Clicks1.3K
Libor Halik
5

Bankovní příčiny spálení katedrály v Paříži

15.4.1865 USA prezident Abraham Lincoln zastřelen, když nepodřídil USA bankéři Rothschildovi. 15.4.1912 ke dnu klesl největší britský zaoceánský parník Titanic, utopeno přes 1 500 lidí. Loď vyplula, ač v podpalubí zuřil požár, který narušil její nepotopitelnost.
Francouzský prezident Emmanuel Macron odložil kvůli rozsáhlému požáru katedrály Notre-Dame v Paříži svůj plánovaný televizní projev, v němž měl 15.4.2019 ve 20:00 představit změny, jimiž chce jeho vláda reagovat na protesty hnutí takzvaných žlutých vest. Kdy se bude předtočený proslov vysílat, zatím není jasné. Macron mezitím vyrazil na místo požáru.
Zkázu Notre-Damu zachytil i policejní dron v 22:31:

Původně se očekávalo, že Macron v projevu k národu oznámí sérii kroků v reakci na demonstrace žlutých vest, které trvají. Podle médií chystá vláda snížení daně z příjmu, daňové úlevy pro důchodce, rodiče samoživitele a další nízkopříjmové skupiny obyvatel.

15.4.2019 22:56 Z hořící katedrály Notre-Dame se hasičům a hasičskému kaplanovi podařilo zachránit trnovou korunu i roucho krále svatého Ludvíka - na znamení toho, že Francie ještě bude mít KŘESŤANSKÉHO krále po skončení občanské války a 3. světové války, jak bylo PROROKOVÁNO.
I zlatý kříž přežil požár:

15.4.2019 23.48 „Notre-Dame společně znovu postavíme,“ řekl prezident Macron. Oznámil také spuštění mezinárodní sbírky.

16.4.2019 00:17 "Zůstaly stát 2 hlavní věže a obvodové zdivo,“ podotkl prezident Macron. „Velice citlivě vnímám situaci ve Francii i v celém světě a to i s ohledem na blížící se velikonoční svátky,“ pokračoval Macron a označil Notre-Dame za katedrálu Pařížanů, se kterými soucítí, ale i za katedrálu, kde Francouzi prožívali řadu významných událostí. Od veselých po smutnější, jako byly války či epidemie. „Je to takové epicentrum našeho života, je to naše společná historie, která nyní hoří,“ říkal také francouzský prezident.
Německá kancléřka Angela Merkelová označila katedrálu, známou také jako Chrám Matky Boží, za „symbol Francie a naší evropské kultury“.
Vatikán vyjádřil „šok a smutek“ nad požárem, který zničil „symbol křesťanství ve Francii a ve světě“.
L: Ještě více však zničil symbol křesťanství už 11.4.2019 ten, kdo dnes ve Vatikánu fakticky totalitně a protikřesťansky a prohomosexuálně panuje, a přitom se neklaní Kristu v eucharistii, ale líbá ruce nejbohatším židovským bankéřům a boty muslimům. Největší Jidáš líbá boty islámských otrokářů Súdánu

