08:28
Mária Jana Krištofovičová and one more user link to this post
Zuz S
vsimnite si 3 preciarknute pismena "o"...
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ak si niekto myslel, že situácia s koronavírusom sa postupne stabilizuje a my sa vrátime do „normálu“, veľmi sa mýlil. Očkovanie nikdy neskončí – pretože politici opäť zadávajú veľké objednávky výrobcom.
Rakúsko má 9 mil. obyvateľov a aktuálne kupuje 40 miliónov vakcín na roky 2022/2023.
Kancelár Kurz objasňuje: „Všetko, čo môžeme kúpiť, kúpime.“ V Rakúsku bude do polovice mája očkovaných prvo…More
Ak si niekto myslel, že situácia s koronavírusom sa postupne stabilizuje a my sa vrátime do „normálu“, veľmi sa mýlil. Očkovanie nikdy neskončí – pretože politici opäť zadávajú veľké objednávky výrobcom.

Rakúsko má 9 mil. obyvateľov a aktuálne kupuje 40 miliónov vakcín na roky 2022/2023.
Kancelár Kurz objasňuje: „Všetko, čo môžeme kúpiť, kúpime.“ V Rakúsku bude do polovice mája očkovaných prvou dávkou 3,5 milióna občanov.

Vláda rozhodla o nákupe ďalších 42 miliónov dávok vakcíny. Na tento účel použijú 800 miliónov eur. Celkovo doteraz kúpili 72,5 milióna dávok, ktoré Rakúsko stáli 1,2 miliardy EUR. Zo 42 miliónov dávok je 35 miliónov od spoločnosti Pfizer-Biontech, 3 milióny od spoločnosti Moderna a 4 milióny od spoločnosti Johnson & Johnson. 72,5 miliónov dávok by vyšlo na 8 očkovaní pre obyvateľa!

Koronavírus zjavne mutuje príliš rýchlo, aby ho bolo možné poraziť experimentálnymi a narýchlo schválenými vakcínami. Wochenblick informuje, že kolektívna imunita sa len tak ľahko nedosiahne. Takisto Veľká Británia a Izrael vyhlásili, že by chceli na jeseň tretíkrát očkovať!

KURZ OBJEDNÁVA 42 MILIÓNOV DÁVOK VAKCÍNY, OKREM 30,5 MILIÓNA, KTORÉ UŽ BOLI OBJEDNANÉ. TIETO SA MAJÚ POUŽIŤ V ROKOCH 2022 A 2023.

Áno, čítate správne: aj keď v Rakúsku žije iba niečo málo cez 9 miliónov obyvateľov, budú mať čoskoro na sklade 72,5 milióna dávok vakcín.

MAINSTREAMOVÉ MÉDIÁ TO PRINÁŠAJÚ AKO POVZBUDZUJÚCE SPRÁVY O ÚŽASNOM KANCELÁROVI, KTORÝ KONEČNE PREKABÁTIL BAZÁR S VAKCÍNAMI.

Kurz doteraz mlčal o tom, že chce obyvateľov očividne očkovať ešte mnohokrát.

PO PRVOM A DRUHOM OČKOVANÍ, TRETIE, ŠVRTÉ, PIATE, …. ÔSME.

Kto vie, koľko dávok si môže dovoliť kúpiť za peniaze daňových poplatníkov – doteraz nákup vakcín stál viac ako 1,2 miliardy eur.

VYHLÁSENIE SVETOVÉHO EKONOMICKÉHO FÓRA, ŽE SVET SA UŽ NIKDY NEVRÁTI DO NORMÁLU NAPOVEDÁ, ŽE PRAVIDELNÉ OČKOVANIE BUDE POKRAČOVAŤ NAVŽDY.

Pretože to, čo sa nedávno považovalo za bizarnú konšpiračnú teóriu, sa stáva čoraz viac realitou.

VYZERÁ TO, ŽE BY ĽUDÍ VLASTNE CHCELI PRINÚTIŤ K OČKOVANIU RAZ ZA ŠESŤ MESIACOV PO CELÝ ŽIVOT.

A nielen rizikové skupiny, ako je to pri očkovaní proti chrípke, ale všetkých: od batoliat po starých ľudí. Už teraz sa testuje vakcína na šesťmesačných deťoch a tehotných ženách.

Odmietnutie nebezpečnej injekcie na chorobu, ktorá má u zdravých ľudí úmrtnosť 0,01% môže mať za následok odňatie základných ľudských práv.

PRETOŽE SME TO VIDELI PRI MASKÁCH A TESTOCH: POSTUPNE SA STALI VŠADE POVINNÝMI.

V určitom okamihu dosiahnu stav, že už nebudete môcť ísť do krčmy, požiadať o pôžičku, ak nebudete dobrým občanom. Rozsah testov sa neustále rozširuje. V budúcnosti uvažujú zaviesť antigénové testy aj na osobné použitie. Plánuje sa možnosť použitia antigénových testov pod dohľadom prevádzkovateľa ako vstupný test pre hostí. Budú platné iba po dobu individuálneho pobytu. Okrem toho sa zavádza testovacia stratégia tzv. „bezpečná pohostinnosť“ pre zamestnancov cestovného ruchu v letnej sezóne 2021 (1. mája 2021 – 31. októbra 2021).

