Król Maciuś I
Quas Primas nie chce abyś się z nią kontaktowała

I ty też?!
Quas Primas
Ha, szczepionki też akceptuje. Co prawda w trzeciej kolejności ale jest za....
Moim zdaniem, kolejny raz pierniczy trzy po trzy tak, jak pisiory!
Beatus 1
Quas Primas, a szczepionki to oczywiście samo zło...bez wyjątku? Może przestaniesz myśleć zero-jedynkowo z łaski swojej. Nie wszystkie szczepionki są be. Dlatego określenie ludzi nie szczepiących się na koronawirusa antyszczepionkowcami narzuca fałszywą narrację. Gdyby nie było szczepionek na choroby dziecięce byłoby fajniej?
Beatus 1
Prawda jest prawdą niezależnie od tego kto ją wypowiada. Cieszę się, że pan Gadowski oprzytomniał...oby na zawsze.
Kiedy Polacy się ruszą na ulicę? W PRL-u wszystkie zrywy były sterowane przez władzę i służyły do usprawiedliwienia zmian personalnych (rok 68, 70 czy 76). Dlatego nie jestem zachwycona takimi inicjatywami. Trzeba się uczyć z historii i nie popełniać tych samych błędów. Nie dajmy …More
Prawda jest prawdą niezależnie od tego kto ją wypowiada. Cieszę się, że pan Gadowski oprzytomniał...oby na zawsze.
Kiedy Polacy się ruszą na ulicę? W PRL-u wszystkie zrywy były sterowane przez władzę i służyły do usprawiedliwienia zmian personalnych (rok 68, 70 czy 76). Dlatego nie jestem zachwycona takimi inicjatywami. Trzeba się uczyć z historii i nie popełniać tych samych błędów. Nie dajmy się sprowokować. Nie dajmy się wykorzystywać do załatwiania cudzych interesów.
Bos016
Za czasów komuny wszyscy wiedzieli , że media kłamią . Teraz większość wierzy tylko mediom . Jak to wytłumaczyć ???
V.R.S.
Jak pisał Chesterton - jeśli człowiek nie wierzy w Boga jest w stanie uwierzyć w cokolwiek.
Król Maciuś I
Lata pracy i ćwiczeń ?
MementoMori+++
Przestałem go słuchać po tym jak bezczelnie się wyraził o p. Jacku Międlarze który sprzeciwia się antypolskim żydowskim zachowaniom. Pan Gadowski powiedział natomiast "albo ja albo on"
tekla
Najsłynniejszy dziennikarz śledczy, który wie, ale nie powie, już w mediach katolickich.
Bos016
"DOBRA i ZŁA WIADOMOŚĆ" 8-9 KWIETNIA COVIDEK W ODWROCIE, 10go BEZ COVIDKA, 11go COVIDEK POWRÓCI .
Bos016
Ksawar
dziekujemy serdecznie
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Opowiada się nam bajkę, że wirus pochodzi od nietoperzy i w drodze naturalnej ewolucji przeskoczył na ludzi. To jest wierutne kłamstwo udowodnione przez wielu naukowców, ale w które niestety zdecydowana większość ludzi uwierzyła.
Król Maciuś I
Wirus od nietoperzy pochodzi?
Pochodzi od katolików.
pielgrzym55
Nie za późno panie Gadowski?
V.R.S.
Za późno? Przecież miesza od dłuższego czasu.
Tak się cieszył że wygrał koronawybory w ubiegłym roku:
tysol.pl/…ej-Polski-Po-wakacjach-ide-do-PAD-na-mocna-rozmowe
"Antypolska" przegrała a jego "Polska" z zamkniętymi przed wiernymi kościołami na Wielkanoc 2020 wygrała. Dla obserwatorów - nauka że szkoda czasu na tego gościa choćby teraz się przebrał za strzykawkę i chodził pikietować sanepisy.
Weronika....S
Jeżeli ktoś nie rozumie, że żyje w społeczeństwie, które dogorywa pod butem najbardziej perfidnego w dziejach świata ciemiężcy, to niech się zastanawia nad ,,obywatelskim posłuszeństwem lub nieposłuszeństwem,, i moje wyrazy współczucia...
