csk.news
2958

František Používa Nacistické Ohováranie Na Presadenie Nezodpovednej Masovej Imigrácie

František zopakoval na Cypre svoje prázdne mantry proti evanjelizácii ľudí a proti obrane hraníc.

3. Decembra na Omši na futbalovom štadióne v Nikózii vyzval Kresťanov: „Prosím prestaňte prozelytizovať. Evanjelium nie je o prozelytizme, ale o svedectve, nie je to odsudzujúci moralizmus, nie, ale milosrdenstvo, ktoré prijíma, nie povrchná zbožnosť, ale prežitá lásku.“ Jeho homília bola plná odsudzujúceho moralizmu a povrchných politických hesiel

Na Ekumenickej Modlitbe s masovými prisťahovalcami v Kostole Svätého Kríža František povedal, že „Boh sníva o svete mieru, v ktorom všetky jeho deti žijú ako bratia a sestry“. Tvrdil, že „to, čo urobili Nacisti, to, čo Stalin“, sa „dnes deje na susedných brehoch. Miesta otroctva."

František polemizoval proti „ostnatým drôtom“, na zabezpečenie hraníc: „Toto je vojna nenávisti, ktorá rozdeľuje krajiny. Tieto ostnaté drôty sú na mieste, aby zabránili vstupu utečencov." Pred vpustením do kostola sa imigranti museli preukázať očkovacími preukazmi.

Cyprus zlyháva pri riešení masového imigrácie, ktorá v súčasnosti zaplavuje krajinu a ničí krajiny pôvodu prisťahovalcov a živí obchodníkov s ľuďmi.

#newsBecszuylev

dominikguzman
Ploty nie, ale keď chce prísť imigrant do kostola, tak musí mať covid pas, inakšie ho nepustia :D Sa rehocem.
Metod
Kardinál v bielom, opäť vo forme.....