Jan Paweł II, rzucił klątwę na wszystkich genetyków, którzy robią jakiekolwiek eksperymenty na ludzkich embrionach!PAPIESKA KLĄTWA USTNA NA WSZYSTKICH GENETYKÓW!
AKTA APOSTOLIDES SENTIS A.D.1982

,,Potępiam w sposób najbardziej jednoznaczny i formalny eksperymentowanie ludzkim embrionem, ponieważ istota ludzka od poczęcia do śmierci nie może być wykorzystywana do jakiegokolwiek celu.'' JAN PAWEŁ II

Kazanie Ks. Natanka ok .22 minuta.
Kazanie ks. P. Natanek - 05.02.2022 [Kazanie USUNIĘTE]
WŁADYSŁAW KRÓL shares this
769
Prawda. Amen.
Jarujestem
W przypadku szczepionek nie ma to znaczenia ponieważ one są wyhodowana na liniach komórkowych dzieci zabity na żywca podczas aborcji.
anna.maria shares this
1
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
31.7K
Lilianna Maria Lachowicz
To dla mnie nowość , nie wiedziałam tego.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ja też nie, mało kto o tym wie, gdyż wszystko co jest ważne i prawdziwe jest blokowane i usuwane.

Te kazanie Ks. Natanka, też było usunięte ! Mało kto o tym wie, dlatego prawdę trzeba nagłaśniać, żeby ludzie dowiedzieli się, jakim okrutnym złem jest in vitro i produkowanie ludzi bez duszy tę metodą !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
szatan che zniszczyć realnie człowieczeństwo!
jac505
Może ktoś powiedzieć, a co mnie obchodzi jakieś amerykańskie prawo, co mi ono może zrobić ? Nic do mnie ono nie ma i mieć nie może. Ale z tymi przebiegłymi, podstępnymi zastrzykami jest związane coś - znakowanie ludzi jak znakuje się bydło tuczone przed rzezią. Nie wiem czy w tych nano-strukturach jest obecny znak 3x6, ale prawdopodobnie jest coś co powoduje, że ktoś (firma) ma nad zaszczepionymi…More
Może ktoś powiedzieć, a co mnie obchodzi jakieś amerykańskie prawo, co mi ono może zrobić ? Nic do mnie ono nie ma i mieć nie może. Ale z tymi przebiegłymi, podstępnymi zastrzykami jest związane coś - znakowanie ludzi jak znakuje się bydło tuczone przed rzezią. Nie wiem czy w tych nano-strukturach jest obecny znak 3x6, ale prawdopodobnie jest coś co powoduje, że ktoś (firma) ma nad zaszczepionymi ludźmi jakąś kontrolę. Jaką ? Tego się wkrótce dowiemy, a prawda będzie straszna !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
jac505
Dotyczy to całego Świata! Przeczytaj do końca.
Mirosław Janusz Cebulski
Żyjesz, chłopie w amerykańskiej strefie wpływów i ty się pytasz co cię interesuje amerykańskie prawo!?
pielgrzym55
To tak jak pisiory twierdzą, że ustawa 447 nie obowiązuje, a jak przyjdzie co do czego, to ten tego powie nasz umiłowany przywódca - musiałem, ale cieszcie się, że my to zrobiliśmy, bo jakby platfusy to zrobiły, to by dopiero było.
jac505
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA @Mirosław Janusz Cebulski @pielgrzym55
Myślę, że dobrze zrozumiałem tekst na zdjęciu. Pisałem już kiedyś o tym. Wkrótce zaszczepieni zrozumieją prawo własności do ich organizmów. Jeżeli nie będą chcieli przyjąć po dobroci faktu wynikającego z jakiegoś tam amerykańskiego prawa, to przekonają się bardzo boleśnie, że nie są już wolnymi ludźmi.