Clicks38
uk.news

Немає справедливості: Франциск вбиває братство в період його розквіту

Папа Франциск остаточно вирішив розпустити Братство святих апостолів у Брюсселі, Бельгія, яке знаходиться в періоді розквіту та складається зі священиків і семінаристів. Проте, їх ненавидить анти-католицький кардинал Брюсселя - Жозеф Де Кесель.

Де Кесель замінив у листопаді 2015 року сміливого та католицького архієпископа Андре Леонарда, який визнав групу, засновану отцем Мішелем-Марі Занотті-Соркіні, у 2013 році.

Вона складалася з шести священиків та 23 семінаристів, навіть не дивлячись на те, що протягом багатьох років в французькомовних семінаріях у Бельгії не було жодного новачка.

Парафіяльна група, якою керують із Брюсселя, швидко стала центром відновлення. Але під час масової імміграції, Де Кесель заявив, що група повинна бути розпущена, оскільки «надто багато» її членів були французами, у той час як в національній семінарії в Намюрі із 80 семінаристів лише 25 - з Бельгії.

12 квітня Марко Тосатті,у своїй статті для LaNuovaBQ.it, спростував новину про те, що Папа Франциск зупинив розпуск групи напередодні апостольського підпису, тому що віруючи виступили проти розпуску групи, та це було підтримано суддями.

Тосатті називає це «потворною історією», яка, звичайно, не надає переваг Папі Франциску.

Найбільша релігійна група в Брюсселі - це ісламісти.

#newsGotrrmektq