GREEN PASS

Na európskej úrovni sa členské štáty dohodli na uľahčení cestovania v rámci Únie prostredníctvom takzvaných digitálnych zelených certifikátov. V Rakúsku sa tieto certifikáty zavádzajú pod názvom Grüner Pass. Green Pass je dôkazom očkovania proti koronavírusu, dôkazom o predchádzajúcej infekcii alebo o negatívnom výsledku testu pomocou QR kódu v papierovej alebo digitálnej podobe. Môže vstúpiť do platnosti 4. júna. Takisto sa bude testovanie naďalej preukazovať pomocou digitálneho QR kódu.

TREND SMERUJÚCI K AUTORITÁRSKEMU SYSTÉMU AJ V STREDE EURÓPY

Je to sen o budúcnosti? Možno. Bude to niekedy realita? Dúfajme, že nikdy.

Autor: deimelbauer.at
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Roberto 55
Zacinam nadobudat presvedcenie, ze sa jedna o dva typy biozbrani. Typ jedna tzv. covid virus vytvoreny v labakoch v Cine za prispenia Amikov, ktory obsahuje fragmenty roznych virusov (napr.HIV -hovori o tom jedna studia indickich vedcov -potvrdene) a zaroven aj ine veci o ktorich viem ale nebudem to dalej komplikovat.. A potom je tu typ dva biozbrane (binarna), ktory spusti synergisticke reakcie,…More
Zacinam nadobudat presvedcenie, ze sa jedna o dva typy biozbrani. Typ jedna tzv. covid virus vytvoreny v labakoch v Cine za prispenia Amikov, ktory obsahuje fragmenty roznych virusov (napr.HIV -hovori o tom jedna studia indickich vedcov -potvrdene) a zaroven aj ine veci o ktorich viem ale nebudem to dalej komplikovat.. A potom je tu typ dva biozbrane (binarna), ktory spusti synergisticke reakcie, ktore v principe uplne "rozhasia" ludsku imunitu (kedze je to domyselne vymyslene, tak je tam celkom dost moznosti) a ludia zacnu masovo umierat. A co je uplne najdolezitejsie a logicke, ze NWO - satanisti by nikdy nesli do rizika - ze by mohli byt tymto koktailom chemikalii ai. ohrozeni aj oni sami. Teda maju antidote = protizbran, ktora dokaze stopnut negativne ucinky v ludskom tele a daju to tim, ktorich budu chciet "zachranit"...
Nacisti boli ich vzory.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martina Bohumila Lutherová – gloria.tv
Mne je jedno čo píšeš falošná svetská sektarko bohumilo svoj život a osud si si už vybrala v temnote a ľutujem deti, ktoré sú u takých ako si ty čo neprinášajú žiadne zdravé ovocie a úrodu pre večnosť. Také deti nemajú žiadnu budúcnosť.
DĚTI V KRISTOVĚ DUCHU VYCHOVANÉ NAŠE BUDOUCNOS 😇 T.... – gloria.tv
Tu sú tvoji služobnici satana a aj ty si si …More
Martina Bohumila Lutherová – gloria.tv
Mne je jedno čo píšeš falošná svetská sektarko bohumilo svoj život a osud si si už vybrala v temnote a ľutujem deti, ktoré sú u takých ako si ty čo neprinášajú žiadne zdravé ovocie a úrodu pre večnosť. Také deti nemajú žiadnu budúcnosť.
DĚTI V KRISTOVĚ DUCHU VYCHOVANÉ NAŠE BUDOUCNOS 😇 T.... – gloria.tv
Tu sú tvoji služobnici satana a aj ty si si zapredala svoju dušu diablu.
БЕЛОРУССИЯ. Вот так обяжут принять и антихристово начертание. Всё по закону! Официальный ответ – gloria.tv

KAŽDÝ VIDÍ A Nerozumie ... Po celom svete sa budujú koncentračné tábory pre genocídu a vyhladenie obyvateľstva a príprava na vojnu. (VIDEO) – gloria.tv
Ty čo robíš niečo pozitívne ? Ja aspoň varujem ľudí a aby sa vyhýbali smrti na tomto svete. Ty nerobíš nič iné len šíriš zlo,klamstvá a temnotu. Tu šíriš satanove deti ako stalin,putin atď.,ktorí slúžia samotnému peklu aj rôzne tvoje východné praktiky. Útočiš na pápežský úrad,Svätú stolicu,Svätú Trojicu a hlavne na Pannu Máriu útočiťe atď. vrátane pravej RKC to robí len diablov poskok a satanov sluha a aj antikristov služobník! Veľmi ťažko sa rúhate a tak máte veľmi veľký ťažký hriech.
ľubica
je dobre mať viacerí takéto videá...