Clicks275
Edward7
16

Lekarzy mówiący prawdę są ocenzurowani

Ponad 140 lekarzy i pracowników służby zdrowia, z lekarzami Natalią Prego Cancelo i Angel Ruiz-Valdepeñas wystąpili 25 lipca 2020 roku na konferencji prasowej Doctors for La Verdad w Madrycie, w której uczestniczyło ponad 400 osób.

Wzięli w nim udział także prestiżowi lekarze z Argentyny, tacy jak dr Chinda Brandolino , dr Mario Borini, dr Eduardo Yahbes, dr Ramiro Salazar z argentyńskich epidemiologów .

Omówione tematy i wnioski

-Maski nie są zalecane translate.google.com/translate

-Nie zaleca się zatrzymywania osób zdrowych w odosobnieniu.

-Testy nie są wiarygodne, dlatego też statystyki zakażonych nie są wiarygodne.

-Liczba zgonów również nie jest wiarygodna, ponieważ chociaż pacjenci mają koronawirusy, generalnie umierają z powodu innych patologii.

-Tysiące ludzi zmarło z powodu niewłaściwych metod leczenia zalecanych przez WHO, głównie na początku.

-Po sekcji zwłok we Włoszech okazało się, że zmarli z powodu zakrzepów i zapalenia płuc, dlatego zaleca się stosowanie antykoagulantów i leków przeciwzapalnych.

-Chociaż WHO tego nie przyznaje, technicznie rzecz biorąc, epidemia już się skończyła, ponieważ śmiertelność dramatycznie spadła.

-Jedynym badaniem oceniającym szczepionki przeciwko grypie i koronawirusowi jest badanie Pentagonu w USA z 2020 r., Które wykazało , że szczepionka przeciw grypie ZWIĘKSZA ryzyko koronawirusa o 36%.

Przesłanie lekarzy prawdy

-Opinia lekarska nie jest wysłuchana.

-Nie negujemy wszystkiego i rozpoznajemy chorobę.

-Krzywa epidemii, zarażenia i śmiertelności spadła dramatycznie.

Lekarze oceniają z naukowym rygorem, dokumentacją, a my robimy to podając swoje imię i nazwisko.

-Transmisja (zarażenie) następuje tylko przez kichanie i kaszel od osoby z objawami, a nie przez powietrze, przedmioty, wodę, mówienie lub klimatyzację.

-Dlatego nie zaleca się stałego używania rękawiczek lub pasków podbródkowych (masek), ponieważ powodują one inne choroby skóry i układu oddechowego.

-Stałe używanie maski powoduje choroby górnych i dolnych dróg oddechowych, samozanieczyszczenie, namnażanie mikroorganizmów, zapalenie płuc.

-Ogólna izolacja zdrowej populacji nie jest konieczna, w historii medycyny zawsze była ona izolowana za pomocą dobrych kryteriów selektywnych tylko dla chorych.

-Wiele osób umiera z powodu braku odpowiedniej opieki medycznej. To dodatkowo pogarsza rzeczywistość, gdy są izolowani przez kilka miesięcy, co jest sytuacją immunosupresyjną.

-WHO dokonała całkowicie nieodpowiedzialnego ujawnienia informacji poprzez rozpowszechnianie niesprawdzonych badań naukowych, co jest etycznie zabronione.

-Dane, które zostały opublikowane, całkowicie zmyliły światową populację. Stwierdzenie, że zginęło 500 osób, nie brzmi tak samo, jak stwierdzenie, że zginęło 0,0001 kraju.

-Dwutlenek chloru ma bardzo dobrą tolerancję, jest wiele świadectw lekarzy i pacjentów, które świadczą o dużej poprawie stanu zdrowia, ma szerokie działanie przeciwinfekcyjne na wirusy, bakterie, grzyby i pasożyty. Boliwia już oficjalnie zezwoliła na jego stosowanie, a w Hiszpanii zwracamy się o rozpoczęcie oficjalnego badania, aby zezwolić na jego stosowanie.

