EGZORCYŚCI ALARMUJĄ ! NAGŁY WZROST OPĘTAŃ PO ,,SZCZEPIONCE"

Obecnie jest tak wielu „w pełni zaszczepionych” ludzi wykazujących silne oznaki opętania przez demony, że w Manili na Filipinach otwierane jest nowe…
kozgraz shares this
1
Cała masa katolików przyjęła szpryce A nadal chodzą opętani do kościoła i kaplic i komunie przyjmują!
V.R.S.
Jeśli to Filipiny, to przyczyna może być zgoła inna i chronologicznie wcześniejsza:
kinja-img.com/…mage/upload/s--xy5XpuNa--/umal9zali9gczmkaavye.jpg
Elkam -
MementoMori+++
Kto ucieka w negację grzechu, szatana doświadczy jego działania i mocy nienawiści na sobie... Najgorsza jest destrukcja osoby ludzkiej jaką widzimy powszechnie, która się wyraża w całkowitej negacji Boga, Szatana (persona deformata) i grzechu co prowadzi do potępienia wiecznego . Kto wie, może się okazać że kłamstwo przestanie bronić te osoby które dokonały "inicjacji" i problem stanie się …More
Kto ucieka w negację grzechu, szatana doświadczy jego działania i mocy nienawiści na sobie... Najgorsza jest destrukcja osoby ludzkiej jaką widzimy powszechnie, która się wyraża w całkowitej negacji Boga, Szatana (persona deformata) i grzechu co prowadzi do potępienia wiecznego . Kto wie, może się okazać że kłamstwo przestanie bronić te osoby które dokonały "inicjacji" i problem stanie się powszechnie widoczny, tak że większość z kapłanów będzie musiała odprawiać egzorcyzmy. Jednak tak by było lepiej dla tych osób, niż gdyby ludzie mieli trwać w kłamstwie do końca życia. Niezależnie czy ktoś wierzy czy nie, nikt bez Boga żyć nie może. Kościół w Filipinach jeszcze walczy Filipiny: Kościół utworzył ruch monitorujący działania rządu
MementoMori+++
Możliwe. Patrząc z czego to wszystko pochodzi , te tzw szczepionki wyprodukowano na komórkach zabitych dzieci, więc można uznać że są inicjacją lucyferyczną . Mam kolegę którego mama się zaszczepiła i przez cały dzień nie mogła się podnieść . Ja kolega ostrzegałem, później on się zaszczepił. Mówi że od jakiegoś czasu prześladują go demoniczne głosy zwłaszcza jak jest gdzieś w pracy to nie …More
Możliwe. Patrząc z czego to wszystko pochodzi , te tzw szczepionki wyprodukowano na komórkach zabitych dzieci, więc można uznać że są inicjacją lucyferyczną . Mam kolegę którego mama się zaszczepiła i przez cały dzień nie mogła się podnieść . Ja kolega ostrzegałem, później on się zaszczepił. Mówi że od jakiegoś czasu prześladują go demoniczne głosy zwłaszcza jak jest gdzieś w pracy to nie pozwalają mu te głosy pracować, czasem wychodzi z koscioła w połowie mszy bo nie może wytrzymać. Wcześniej nie przypominam sobie żeby mówił o tym, więc podejrzewam ze to od szczepionek. Choć on mówi że na pewno nie 🤐
Adrianna7
Kontrola umysłu poprzez szczepionki - dr Pierre Gilbert (1995)
Kontrola umysłu poprzez szczepionki - dr Pierre Gilbert (1995)
anetmachnio1979 shares this
162
Cała masa katolików przyjęła szpryce A nadal chodzą opętani do kościoła i kaplic i komunie przyjmują!
anetmachnio1979
Cała masa katolików przyjęła szpryce A nadal chodzą do kościoła i kaplic i komunie przyjmują!
Bos016
Nie zapominajmy, że jest Bóg i nam nie wiadomo, co On mógł zrobić z tymi szczepionkami w organizmach tych, co je z różnych powodów przyjmowali. Przecież jest napisane :
16
15 I rzekł do nich: «Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! 16 Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. 17 Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą:…More
Nie zapominajmy, że jest Bóg i nam nie wiadomo, co On mógł zrobić z tymi szczepionkami w organizmach tych, co je z różnych powodów przyjmowali. Przecież jest napisane :

16
15 I rzekł do nich: «Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! 16 Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. 17 Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; 18 węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie»

Mk 16,15-20}
Art Kolos
Mają nano technologie i zmienione DNA i inne trucizny, lekarze w stanach mówią że ludzie którzy to wzięli mają od 2 do 5 lat życia, niestety, człowiek bez wiedzy zginie. Każdy zaszczepiony posiada MAC 💻 adres, można sprawdzic, załadować Bluetooth aplikacje w play store, włączyć Bluetooth i lokalizację, zobaczycie ile tego koło was chodzi.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
- każdy ma największy dar od pana Boga -
WOLNĄ WOLĘ - NIKT NAS NIE MOŻE ZMUSIĆ DO NICZEGO ! NAWET sZATAN, CHOĆBY SIĘ ,,ZDEFEKOWAŁ,, - NIE MOŻE i KONIEC !
TO MY SIE GODZIMY NA EXPERYMENTY MEDYCZNE Z WŁASNEJ WOLI ! TO WSZYSTKO JEST WBREW PRAWU i ZDROWEJ LOGICE, ALE IGNORANCJA NIE JEST CNOTĄ...
BYŁY PANNY MĄDRE i PANNY GŁUPIE - GŁUPIE TO TE, KTÓRE NIE ZADBAŁY …More
.

