Clicks226
csk.news

25-Minútová Nedeľná Omša? Biden Hrá Katolíka (Video)

Tento víkend Americký Prezident Joseph Biden zhromaždil svojich hlavných politických stúpencov na samite G7 v Carbis Bay v Anglickom Cornwalle.

Okrem niektorých inscenácií pre médiá sa nerešpektovalo žiadne sanitárne dištancovanie. Iba čašníci a sluhovia museli používať masky.

Biden a jeho manželka sa zúčastnili Nedeľnej Omše v maličkom Kostole Najsvätejšieho srdca v St Ives za sprievodu niekoľkých kamier. Prišli v konvoji 17-tich väčšinou veľkých čiernych vozidiel, ktoré zaplnili úzku ulicu pred kostolom. Pred Omšou policajti brali údaje od veriacich.

CornwallLive.com píše, že Biden dorazil o 9.15h a odišiel tesne po 9.40h. To by znamenalo, že farár Canon Philip Dyson, ktorý povedal, že nevedel, že tam Biden bude, uspel povedať Nedeľnú omšu za 25 minút. Podľa farského bulletinu sa však Omša začala o 9.00h.

Biden, bezcitný politik zastávajúci sa potratov a vojnový zločinec, si podal ruku s veriacimi, posmešne hovoriac „pokoj s vami.“ Pred odchodom poskytol „veľmi štedrú dotáciu.“

Tento týždeň budú Americkí biskupi viesť dialóg o odmietnutí sviatostí Bidenovi a ďalším politikom zastávajúcim potraty. František im však už dal vedieť, že takýto dialóg nie je vítaný.

František za to pravdepodobne dostane ďalšiu „veľmi štedrú dotáciu“, keď v Utorok privíta Bidena vo Vatikáne.

#newsRxnthvhizm