Vyskupas: "Krikščionių Krikšto žodžio liturgija, pakeičianti Eucharistiją, yra "svarbiausias" Kūno Krikšto šventės įvykis.

Erfurto vyskupui Ulrichui Neymeyrui šių metų Erfurto Katholikentago (gegužės 29-birželio 2 d.) "asmeninis akcentas" yra "žodžio liturgija per Kristaus Kūno iškilmę" (Katholisch.de, kovo 7 d.).

"Katholikentag" yra į festivalį panašus susirinkimas Vokietijoje, vykstantis maždaug kas 2-4 metus. Kūno šventė Erfurte yra valstybinė šventė. Tą dieną katalikai privalo dalyvauti Eucharistijoje, o ne tik "žodžio liturgijoje".

Kiti svarbiausi Neumeyro renginiai yra centrinės ekumeninės pamaldos penktadienio vakarą ir baigiamoji Eucharistija sekmadienį.

Vokietijos pseudosinodo tema nebus pagrindinis akcentas, tačiau ji bus aktuali. Kaip pavyzdį Neymeyr mini programos punktą apie homoseksualumo propagandą pavadinimu "Kristaus kūnas yra queer - o dabar?".

Niekieno nuostabai, Katholikentago programos aprašyme nėra žodžių "Dievas", "Jėzus", "Biblija", "tikėjimas", "malda" ir "dvasingumas".

Vaizdas: Ulrich Neymeyr © wikicommons, CC BY-SA, AI vertimas