆ W DÓŁ.
Jeszcze raz obrócił się, popatrzył na mnie srogim wzrokiem i dał silnie do zrozumienia, ŻE MAM SIĘ MODLIĆ ZA NIEGO A NIE DO NIEGO.
Dał do zrozumienia (telepatycznie?), że ta modlitwa za niego ściąga go w dół w najgłębsze pokłady CZYŚCCA, a modlitwa do DO NIEGO może nas sciągnąć w to samo miejsce głęboki czyściec, albo piekło
Po jego śmierci uczyniono kult człowieka - JP II wypaczając kult Boga. Zamiast słuchać tego co mówi Bóg Jezus Chrystus, w Biblii i Nauczaniu Katolickim, to słucha się tego co mówił papież, czyta się to co mówił JP II. Modli się do JP II zamiast do Jezusa, przez JP II. Wszędzie On nawet na Alei JP II w Warszawie, gdzie znajduje się nawięcej burdeli, "świątyń uciech cielesnych"
Weronika-S.
Jan Paweł II to największy ekumenista w dziejach Kościoła. Przed kanonizacją JPII kapłani w kościele, do którego uczęszczam, nie potrafili otworzyć skrzynki z prośbami za wstawiennictwem bł. JPII. Prosili wiernych o pomoc, nie udało się. Rozpoczęcie Mszy się przedłużało. W końcu kapłan wyszedł i oświadczył, że prośby nie mogą być odczytane, bo skrzynka nie da się otworzyć
P.S. Też coś podobnego …More
Jan Paweł II to największy ekumenista w dziejach Kościoła. Przed kanonizacją JPII kapłani w kościele, do którego uczęszczam, nie potrafili otworzyć skrzynki z prośbami za wstawiennictwem bł. JPII. Prosili wiernych o pomoc, nie udało się. Rozpoczęcie Mszy się przedłużało. W końcu kapłan wyszedł i oświadczył, że prośby nie mogą być odczytane, bo skrzynka nie da się otworzyć
P.S. Też coś podobnego przeżyłam. Poza kręgiem jasności, za wysokim i grubym metalowym ogrodzeniem w gęstym mroku siedział na krześle, tyłem do mnie, ręce miał oparte na krzyżu, którym się posługiwał za życia jako pastorałem, a wiadomo był to krzyż z wygiętymi ku dołowi ramionami.
Weronika-S.
Moje doświadczenie jest jakby łagodniejsze od twojego. Zastanawiam się nad tym dlaczego i dochodzę do wniosku, że być może dlatego, że ja właściwie nigdy nie modliłam się o łaski za wstawiennictwem JPII, gdyż byłam przekonana od początku, że coś jest nie tak z tą kanonizacją, tak szybko przeprowadzoną.
JPII siedząc w ciemności, tyłem do jasnej przestrzeni, miał ręce oparte na krzyżu, ale jestem …More
Moje doświadczenie jest jakby łagodniejsze od twojego. Zastanawiam się nad tym dlaczego i dochodzę do wniosku, że być może dlatego, że ja właściwie nigdy nie modliłam się o łaski za wstawiennictwem JPII, gdyż byłam przekonana od początku, że coś jest nie tak z tą kanonizacją, tak szybko przeprowadzoną.
JPII siedząc w ciemności, tyłem do jasnej przestrzeni, miał ręce oparte na krzyżu, ale jestem przekonana, że krzyż z wygiętą ku dołowi, ku ziemi, poziomą belką nie jest krzyżem katolickim. Zabrał jakby ze sobą taki pastorał, jakim się posługiwał.
Posoborowe absurdy
Wklej jak najwięcej informacji z Churchmilitant.com - Michaela Voris, którego uwielbiam słuchać i czytać jego słowa w j. polskim. Nie wszyscy znają angielski
olek19801
Inicjacja dokonana. Teraz czas na kolejne odsłony kultu szatana. Jedna z nich:
Francja legalizuje morderstwo do 9 miesiąca ciąży
alarmują obrońcy życia.
Przez dziewięć miesięcy, ze względu na "niepokój psychospołeczny"
dakowski.pl/index.php
POHENIX
Nigdy nie daj sobie zrobić testów na Covid,„Twierdzą, że wirus niszczy system nerwowy dużej części ludzi, pozostawiając trwałe problemy neurologiczne i uszkodzenia mózgu". Ale chciałbym zapytać - czy to naprawdę wirus to robi, czy też testy to robią?https://gloria.tv/post/6zNcTRVySCqzEXBi9g8yzJbsG
Posoborowe absurdy
Rozpowszechniaj ten materiał gdzie się da. Po wakacjach z zagranicy wszystkim będą musowo robić testy. POWTARZAM raz jeszcze. Trzeba się zaopatrzyć w fiolki z SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ najmniej x 3: na każdą dziurkę do nosa i kolejną do przepłukania jamy ustnej i połknięcie jej. Sól fizjologiczna daje UJEMNY WYNIK