Clicks2K
Už to bolo viackrát,ale treba to stále pripomínať a varovať lebo je to predo dvermi čo prichádza smrť a skáza v podobe vakcín nie len telesné,ale aj duchovné ! Väčšina je slepá a hluchá ! Novodobý …More
Už to bolo viackrát,ale treba to stále pripomínať a varovať lebo je to predo dvermi čo prichádza smrť a skáza v podobe vakcín nie len telesné,ale aj duchovné ! Väčšina je slepá a hluchá !
Novodobý zabijak aký svet ešte nevidel v histórii ľudstva. Satanová vakcina na zabíjanie ľudí po celom svete.
Nebezpečné vakcíny Bill Gatesa "proti" covidu 19
Silvia Ivanová
Vedcov ktorí pracovali na vakcine riadi sám lucifer a nemusia byť ani vzdelaný.
Toto není fantazia ale kruta skutočnosť. Padlí anjeli su velmi inteligentný. Bill Gates aj cela vlada po celom svete su riadení demonmi.A ma v tom prsty aj papež František
apredsasatoci
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Nechceš si to opraviť ?
apredsasatoci
Neznášam automaticky prekladác.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Zaujímavá správa je,že František 69 čo tu bol a znova si vymazal profil po 60 krát minimálne. Dával od kbs informácie ako Kramár hovoril neviem či pod tlakom svoje bludy,ale myslím si,že určite zámerne bude tiež zapredaní,že nebude orbi et urbi s františkom a s "odpustkami' a dneska bolo o 12:00. Nie len o tom klamal vedomé,ale aj o tom,že on bude určovať kde je tá skutočná katolícka viera a …More
Zaujímavá správa je,že František 69 čo tu bol a znova si vymazal profil po 60 krát minimálne. Dával od kbs informácie ako Kramár hovoril neviem či pod tlakom svoje bludy,ale myslím si,že určite zámerne bude tiež zapredaní,že nebude orbi et urbi s františkom a s "odpustkami' a dneska bolo o 12:00. Nie len o tom klamal vedomé,ale aj o tom,že on bude určovať kde je tá skutočná katolícka viera a cirkev na internete a ine veci atď.
Odpustky od falešné církve? | Lumen de Lumine
Kramár = Klamár vo všetkom.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Keď už má byť ( must ).
Peter(skala)
vôbec nemaju hanby a ani správny usudok... robiť si žarty z umeleho kostlivca v laboratoriach kde študenti potrebuju rozptýlenie, alebo na nejakej obyčajnej figurke, ale na svätej Rodine, či kráľoch? Daju im plexiskla ako nejakým laborantom

... su uplne mimo, pripada mi to ako u tých slniečkarov, ktorí by najradšej ostrihali a oholili Ježiša, dali mu džínsy a ešte by sa chvalili ako priblibliži…More
vôbec nemaju hanby a ani správny usudok... robiť si žarty z umeleho kostlivca v laboratoriach kde študenti potrebuju rozptýlenie, alebo na nejakej obyčajnej figurke, ale na svätej Rodine, či kráľoch? Daju im plexiskla ako nejakým laborantom

... su uplne mimo, pripada mi to ako u tých slniečkarov, ktorí by najradšej ostrihali a oholili Ježiša, dali mu džínsy a ešte by sa chvalili ako priblibližili svätých k jednoduchým ludom.

