ľubica
3255
Proti islamizácii 17.10. 2015 www.hlavnespravy.sk/…/695386More
Proti islamizácii 17.10. 2015

www.hlavnespravy.sk/…/695386
ľubica
V Praze dnes také proběhla demonstrace proti islámu. Účastníků bylo něco přes tisíc, podpořili nás i bikeři (motorkáři). Součástí demonstrace byly kromě projevů i podpisové akce za vystoupení z EU.
O kousek níže byla zorganizovaná demonstrace individuí s dredama, kterých se tam sešlo asi 200. Bohužel stáli blízko a měli tak hlasitě puštěnou etno hudbu, že na naší demonstraci chvílemi …More
V Praze dnes také proběhla demonstrace proti islámu. Účastníků bylo něco přes tisíc, podpořili nás i bikeři (motorkáři). Součástí demonstrace byly kromě projevů i podpisové akce za vystoupení z EU.

O kousek níže byla zorganizovaná demonstrace individuí s dredama, kterých se tam sešlo asi 200. Bohužel stáli blízko a měli tak hlasitě puštěnou etno hudbu, že na naší demonstraci chvílemi nebylo slyšet projevy ani vlastní řeč.

Veřejnoprávní televize filmovala na naší demonstraci s tím, že polovinu našich označila jako demonstranty proti xenofobii a za podporu migrantů. Takže zase manipulace a lež. Naštěstí reportérku účastníci vypískali a hnali ji pryč.

Více informací a zmanipulovaných fotek tady, zdravím Košice:

www.novinky.cz/domaci/383725-vlastizr…

zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx

koment pod:www.hlavnespravy.sk/…/696909
ľubica
Protest proti islamizácii Európy sa dnes popoludní uskutočnil v centre Košíc. Pochod od Staničného námestia a následné zhromaždenie na Hlavnej ulici za účasti viac ako 300 účastníkov prebehli bez incidentov.
www.hlavnespravy.sk/…/696909
One more comment from ľubica
ľubica
Na oficiálnych stránkach pochodu na Facebooku sa na akciu prihlásilo už 1200 ľudí. Usporiadateľom pochodu je Alternatívna cesta.
Organizátor napísal k pochodu:
“Masový prílev afrických imigrantov pokračuje a ohrozuje Slovensko. Neschopní a skorumpovaní hlupáci z Bruselu a Europarlamentu svojou nečinnosťou naďalej ničia budúcnosť a prosperitu európskych národov. Pokiaľ odmietate diktát …More
Na oficiálnych stránkach pochodu na Facebooku sa na akciu prihlásilo už 1200 ľudí. Usporiadateľom pochodu je Alternatívna cesta.

Organizátor napísal k pochodu:

“Masový prílev afrických imigrantov pokračuje a ohrozuje Slovensko. Neschopní a skorumpovaní hlupáci z Bruselu a Europarlamentu svojou nečinnosťou naďalej ničia budúcnosť a prosperitu európskych národov. Pokiaľ odmietate diktát Bruselu a falošnú politiku Róberta Fica, neváhajte a príďte v sobotu 17. 10. 2015 do Košíc podporiť tretí celonárodný protest proti islamizácii Európy pod názvom „Východ povstaň, bráň svoju vlasť proti Migrantom” Stretneme sa na Staničnom námestí (pred Hlavnou železničnou stanicou Košice) o 15:00 hod, odkiaľ sa presunieme pred Dolnú Bránu.

Organizátori protestu sú zoskupením nespokojných ľudí, ktorí aj keď nemajú jednotné politické názory, spája ich úsilie chrániť budúcnosť a prosperitu európskej civilizácie.

Nechceme sa len nečinne prizerať, ako skorumpovaní a neschopní politici ničia našu vlasť. Na našej protestnej akcii sú vítaní všetci nespokojní Slováci a Európania bez rozdielu, pričom môžu vystúpiť aj s príhovorom. Protest je nadstranícky, no organizátori odmietajú účasť všetkých politikov, ktorí sa po roku 1989 podieľali na likvidácii a okrádaní slovenského národa. V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte na email: alternativnacesta@gmail.com

Naďalej nás propagujte, rozposielajte pozvánky a zdieľajte udalosť.”


Pred mesiacom podobný protest prebehol aj v Bratislave (12. septembra), na ktorom sa zúčastnilo aj niekoľko cudzincov (z Holandska, či Belgicka). V rovnakom čase sa konal aj protest v Malackách, ktorý prebehol v pokoji. To sa však nedá povedať o bratislavskom proteste z 20. júna, kedy došlo dokonca k prerušeniu cyklistických pretekov World City Downhill Tour. Došlo k obvineniam a podávania trestných oznámení ako proti usporiadateľom, tak aj zo strany usporiadateľa.