David Michael Emeth
Proč překrucuješ Písmo? Jaké mocnosti pekelné? Kdes to vzala, nešťastnice? 😐❓
Luk 21:26: "Lidé budou zmírat strachem a očekáváním toho, co přichází na celý svět. Neboť mocnosti nebeské se zachvějí."
I v řeckém originálu je "nebeské":
LUK 21:26: "ἀποψυχόντων ἀνθρώπων ἀπὸ φόβου καὶ προσδοκίας τῶν ἐπερχομένων τῇ οἰκουμένῃ, αἱ γὰρ δυνάμεις τῶν οὐρανῶν σαλευθήσονται."
Nebe není peklo, a …More
Proč překrucuješ Písmo? Jaké mocnosti pekelné? Kdes to vzala, nešťastnice? 😐❓

Luk 21:26: "Lidé budou zmírat strachem a očekáváním toho, co přichází na celý svět. Neboť mocnosti nebeské se zachvějí."

I v řeckém originálu je "nebeské":

LUK 21:26: "ἀποψυχόντων ἀνθρώπων ἀπὸ φόβου καὶ προσδοκίας τῶν ἐπερχομένων τῇ οἰκουμένῃ, αἱ γὰρ δυνάμεις τῶν οὐρανῶν σαλευθήσονται."
Nebe není peklo, a peklo není nebe... 🙂❗
TerezaK
Aha, tak jo ! vy nechte chvět mocnosti nebeské a já nechám chvět se mocnosti pekelné při příchodu Pána :) Někteří zde činí moudře, že zablokují komentáře u příspěvku, pak čtenář musí více přemýšlet nebo příspěvek nechat být. Kdybyste opravdu nebyl líný 🤭 , tak kliknete na odkaz- TAKŽE UVIDÍTE. ŽE JSEM SI CITÁT NEVYMYSLELA, a uvidíte, z jakého zdroje to je: nevím, z jakého překladu to je, ale …More
Aha, tak jo ! vy nechte chvět mocnosti nebeské a já nechám chvět se mocnosti pekelné při příchodu Pána :) Někteří zde činí moudře, že zablokují komentáře u příspěvku, pak čtenář musí více přemýšlet nebo příspěvek nechat být. Kdybyste opravdu nebyl líný 🤭 , tak kliknete na odkaz- TAKŽE UVIDÍTE. ŽE JSEM SI CITÁT NEVYMYSLELA, a uvidíte, z jakého zdroje to je: nevím, z jakého překladu to je, ale rozhodně více věřím sv. Jeronýmovi, kt.sv Bibli překládal celý život přímo ve Svaté Zemi. NO, nicméně, až budete pro Pána pronásledován, a nebudete mít nic, tak Vám zůstane jenom Písmo, tak, jak jej máte v srdci, a až uvidíte Pána a budete to chtít někomu vysvětlit pomocí citátů z Písma sv., kt. už máte "jenom" v srdci, pak se budete podivovat nad slovíčkařením některých. Nebude nás soudit to, zda umíme citáty zpaměti, ALE ZDA POZNÁME PÁNA.
David Michael Emeth
Jeroným má také "nebeské":
Lc 21:26: "arescentibus hominibus præ timore, et exspectatione, quæ supervenient universo orbi: nam virtutes cælorum movebuntur:"
Ten tvůj zdroj falšuje Písmo svaté! Nevěděla si to, ok, ale teď už to víš... 🙂❗
1 Tes 5:21-22: "Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě."
TerezaK
Tak to je hezké, že máte přehled, to mi činí vždy radost a věřím. Děkuji ! (Byl m sympatičtější, když už musím citovat z elektronickéBible sv., než jiné odkazy jako Bible net., apod, ale průvodce k nejlepšímu elektr.překladu nemam :-/ )
David Michael Emeth
Zde si můžeš vybrat ze skutečně široké nabídky:
obohu.cz/bible/
V možnostech je mj. i porovnávací režim - porovnávání různých překladů. 🙂
TerezaK
NO, MOHLO BY BÝT !,děkuji, (nejraději mám svůj vytištěný svazek katolického překladu,ale ten právě nemám).
David Michael Emeth
Na tom odkaze ode mne jsou i katolické překlady. 😇
TerezaK
aha,tak děkuji
TerezaK
stejně ten měsíc je hezký a kazit ho zelenými panáčky je hloupost
Metod
Mimozemšťania sú démoni!
TerezaK
Je toho hodně, co nevíme. Je třeba držet se Písma Svatého a Boha.
TerezaK
chudák měsíc, proč tady píšou o zelených panáčkách, když Pán posílá na měsíci znamení své lásky?, Ach Ti lidé, jak slepí
TerezaK
někdo vidí za vším mimozemšťany,zelené panáčky, někdo za vším Ruku Boží a Krásná díla pro jeho děti, Jeho lásku. To záleží někdy na životních zkušenostech a někdy i na IQ. (Pro HODNĚ nechápavé: Bůh nám dává svá znamení lásky, aby lidé si konečně ráčili všimnout, že se něco děje. že se blíží jeho Příchod. Tak, jak předem upozornil v poselstvích zbytku, která navazují na Knihu Pravdy, tj., …More
někdo vidí za vším mimozemšťany,zelené panáčky, někdo za vším Ruku Boží a Krásná díla pro jeho děti, Jeho lásku. To záleží někdy na životních zkušenostech a někdy i na IQ. (Pro HODNĚ nechápavé: Bůh nám dává svá znamení lásky, aby lidé si konečně ráčili všimnout, že se něco děje. že se blíží jeho Příchod. Tak, jak předem upozornil v poselstvích zbytku, která navazují na Knihu Pravdy, tj., poselství Varování od paní z Irska. Kdybyste tím nepohrdali, byli byste nyní v obraze. Kniha Pravdy je výklad Knihy Zjevení, který Pán Ježíš nadiktoval prorokyni, vdané paní z Irska, se třemi dětmi. Přála si zůstat v anonymitě, samozřejmě, (i proto) neboť Pán v poselstvích odhaloval práci zednářů.
Megistender 1
Ak by existovali mimozemšťania, musela by existovať aj nejaká ďalšia, iná Eva. Čo nie je možné.
TerezaK
duch je větší, jak tělo
Coburg
Žeby "dúhoví" mimozemšťania?
. ARMATA .
Alebo skrátka Blue Beam.
..alebo...teplí mimozemšťania, preto tá dúha.
TerezaK
Lk21, 25 "Budou znamení na slunci, měsíci a hvězdách a na zemi úzkost národů,..." Ještě, že máme sv.Bibli, sv.růženec- k rozlišování duchů, a své vlastní srdce zasvěcené Bohu, abychom každý uměli, zvl. ve svém životě rozlišovat
. ARMATA .
Dávnejšie som čítal,že svetoví elitári sa snažia,aby sa naplnilo zjavenie sv. Jána.
Kristus nepríde skôr,ako sa zjaví syn zatratenia antikrist.
TerezaK
(můj názor): Projekt Blue Beam vytvořen, aby,
ale Nevím, zda bude výstup Antikrista po Dnu Božího Milosrdenství, nebo před.