celé zle🤮😷
apredsasatoci
Sami sebe pijú kalich na deň zakalacky.
Chudáci!
MILOSLAV
Kamarád mi napsal: Tož reaguju na zprávu z youtube. Kdybych to napsal tam, tak by se ztratila pointa původního dotazu. Napíšu ti tady o tom zase román ... ve skutečnosti nevím jestli to čteš. Jestli ne, tak mi to řekni, a já se nebudu snažit. A nabízí taky otázka proč se tak moc snažím, když bych mohl mávnout rukou, ať si spánembohem myslíš co chceš. Sám jsem o tom přemýšlel. Myslím, že důvodem …More
Kamarád mi napsal: Tož reaguju na zprávu z youtube. Kdybych to napsal tam, tak by se ztratila pointa původního dotazu. Napíšu ti tady o tom zase román ... ve skutečnosti nevím jestli to čteš. Jestli ne, tak mi to řekni, a já se nebudu snažit. A nabízí taky otázka proč se tak moc snažím, když bych mohl mávnout rukou, ať si spánembohem myslíš co chceš. Sám jsem o tom přemýšlel. Myslím, že důvodem je to, že mi vadí, jak snadno přijmeš a šíříš absurdní obvinění, která prostě jen tak vyhodí do éteru někdo, koho neznáš. Tohle je hrozně nebezpečná věc. Ve středověku se třeba tradovalo, že židé potřebují krev křesťana na výrobu macesů, a proto čas od času někoho zamordují. Když to řekl jeden, byla to sranda. Jenže pak se toho chytli lidi jako ty - kteří nad tím nepřemýšlí, nepokusí se židů zeptat, nepokusí se to prozkoumat. Prostě jen řeknou "Aha", a upozorní na to co nejvíc známých. A najednou máš několik tisíc lidí přesvědčených, že židi vraždí křesťany, a výsledkem je pogrom. Vážně zranění nebo potlučení židé, vypálené a vykradené domy, znásilněné ženy ... jen proto, že příliš mnoho lidí radši přijalo dobrodružný příběh, než aby se snažili si ověřovat, jestli to náhodou nebyla lež.

No, takže k té vakcíně. Tvoje citace z diskuze byla "Propsání mRNA do DNA je sice obtížné ale nikoliv vyloučené, známe procesy které to umožňují reprotranspozóny jsou přítomné v každém buňečném jádru. Pan imunolog by se měl před plošným zlehčováním rizik poradit s genetikem."

Tož ano, citace má pravdu. Aby ne, když na tom principu je ta RNA-vakcína založena! Nejdřív poznatek - kopii tvé vlastní DNA má každá buňka ve tvém těle. To je nějakých 70 000 000 000 000 kopií DNA. Takže nemáš nějakou jednu DNA, kterou když ti někdo změní, tak se změníš i ty. Aby ses změnil ty, musela by se ti změnit kompletně všechna DNA, a to naprosto bezchybně.

Teď trochu osvěty o tom, co jsou to viry. Virus je kus DNA obalený různými bílkovinami, které slouží jako jakýsi minimální nosič. Je to prostě takový balíček s DNA, a mechanismem na její vpravení do živých buněk. Když virus napadne tvoji buňku, tak se pokusí tou svojí DNA nahradit tu, co v buňce už je (to je ta tvoje). Pokud uspěje, začne buňka na základě té nové DNA vytvářet kopie viru. Každá je skutečně funkční kopií, která si nese stejné DNA a je schopná napadat další buňky, což taky dělá. Takže třeba máš 1 nakaženou buňku, která vytvoří 10 nových virů. Každý z nich napadne novou buňku, a každá z těch napadených buněk vyrobí opět 10 virů ... takže už jich máme 100. Těchto 100 nových virů napadne 100 buněk, každá udělá svých 10 virů, takže už jich máme 1000. A tak dále a tak dále. Čistě teoreticky se takhle může celé tvoje tělo proměnit na obrovskou továrnu na výrobu virů. To je samozřejmě jen teorie, protože daleko dřív umřeš.
Takhle se chová KAŽDÝ virus. Chová se takhle chřipka. Chová se takhle běžné zimní nachlazení. Když v zimě začneš pčíkat, možná dostaneš na dva dny teplotu a pak to přejde, tak se v tobě viry právě pokusily provést to, co jsem právě popsal. Takže při KAŽDÉM NACHLAZENÍ se mění DNA tvých buněk, protože to je přesně to, co viry dělají. Je to úplně normální věc.

A protože je to úplně normální věc, tvoje tělo má velmi účinné mechanismy, jak se tomu bránit. Je to daleko složitější (a já to do detailů rozhodně neznám), ale - tvůj imunitní systém dokáže zlikvidovat kterýkoli virus, který rozezná. A taky dokáže najít a zlikvidovat kteroukoli buňku, ve které se změnilo DNA. Takže viry mění DNA buněk, a tvůj imunitní systém změněné buňky likviduje, takže ti v těle žádné nezůstanou. No a u běžných nemocí tohle funguje natolik dobře, že si párkrát zakašleš, a jinak si toho ani nevšimneš.

