WŁADYSŁAW KRÓL shares this
769
Prawda. Amen.
Jarujestem
W przypadku szczepionek nie ma to znaczenia ponieważ one są wyhodowana na liniach komórkowych dzieci zabity na żywca podczas aborcji.
anna.maria shares this
1
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
31.7K
Lilianna Maria Lachowicz
To dla mnie nowość , nie wiedziałam tego.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ja też nie, mało kto o tym wie, gdyż wszystko co jest ważne i prawdziwe jest blokowane i usuwane.

Te kazanie Ks. Natanka, też było usunięte ! Mało kto o tym wie, dlatego prawdę trzeba nagłaśniać, żeby ludzie dowiedzieli się, jakim okrutnym złem jest in vitro i produkowanie ludzi bez duszy tę metodą !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
szatan che zniszczyć realnie człowieczeństwo!
jac505
Może ktoś powiedzieć, a co mnie obchodzi jakieś amerykańskie prawo, co mi ono może zrobić ? Nic do mnie ono nie ma i mieć nie może. Ale z tymi przebiegłymi, podstępnymi zastrzykami jest związane coś - znakowanie ludzi jak znakuje się bydło tuczone przed rzezią. Nie wiem czy w tych nano-strukturach jest obecny znak 3x6, ale prawdopodobnie jest coś co powoduje, że ktoś (firma) ma nad zaszczepionymi…More
Może ktoś powiedzieć, a co mnie obchodzi jakieś amerykańskie prawo, co mi ono może zrobić ? Nic do mnie ono nie ma i mieć nie może. Ale z tymi przebiegłymi, podstępnymi zastrzykami jest związane coś - znakowanie ludzi jak znakuje się bydło tuczone przed rzezią. Nie wiem czy w tych nano-strukturach jest obecny znak 3x6, ale prawdopodobnie jest coś co powoduje, że ktoś (firma) ma nad zaszczepionymi ludźmi jakąś kontrolę. Jaką ? Tego się wkrótce dowiemy, a prawda będzie straszna !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
jac505
Dotyczy to całego Świata! Przeczytaj do końca.
Mirosław Janusz Cebulski
Żyjesz, chłopie w amerykańskiej strefie wpływów i ty się pytasz co cię interesuje amerykańskie prawo!?
pielgrzym55
To tak jak pisiory twierdzą, że ustawa 447 nie obowiązuje, a jak przyjdzie co do czego, to ten tego powie nasz umiłowany przywódca - musiałem, ale cieszcie się, że my to zrobiliśmy, bo jakby platfusy to zrobiły, to by dopiero było.
jac505
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA @Mirosław Janusz Cebulski @pielgrzym55
Myślę, że dobrze zrozumiałem tekst na zdjęciu. Pisałem już kiedyś o tym. Wkrótce zaszczepieni zrozumieją prawo własności do ich organizmów. Jeżeli nie będą chcieli przyjąć po dobroci faktu wynikającego z jakiegoś tam amerykańskiego prawa, to przekonają się bardzo boleśnie, że nie są już wolnymi ludźmi.