Clicks28
uk.news

І знову: Папа Франциск вершить правосуддя через ЗМІ

Велика кількість документів прокурорів Алессандро Дідді і Жана П'єро Мілано з Ватикану потрапила до ЗМІ.

10 жовтня на порталі EditorialeDomani.it суперечливий журналіст Еміліано Фіттіпальді оприлюднив аналогічні дані.

У його статті Джузеппе Марія Міланьезе постає жахливим лиходієм. Фіттіпальді називає його "близьким другом" Папи Франциска, з яким він зустрічався багато разів. Міланьезе займає пост президента компанії Osa, яка надає послуги в сфері охорони здоров'я в Римі.

Використовуючи довіру Папи Франциска, Міланьезе привів до Ватикану своїх нечистих на руку друзів, серед яких, як вважає слідство, був брокер Джанлуїджі Торці (версія англійською), який запропонував укласти угоду в Лондоні, яка привела до збитків в розмірі 100 млн євро.

Крім того, Міланьезе виграв контракт на суму 23.3 млн євро в ватиканському госпіталі Bambino Gesù. Крім того, його звинувачують в зв'язках з Apulian Camorra.

У 2016 році Osa, яка належить Міланьезе, отримала кредит на суму 9.9 млн євро, серед кредиторів - Державний секретаріат - надав позику у 2.3 млн. Більш того, Osa отримала пожертвування в розмірі 350 000 євро з рахунків Державного секретаріату в Адміністрації церковного майна Святого Престолу.

В кінці своєї статті Фіттіпальді приходить до несподіваного висновку про те, що звинувачення на адресу Міланьезе можуть бути перебільшені.

Зображення: © Mazur, CatholicNews.org.uk CC BY-NC-SA, #newsDnlvjrzarx