Clicks308
CÓRKA MARYI
2

UWAGA: WOJOWNICY KRUCJATY MODLITWY !!!

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy!

Przypominam wszystkim, o prośbie, którą skierował do nas Pan Jezus przez Marię Bożego Miłosierdzia, aby od 10.11. przez pięć tygodni modlić się codziennie o 15:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencjach: - o złagodzenie skutków pandemii Covid-19 i wszystkiego co po niej nastąpi i o zbawienie dusz.

Prosi nas również o odmówienie codziennych Modlitw Krucjaty, które można znaleźć na tej stronie: poland.jtmglobal.network/…modlitwy-podstawowe-po-polsku/.

Jeśli czas pozwoli, prosi nas o Różaniec i 33 dodatkowe modlitwy, według własnego wyboru.

Różaniec i Modlitwy Krucjaty odmawiamy na spotkaniu modlitewnym, codziennie o 19:45 przez aplikację zoom. zoom.us/j/95327393434

Proszę o przekazywanie tej prośby wszystkim prawdziwie zaangażowanym w tę Misję.

* * *

P.S. odnośnie do programu zoom.
Jak się zarejestrować?


Aby się zarejestrować na spotkanie, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk “Register”.
First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy „Poland” (Polska)
Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Jak się połączyć?

Aby się połączyć na spotkanie modlitewne, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa “Click Here to Join” (co oznacza: “Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa “Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie. Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.
CÓRKA MARYI
CÓRKA MARYI
Proszę o przekazywanie tej prośby wszystkim prawdziwie zaangażowanym w tę Misję.