Clicks979
csk.news
3

František mení generálnu audienciu na stretnutie strany

František je stále posadnutý koronavírusom, ktorý na svojej generálnej audiencií na 26. augusta nazval vírusom „chorej ekonomiky“.

Toto vyhlásenie mu poskytlo úvodné slovo, ktoré mu umožnilo chvástať nad ekonomikou, ktorá poškodzuje „spoločný domov“, ďalším heslom, ktorým si pootvoril dvere k chvástaniu bola „zmeny klímy“ a „straty biologickej diverzity“.

František dospel k záveru, že sociálna nespravodlivosť a zhoršovanie životného prostredia majú rovnaký pôvod. Jeho odkazy na Bibliu, katechizmus a Vatikán II. boli okrasné a podriadené jeho sekularizovanému posolstvu.

Svoju osudovú a pochmúrnu audienciu ukončil odkazom na „množstvo detí, ktoré dnes hladujú k smrti“ - ignoruje však oveľa väčší počet detí, ktoré zomierajú na potrat.

#newsTkcahhpdda

Rosllynn
Je hezké se zajímat o svět, o osud naší planety, František by se však jako hlavní pastýř měl soustředit na spásu duší. Mělo by ho také znepokojovat pronásledování křesťanů.
Kallistratos
No tak si přečti jiný článek, kde je o tebou zmiňovaném řeč... Toto je staré, eretz.cz/…/svet-nesmi-nete… ale jen jsem klikl na Google, dohledej si něco podobného...
Dana22
katholisches.info/…/auf-amazonassyn…

Nová synoda sa má venovať ženám.