przeciwherezjom
Ponieważ światem już oficjalnie - czyli od marca 2020 r - rządzi szatan, pierwszy z demonów o imieniu kowid, dlatego nie wolno być posłusznym w niczym!!! Posłuszeństwo demonicznym władzom czy to z ramienia władzy świeckiej czy kościelnej jest posłuszeństwem szatanowi! Co do władzy kościelnej dalej obowiązuje posłuszeństwo formalne - jednak jest to władza pochodząca od Boga, choć bardzo w tej …More
Ponieważ światem już oficjalnie - czyli od marca 2020 r - rządzi szatan, pierwszy z demonów o imieniu kowid, dlatego nie wolno być posłusznym w niczym!!! Posłuszeństwo demonicznym władzom czy to z ramienia władzy świeckiej czy kościelnej jest posłuszeństwem szatanowi! Co do władzy kościelnej dalej obowiązuje posłuszeństwo formalne - jednak jest to władza pochodząca od Boga, choć bardzo w tej chwili już zdegradowana - jednak wszelkie nowinki dogmatyczne, teologiczne czy liturgiczne powinny być odrzucone. To wszystko, co jest wprowadzane teraz to herezja i kult bożka (demona) kowida. Jedna zakonnica spędzała w kościele czas w czasie WP tylko po to by zabraniać ludziom całować wystawiony Krzyż. Nas też zaatakowała. Odmówiliśmy stanowczo posłuszeństwa, na to ona, tłumacząc swoją postawę, powiedziała coś ciekawego: "przecież kowida też trzeba trochę uszanować". Cha cha, nowe credo upadłych zakonników - wierność kowidowi! Chrystus poszedł w odstawkę, najświętszemu znakowi naszego zbawienia - Krzyżowi - odmawia się pocałunku, szczególnie publicznego w Wielki Piątek. Ciekawe, że biskupy-masony które zastraszają podległe im duchowieństwo tym zakazem nie ujawniają się. Tchórze!! W zeszłym roku nawołujący do Komunii św na rękę abp Gądecki czy abp Jędraszewski nawołujący do łamania 3-go przykazania chwalili się że to oni do tych herezji nawołują. Jednak teraz wrogowie Krzyża Chrystusowego nie ujawniają się. Księża nie chcą nic mówić, nabrali wody w usta, tam gdzie nieliczni wierni uczcili Krzyż publicznym pocałunkiem, tam nawet zezwalający na to kapłani sami się bali... Bali się Krzyża!!! A nie boją się czcić kowida i jego biskupią hierarchię! Absurd.
jac505
Nie ma co liczyć na nasze masowe nieposłuszeństwo, gdy ogromna większość ludzi gapi się w telewizory i wierzy propagandzie ? Gdyby proporcje czerpania wiadomości z głównych stacji tv i internetu na korzyść np. wrealu24, medianarodowe, gadowskitv, gloria.tv, stanisławkrajskitv, uszi, tomaszsommer extra były odwrócone wtedy można by liczyć na pospolite ruszenie. Jak zobaczymy, że wszystko stracone,…More
Nie ma co liczyć na nasze masowe nieposłuszeństwo, gdy ogromna większość ludzi gapi się w telewizory i wierzy propagandzie ? Gdyby proporcje czerpania wiadomości z głównych stacji tv i internetu na korzyść np. wrealu24, medianarodowe, gadowskitv, gloria.tv, stanisławkrajskitv, uszi, tomaszsommer extra były odwrócone wtedy można by liczyć na pospolite ruszenie. Jak zobaczymy, że wszystko stracone, wtedy ogłosimy Jezusa Królem Polski a ci, którzy walczą z Jezusem Królem odejdą jak zdrajcy. Jezu zmiłuj się nad nimi i nad nami.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Tylko jaki bat trzeba użyć ,aby obudzić otępiałych gojów ???
Bos016
J. Socha. 3 964 zgonów i 162 610 powikłań w europejskiej bazie danych o niepożądanych reakcjach na "szczepionki" COVID-19. W Polsce wiemy o 113 zgonach.
Weronika....S
Czy pani Krystyna Kiwacz wierzy w kowida i pandemię w przeciwieństwie do Ks. Prof. Guza, który twierdzi, że WHO pod koronawirusa zmieniło normy pandemii? A co ze niewspółmiernym w związku z tematem tytułem? Nie jestem obywatelem społeczeństwa, w którego rządzie dominują reprezentanci masonów, sług diabła, a więc nie ma problemu posłuszeństwa czy nie posłuszeństwa obywatelskiego. Tak jak w …More
Czy pani Krystyna Kiwacz wierzy w kowida i pandemię w przeciwieństwie do Ks. Prof. Guza, który twierdzi, że WHO pod koronawirusa zmieniło normy pandemii? A co ze niewspółmiernym w związku z tematem tytułem? Nie jestem obywatelem społeczeństwa, w którego rządzie dominują reprezentanci masonów, sług diabła, a więc nie ma problemu posłuszeństwa czy nie posłuszeństwa obywatelskiego. Tak jak w przypadku agresji hitlerowskiej, komunistycznej czy obecnie najgorszej, kowidowej.
Bos016
Bos016