Clicks355
Rafał_Ovile
1

COVID-19 TO NAJWIĘKSZE OSZUSTWO... - dr Roger Hodkinson

"COVID-19 TO NAJWIĘKSZE OSZUSTWO JAKIE KIEDYKOLWIEK ZOSTAŁO POPEŁNIONE NA NICZEGO NIE PODEJRZEWAJĄCYM SPOŁECZEŃSTWIE - dr Roger Hodkinson.

youtube.com/watch?v=5liBI1aPJ9k - dziady już usunęli.
bitchute.com/video/kMXN7vYNgx4F/ - TU JEST!
Topowy patolog, dr Roger Hodkinson, powiedział urzędnikom rządowym w Albercie podczas telekonferencji, że obecny kryzys koronawirusa to „największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego nie podejrzewającej opinii publicznej”.
Zauważając, że był również ekspertem w dziedzinie wirusologii, Hodkinson zwrócił uwagę, że jego rola jako dyrektora generalnego firmy biotechnologicznej, która produkuje testy na COVID, oznacza: „Mogę trochę wiedzieć o tym wszystkim”.
Hodkinson zauważył, że „dystans społeczny jest bezużyteczny, ponieważ COVID rozprzestrzenia się przez aerozole, które przemieszczają się na około 30 metrów zanim opadną”, wzywając do natychmiastowego ponownego ‘otwarcia’ społeczeństwa, aby zapobiec wyniszczającym szkodom spowodowanym przez blokady.
Hodkinson również zrugał nakazy obowiązkowych maseczek jako całkowicie bezcelowe.
„Maski papierowe i maski z tkaniny są po prostu oznaką cnoty. Przez większość czasu nie są nawet skutecznie noszone. To absolutnie śmieszne. Widząc tych nieszczęsnych, niewykształconych ludzi – nie mówię tego w pejoratywnym sensie – widząc tych ludzi chodzących jak lemingi, posłusznych bez żadnej bazy wiedzy, noszących maseczki na twarzach.”
Lekarz potępił również niewiarygodność testów PCR, zauważając, że „pozytywne wyniki testu, nie oznaczają infekcji klinicznej” i że wszystkie testy powinny zostać przerwane, ponieważ fałszywe liczby „wywołują publiczną histerię”.
Hodkinson powiedział, że ryzyko śmierci w prowincji Alberta dla osób poniżej 65 roku życia wynosi „jeden na trzysta tysięcy”, a zamykanie społeczeństwa z powodu “ostrej grypy jest skandaliczne.”
Kwalifikacje Hodkinsona są nie do zakwestionowania, a strona internetowa MedMalDoctors potwierdza jego wiarygodność.
„Uzyskał ogólne stopnie medyczne na Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii (MA, MB, B. Chir.), Gdzie był stypendystą w Corpus Christi College. Po rezydencji na University of British Columbia został certyfikowanym patologiem ogólnym Royal College (FRCPC), a także członkiem College of American Pathologists (FCAP).”
link do artykułu:
ocenzurowane.pl/…odejrzewajacym-spoleczenstwie/
link do filmu na bitchute, gdyż na youtube za chwilę, zbanują:
bitchute.com/video/kMXN7vYNgx4F/
olek19801 shares this
355
COVID - 19 - skandaliczne oszustwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!