Zpět k Macronovi:
Francouzský boj Rothschildů (sionistů) s Rockefellery (Chazary, chasidy), boj velkobankovních židů proti velkobankovním Židům
. Transript z VK: Zednářská diktatura dnes, zatčení Assange, Nikulina
Chci říci, že co probíhá ve Francii žluté vesty, znovu se musíte podívat na to, že úderné nástroje, nástroje procesy řízení. Procesy, které vycházejí ze zdola a které jsou vyjadřované nějakým hnutím, jsou nejprve procesy, které představují hnutí lidí – nějaké myšlenky. Nicméně již od minulého září nebo října? V září, ano v září, víte že toto hnutí bylo uneseno různými kádry, o kterých nikdo v původním hnutí žluté vesty vůbec nic netuší, neví kdo to organizuje. Otázka znovu. Komu vadí Emmanuel Macron? Co Emmanuel Macron udělal v poslední době, aby si to zasloužilo rozvrat Francie, francouzského systému řízení a oslabení jeho vlády a případnou jeho demisi? Co on udělal v poslední době? No? Otázka? No, a dáme si na ni odpověď:
------------------------------
02:08:59.347
---------------------------------
Koncem minulého roku (2018) Emmanuel Macron zradil sionistické systémy řízení a uzavřel bilaterální prudce a vysoce nebezpečnou dohodu o duálním systému řízení Evropské unie podpisem takzvané smlouvy v Cáchách s Angelou Merkel.
To znamená vytvoření svazku, počátečního svazku východ-západ. Okamžitě potom začaly být měněny jednotlivé procesy těchto do té doby národních demonstrací, které v té době měly ještě charakter snahy o to, aby se nezdražoval benzín.
--------------------
02:09:50.509
--------------------
A to si pamatujete určitě, že žluté vesty vyšly do ulic kvůli benzínu, cenám benzínu. Ničemu jinému, jen cenám benzínu. Ale jakmile byla podepsána smlouva v Cáchách mezi Macronem a Merkelovou, najednou se něco stalo.
--------------
02:10:04.972
---------------
Začali se tam objevovat lidé, kteří nemají s původním hnutím nic společného a chtějí odstoupení Macrona.
Já se vás zeptám, proč odstoupení Macrona, když ceny zvyšování benzínu nebyly realizovány? Vzhledem k nátlaku to bylo zrušeno,
ten plán. Takže proč probíhají ty demonstrace dál? A otázka pro chytré! No jednoduše, protože Macron zradil a má být odstraněn. Stejně jako kdysi Václav Klaus (opustil Rothschildy) v roce 1997 v České republice. Stejně jako jiní politici, kteří byli původně kádry sionistů, ale potom něčím někoho naštvali, něco udělali a museli být odstraněni. Někde se to povedlo a někde ne. Takže pozor! Já rozhodně nepovažuji žluté vesty ve Francii, za teď v této chvíli, za nějaké pronárodní hnutí. Pro Boha, na to se podívejte! Co, co, jaké jsou tam transparenty? A co oni tam vlastně propagují? Tam jsou transparenty typu, že Emmanuel Macron že se snaží vlastně posilovat jako jako pracovní workforce a že odmítá prostě pracovní sílu prostě mladých lidí a mladých migrantů a takovéhle šílené plakáty, které oni tam mají na těch demonstracích. No a nepřipomíná vám to něco?
Vítek: Nechce to třeba někdo zdiskreditovat tyto tendence právě tím?
-------------------------
02:11:35.124
-----------------------
VK: Kdyby to byla diskreditace, tak by to. Co je cílem diskreditace? Ukončení procesu. To znamená, kdyby to chtěl někdo zdiskreditovat, tak oni to udělají tak, aby ty procesy skončily. To znamená, aby se ukázalo, že třeba šéfka toho hnutí s někým se vyspala, nebo přijela nějaký úplatek. Dostalo by se to do médií a tak dále. Okamžitě by to skončilo. Ale místo toho, aby to končilo, tak se úplně změnily požadavky. A najednou to není o ukončení nějakého zdražování benzínu, ale je to odstoupení prezidenta. A probíhá to ve městech. Probíhá to všude a je to organizované. Ale už tam u toho nejsou ti původní lidé, kteří původně založili hnutí žluté vesty.
--------------------
02:12:26.460
-----------------------
Vítek: Jasně, já myslím, že to je jasné VK, abychom nenechali dlouho čekat.
VK: Já jenom chci říci, že vždycky se musíte ptát. Jenom to, co vidíte jo, je v podstatě nějak interpretováno nějakými médii. Ale musíte se ptát, co se stane v bodě a v kroku 2. To znamená, co je těmi kroky sledováno? Když vypukl Majdan v Kyjevě, co tím bylo sledováno? No, přisunutí a připojení Ukrajiny směrem na západ, nikoliv na východ.
---------------
02:12:56.942
------------------------
No a když dojde ke zhroucení Macronova systému řízení, no tak kdo nasadí nové systémy řízení? No někdo, kdo už nebude sledovat zájmy spojování Francie a Německa. Kdo zruší smlouvu v Cáchách anebo jí rušit nebude, ale prostě ji nebude naplňovat. O to přesně jde. Protože všechno to, co probíhá momentálně, je s cílem oslabit oba dva (Německo i Francii) kádry řízení. Podívejte se Angela Merkel oslabená oznámila, že už nebude kandidovat, že odchází. A chtějí se zbavit i Macrona, jo. Takže a co udělali? Jaký poklesek udělali? No, podepsali smlouvu, že nechtějí být řízení někde nějakými nosatými Rothschildy, ale že si to budou řídit sami Francie a Německo.
Manuel Gabriel
Jen detail, Rockeffelerové a Rothschildové jsou sionisté, talmudističtí...chasidé, halacha atd. to je světový židovský kongres se sídlem v Rusku, tj.tórističtí.
apredsasatoci
neverim, ze macron nie je poslusny psiiiiiik!
ľubica
Libor Halik
Je tu proroctví sv. Remigia, jež pronesl při Chlodvíkově křtu v roce 496: „Toto království (Francie) bude ze všech království největší. Bude vítězné a bohaté, dokud zůstane věrné své víře, bude však přísně potrestáno, pokud se od ní vzdálí.“ www.tedeum.cz/…/pospichejme-se-…
Libor Halik
Načasování francouzské tragédie: došlo k němu v samém začátku Svatého týdne, v den, kdy Ježíš při pohledu na jeruzalémský chrám řekl svým učedníkům: „Vidíte toto všechno? Amen, pravím vám, že tu nezůstane kámen na kameni, všecko bude rozmetáno“ [Mt 24, 2] www.tedeum.cz/…/pospichejme-se-…