Tak proč jsou viry nebezpečné? Protože tvůj imunitní systém umí sice zlikvidovat cokoli mikroskopického ve tvém těle, ale nedělá to bezhlavě, protože tím by likvidoval i tvoje vlastní tělo (o tom je mimochodem leukémie). Takže když to vezmu stručně, imunitní systém likviduje jen to, co na základě molekulární struktury pozná jako "cizí". No a řada virů je takových, že to imunitnímu systému nějakou dobu trvá, a během té doby na viry prostě nereaguje. Sice likviduje změněné buňky, ale to samo o sobě nestačí. No a výsledkem může být že když konečně reagovat začne, už může být pozdě a už to nezvládne.

Takže by bylo skvělé, kdybychom dokázali imunitní systém na virus předem připravit, aby ho jako "cizí" rozeznal hned, že? No a to je přesně to, co dělají vakcíny. Tradiční vakcína obsahuje ten problémový virus, ale oslabený natolik, že nedokáže buňky infikovat, nebo jenom trochu. Protože ten se nebude množit jako blázen, tak ti v těle může plavat bez následků dost dlouho ... tak dlouho, až si toho imunitní systém všimne, a konečně zareaguje. A v tom okamžiku se ale taky naučí na tento virus reagovat, a až se ti dostane do těla ten pravý a silný, tak ho imunita zlikviduje rovnou.
No a RNA-vakcína na to jde trochu jinak. Podobně jako virus "napadne" některé tvoje buňky a změní jejich DNA tak, aby vyráběly něco jiného. Jenomže nevyrábí žádný další virus schopný napadat jiné buňky. Místo toho vyrábí jenom specifickou sadu bílkovin, které se nachází na povrchu toho viru, proti kterému má očkování chránit. "Nakažené" buňky stihnou určité množství těch bílkovinných molekul vytvořit, než je imunita zničí. Tyhle volné molekuly ti zase budou jen tak bez následků plavat tělem, až je imunitní systém konečně rozezná a zničí. No a v tom okamžiku se je právě naučí vyhledávat a ničit - takže až ti do těla vnikne virus, který má ty molekuly na svém povrchu, imunita ho podle těch molekul rozezná a zlikviduje.

Takže RNA vakcína ve skutečnosti dělá totéž jako každý virus běžného nachlazení, ale MÍRNĚJI, protože nakažené buňky už další viry nevyrábějí. Takže jestli se nebojíš nakažení, neměl by ses bát ani RNA vakcíny.

Ve skutečnosti to není tak jednoduché jak jsem to popsal, a RNA vakcína je experimentální proto, že se donedávna to umělé "nakažení" buněk moc nedařilo. A taky samozřejmě není předem zaručeno že bude fungovat bez následků, protože v biologii COKOLI může mít vedlejší účinky. Ale právě od toho jsou ty testy, které jsou nastavené tak, aby případné problémy odhalily. Kdyby RNA-vakcína lidi zabíjela změnou DNA buněk podobně jako viry, tak se to při testech velmi rychle pozná. Že by jakýkoli mechanismus dokázal rychle a přesně změnit DNA všech tvých buněk aniž by sis něčeho všimnul je čiré scifi. Kdyby to působilo pomalu, imunitní systém by se s tím vypořádal. Kdyby to působilo rychle, zabilo by tě to.

