Clicks10
uk.news

Єпископ з Південної Кореї став префектом Конгрегації у справах духовенства

11 червня Папа Франциск призначив 69-річного єпископа Лазарус Ю Хеунг-Сіка з Південної Кореї префектом Конгрегації у справах духовенства. Він замінить 79-річного кардинала Беніаміно Стелла.

Хеунг-Сік був хрещений у віці 16 років і став священиком в 1979 році, коли йому було 28. Він навчався в Папському Латеранському університеті в Римі і входить до складу модерністського руху фоколярів. Він був призначений єпископом в 2003 році і провів на цій посаді 17 років. Крім того, він виступав за збереження обітниці безшлюбності під час Синоду єпископів в 2018 році.

Варто зазначити, що церква Південної Кореї швидко росте протягом кількох десятиліть. Католики становлять приблизно 11% від загального населення країни. Проте, відвідуваність мес стрімко падає.

Конгрегація у справах духовенства відповідає за навчання і підготовку священиків, але сьогодні не зовсім ясно, чим вони займають цілими днями.

Призначення кардинала підтверджує звичку Папи Франциска вибирати старих і слабких людей, які не зможуть затьмарити його.

Зображення: Lazarus You Heung-sik, © wikicommons, CC BY-SA, #newsSocktkjfjk