-Hydroksychlorochina ma dobre działanie terapeutyczne, ale ma wiele niepożądanych skutków ubocznych, głównie sercowych. (za duże dawki)

-Niewłaściwe zarządzanie sytuacją w zarządzaniu zdrowiem powodowało niepotrzebnie wiele poważnych sytuacji zdrowotnych, w wielu przypadkach prowadzących do śmierci, z powodu braku pomocy medycznej w populacji, której można było udzielić bez problemów.

-Testy PCR nie wykrywają zakaźnych wirusów, ale zamiast tego wykrywają część materiału genetycznego, ale mogą pochodzić z wirusów z poprzednich lat lub wirusowych pozostałości szczepionek przeciw grypie.

-Tak zwane "pozytywy" nie chorują w 95%, mimo pozytywnego wyniku testu PCR są to osoby bezobjawowe.

-Osoby bezobjawowe nie są chore ani zaraźliwe.

-Sytuację pogarsza fakt, że pracownicy służby zdrowia nie otrzymują podstawowych elementów ochrony.

Ważne jest, aby wyjaśnić, że większość lekarzy, którzy zmarli, miała inne wcześniejsze choroby, głównie sercowo-naczyniowe,

To samo stało się z resztą ogólnej populacji, która zmarła. 93% miało ponad 80 lat, a tylko 5% było leczonych.

Koronowirus - sam w sobie nie jest śmiertelnym wirusem (przeziębienie), takim jak Ebola czy patogen wąglika. Może pogorszyć poprzednią sytuację chorobową, a jeśli brakuje właściwej opieki medycznej, może to spowodować śmierć.

Szczepionki muszą mieć lata badań na kilku etapach. Nie jest konieczne natychmiastowe i nieodpowiedzialne wychodzenie ze szczepionką interwencyjną przeciwko wirusowi, który nie jest śmiertelny.

W przeciwieństwie do tego, co się dzieje, musimy wzmocnić nasz system odpornościowy nad otwartymi rzekami i plażami, na świeżym powietrzu, z radością i bez strachu, jaki spowodowały niewłaściwe środki sanitarne.

Wreszcie lekarze zwracają się do prasy i władz o odpowiedzialność i sumienie.

źródło - https://cienciaysaludnatural.com/

Wszystkie przemówienia medyczne i zdrowotne będą teraz w 100% kontrolowane przez Google, Facebook i Twitter, wszystkie złe korporacje, które nie wiedzą nic o zdrowiu i odżywianiu.

W ciągu ostatnich kilku dni "Big Tech i Big Media" spiskowali, by cenzurować wszystkie filmy „America's Frontline Doctors”, którzy ujawnili, w jaki sposób hydroksychlorochina ratuje tysiące istnień ludzkich na oddziałach ratunkowych w całej Ameryce (a nawet może być stosowana jako lek zapobiegawczy). Szczyt "America's Frontline Doctors" szybko wzbudził zainteresowanie, teraz nie można filmu nigdzie znaleźć w Internecie, przynajmniej na żadnej z głównych platform technologicznych. Facebook, YouTube, Google, Twitter, Periscope i Vimeo zakazały go za umieszczanie „niebezpiecznych” informacji o plandemii , a szczególnie na Facebooku i Twitterze...
Medyczny stan prześladowań się pogłębia, a cała pandemia jest oszustwem, ci odważni lekarze , mówią że; społeczeństwo jest oszukiwane i okłamywane na temat tej plandemii, chcą, aby świat wiedział, że są teraz dostępne rozwiązania, które pozwoliłyby gospodarce i życiu w ogóle „ponownie otworzyć się” w normalny sposób - ale polityczne-medyczne państwo, łącznie z lokajami Demokratów, nie chce mieć z tym nic wspólnego. więcej - www.naturalnews.com

Pismo dr Zürchera do szwajcarskiego parlamentu w sprawie „sfałszowanych statystyk”