Takže tak.
Petr
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ďalší čo buď vedomé alebo nevedome klame? Prečo? Aký zamer? Dostal veľa peňazí? Vyhrážajú mu,že príde o majetok,peniaze,robotu - prácu? Nech si takýto ľudia vpichnu rovno aj 10 vakcín a potom uvidia. Už rovno po jednej zistia čo to za svinstvo. Prepáč,ale mnohí sú slepí a hluchí a si neuvedomujú,že satanové očkovanie v podobe vakcín bude spojené rovno aj s čipovanim ! Znak šelmy.
4 more comments from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To si myslíš len ty a kľudne si myslí aj ďalej aj taký podobní ako ty vrátane kallistratosa ako tebe dal lajk. Dajte si satanove dielo jedovatú vakcínu s čipovaním a znak šelmy do tela,že vám poškodí zdravie tela aj dušu. Potom už neviem či vám Boh odpustí. Boli ste mnohí varovaní a mňa to trápiť nebude,ale ja v živote neprijmem tie veci satanové aj keby som mal podstúpiť mučednictvo. Radšej …More
To si myslíš len ty a kľudne si myslí aj ďalej aj taký podobní ako ty vrátane kallistratosa ako tebe dal lajk. Dajte si satanove dielo jedovatú vakcínu s čipovaním a znak šelmy do tela,že vám poškodí zdravie tela aj dušu. Potom už neviem či vám Boh odpustí. Boli ste mnohí varovaní a mňa to trápiť nebude,ale ja v živote neprijmem tie veci satanové aj keby som mal podstúpiť mučednictvo. Radšej umrem fyzický a telesné na tomto svete,budem väznení a prídem o všetko pozemské a aj peniaze ako by som mal nie len prísť o zdravie o telo,ale aj zároveň o dušu po prijatí satanových veci.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Už som odpovedal vyššie. Nepomôže tebe ani argument a ani vysvetlenie keď nerozumieš časom v ktorých žijeme a čo prichádza. Komunizmus pod zámienkou covidu a k tomu satanské vakcíny s čipovaním.
Čo tebe napísal kamarát to som tiež dal otázky vyššie a zároveň to bude aj odpoveď niektorých z nich určite.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Máš rovno aj špecialistu priamo na Gloria.tv ďalší svedok dosvedčí niečo o vakcine !
@René Balák
apredsasatoci
K čomu je dobré intelektuálne mudrovanie? Podstata vakcín je tu rozoberana každý deň.
Už máme aj tisícky svedectiev čo spôsobuje.
Peter(skala)
Prepáč,ale mnohí sú slepí a hluchí a si neuvedomujú,že satanové očkovanie v podobe vakcín bude spojené rovno aj s čipovanim ! Znak šelmy.
🤔

ano, to povedala aj Panna Mária že mnohí si ani nebudu uvedomovať ako ich očipuju. Logicky z toho vyplýva že to bude pod zamienkou očkovania, ktoré si samozrejme uvedomuju, ale kedže neveria že to je zaroven aj čipovanie, tak to znamena, že si to neuv…More
Prepáč,ale mnohí sú slepí a hluchí a si neuvedomujú,že satanové očkovanie v podobe vakcín bude spojené rovno aj s čipovanim ! Znak šelmy.
🤔

ano, to povedala aj Panna Mária že mnohí si ani nebudu uvedomovať ako ich očipuju. Logicky z toho vyplýva že to bude pod zamienkou očkovania, ktoré si samozrejme uvedomuju, ale kedže neveria že to je zaroven aj čipovanie, tak to znamena, že si to neuvedomuju prave kvôli svojej nevere.

Keby prijali skutočnosť, že nanotechnologia sučasných vakcin dokaže aj implantovať čip, tak by verili aj tomu, že očkovanie=čipovanie.

Lenže oni neveria pre svoju lahostajnosť. Vidia, ved maju oči na pozeranie - vidia v TV-vide-intrnet-media... ako vedci, armada, ... dokazuju modernu technologiu a napriek tomu nechcu prijať realitu.

Dokonca vedia akí su falošní a zapredaní politici, ked klamu občanov a su schopní ich aj poškodiť na zdraví či dokonca usmrtiť, len aby presadili svoju agendu a udržali sa pri moci.
Napriek všetkemu nechcu priznať a čo je horšie tak sa daju zaočkovať horšie ako zvieratá, lebo oni aspon pred tým maju inštinktivny strach, ale títo ludia sa zaočkuju s usmevom na tvary ako keby im dávali zadarmo obed.
ekans
to povedala aj Panna Mária a kde ty mulo?
MILOSLAV
Údajný Malachiáši, já nepotřebuji tvá rádoby moudra nemusíš mě kamenovat fanaticky náboženskými frázemi. Pro své vzdělávání potřebuji kritické myšlení.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Tvoj problém. Dobré skončil som. Nemiením už nikomu ani písať a ani hovoriť. Každý spozná raz pravdu,ale väčšina vtedy keď bude už úplne pozde. Keď pre teba toto je fanatizmus aj kresťanské varovania tak už niet pomoci.