- każdy ma największy dar od pana Boga -
WOLNĄ WOLĘ - NIKT NAS NIE MOŻE ZMUSIĆ DO NICZEGO ! NAWET sZATAN, CHOĆBY SIĘ ,,ZDEFEKOWAŁ,, - NIE MOŻE i KONIEC !

TO MY SIE GODZIMY NA EXPERYMENTY MEDYCZNE Z WŁASNEJ WOLI ! TO WSZYSTKO JEST WBREW PRAWU i ZDROWEJ LOGICE, ALE IGNORANCJA NIE JEST CNOTĄ...

BYŁY PANNY MĄDRE i PANNY GŁUPIE - GŁUPIE TO TE, KTÓRE NIE ZADBAŁY O ODPOWIEDNI POZIOM ROZUMU W GŁOWIE - KIEDY PRZYJDZIE PAN ŚWIATA - JEZUS CHRYSTUS KRÓL - BĘDĄ JUŻ ZAZNACZONE z W Ł A S N E J - N I E P R Z Y M U S Z O N E J - W O L I - znamieniem bestii - globalnym satanistycznym rytuałem - przyjęcia na siebie piętna krwi niewinnej w celu osiągnięcia ,,korzyści,,.

..........................................................................................


Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom zmuszenia nas do przyjmowania szczepionek, które powstały z wykorzystaniem linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Jeśli przyjmiemy „do naszego ciała owoce – tak zwane owoce”, jakimi są szczepionki powstałe w wyniku eksterminacji nienarodzonych, to „będziemy naznaczeni.

Otrzymamy znak w naszym ciele, który w pewien sposób pokaże, że jesteśmy powiązani z tym największym złem, jednym z największych”, jakim jest aborcja.

Bp Schneider zaznaczył, że nie jest to bezpośrednie powiązanie z niegodziwością, jaką jest aborcja, ale że „jest to słabość moralna, w pewien sposób moralne wsparcie”. Także poparcie przez biskupów takich szczepionek może spowodować, że „aborcjoniści powiedzą (...), że cały Kościół katolicki, hierarchia w pewien sposób akceptuje, choćby niechętnie, ale akceptuje to” zło. Dlatego musimy się „obudzić, by zobaczyć prawdziwe niebezpieczeństwa, konsekwencje i okoliczności”.

Nawiązując do listu „O moralnej niedozwoloności użycia szczepionek zrobionych z komórek pochodzących z abortowanych płodów ludzkich”, który bp Schneider podpisał z kard. Janisem Pujtasem, abp. Tomaszem Petą, abo. Janem Pawłem Lengą oraz bp. Josephem Stricklandem, oraz do prób usprawiedliwiania stosowania takich szczepionek, bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.

Biskup zauważył także, że nie można usprawiedliwiać się tym, że przyjmując taką szczepionkę nie uczestniczymy bezpośrednio w złu, jakim jest aborcja. Odrzucił też porównanie do niegodziwego wykorzystania podatków, stwierdzając, że w tym przypadku – choć rząd kradnie nasze pieniądze na takie cele – nie mamy często na to wpływu.

Jak stwierdził bp Schenider:

„Nie potrafię sobie wyobrazić, że przyjmuje się do swego ciała szczepionkę mając w wyobraźni „ten straszliwy scenariusz – rozczłonkowanego dziecka” w wyniku aborcji. „I z tego dziecka w pewien sposób odnosi się ostatecznie korzyść dla swojego zdrowia (...) Nawet najdalsze i najdrobniejsze powiązanie jest już nieakceptowalne dla katolika z powodu wyjątkowej zbrodni oraz konsekwencji i kontekstu historycznego”.

Mówiąc o poparciu dla zastosowania szczepionki testowanej na liniach komórkowych zabitych w wyniku aborcji dzieci lub produkowanych z ich użyciem oraz prób usprawiedliwiania tego nawet przez dobrych ludzi, bp Schneider stwierdził: „Nie jest to kwestia liczb. Nawet jeśli stanowilibyśmy tylko grupkę kilku biskupów, prawda zwycięży. A po tym historia Kościoła powie, że nawet dobrzy ulegli. Nie widzieli wyraźnie. Byli w pewien sposób oślepieni prostymi teoriami materialnej współpracy”.

TAK WIĘC o ILE KOMUNIA ŚWIĘTA JEST SAKRAMENTEM ŻYCIA i MIŁOŚCI - DAREM BOGA, TAK ZASTRZYK ŚMIERCI, - PODSTĘPEM SZATANA - NAZYWANY PODSTĘPNIE ,,SZCZEPIONKĄ,, PRZYNOSI ZGODNĘ NA ,,KORZYŚĆ,, Z ZAMORDOWANIA DZIECKA i ŚWIADOMY I DOBROWOLNY WYBÓR ZŁA - GRZECHU - ZNAMIENIA BESTII.. CZYTAJCIE UWAŻNIE: ,,COV - ID,, - NUMER BYDŁA, - NUMER BESTII - NIE PRZYJMUJCIE TEGO, NIE BIERZCIE NA SIEBIE CZEGOŚ CO MIAŁO POCZĄTEK Z ZAMORDOWANIA NIEWINNEGO CZŁOWIEKA !


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.
.