„Koronawirus 2020” nie jest nowym zjawiskiem,
chociaż niektóre sekwencje RNA (z szybką mutacją) są nowe. Każdej zimy koronawirusy wywołujące choroby zakaźne dróg oddechowych dotykają około 15% populacji, powodując przeziębienia i grypę, bez znaczącej medycznej różnicy między latami. »[…]

- Odnośnie masek:
„Noszenie maski poza środowiskiem operacyjnym jest wyraźnie niezdrowe zarówno dla organizmu, jak i psychiki (arytmia, problemy z koncentracją i inne skutki dla mózgu, bakterie, wirusy i nasilające się ataki grzybów). Jest to materiał, który przedstawia realne niebezpieczeństwo, ze szkodliwymi skutkami psychologicznymi i społecznymi, którego tak zwany efekt ochronny daleki jest od oficjalnych obietnic. […]

Odnośnie liczby zgonów:
„Jak to możliwe, że w 2020 r. Nie przeprowadzono sekcji zwłok ani w Szwajcarii, ani w Europie? Tworzy to fałszywe statystyki dotyczące przyczyn zgonów, które nie są wiarygodne ani poważne. Nawet ofiary handlu ludźmi, jeśli uzyskają wynik pozytywny, są liczone jako Covid zgony! " […]

Odnośnie drugiej fali:
Druga fala: inscenizowana przez media i władze. Druga fala jako zjawisko nie istnieje . Fakt ten jest znany wszystkim lekarzom i naukowcom opierającym się na faktach. Najlepszym rozwiązaniem byłoby przygotowanie się do stawienia czoła Fala ciągła, jak zawsze w ostatnich latach [...] bez żadnego szczególnego zaburzenia. ”[…]

- W sprawie leczenia epidemii przez media:
Obserwuje się mnóstwo doniesień, które wywołują panikę i nadmierny niepokój - bez możliwości ucieczki lub cofnięcia się przed tym wpływem i to przez kilka miesięcy. To nowość w naszym krajobrazie społecznym.” […]
„Niewłaściwe postępowanie dziennikarzy: wykazanie lojalności wobec darczyńców poprzez dezinformację (prawdy), brak szacunku dla proporcjonalności, zniekształcanie słów i stygmatyzację (np. Zniesławienie przeciwników) w oddzieleniu od opinii) urzędnik." […]

O konsekwencjach uwięzienia:
„Wielu lekarzy stwierdziło, że; "podczas porodu mieli związane ręce". Nie można było zapewnić dużej liczby pilnych interwencji i niezbędnych zabiegów, co wiązałoby się z ryzykiem i krzywdą dla chorych. Cierpienia psychiczne są ogromne, zwłaszcza te, które rzadko występowały wcześniej, my, lekarze i terapeuci, nie zauważyliśmy wcześniej tak , silnego cierpienia psychicznego, zwłaszcza tego, które zostało narzucone osobom starszym. Nigdy wcześniej my, lekarze i terapeuci, nie zauważyliśmy takiego wzrostu liczby zdesperowanych i przestraszonych pacjentów. lub którzy cierpieli na choroby psychiczna w ciągu trzech miesięcy . " […]

Źródło :- Witryna JD. Michel: Covid: Lettre ouverte du Dr Christian Zürcher aux parlementaires fédéraux- Pobierz cały list otwarty covidinfos

Odpowiedź na koronawirusa to czysty terroryzm państwowy oparty na propagandzie

Gary D. Barnett
„Prawdziwi terroryści z naszego świata nie spotykają się w dokach o północy ani nie krzyczą„ Allahu Akbar ”przed jakąś brutalną akcją. Prawdziwi terroryści naszego świata noszą garnitury za 5000 dolarów i pracują na najwyższych stanowiskach w finansach, rządzie i biznesie ”.

Więc kim są dzisiaj prawdziwi terroryści? To ci, którzy dążą do uzyskania całkowitej władzy i kontroli nad nami wszystkimi i nazywają się państwem. Z politycznego punktu widzenia terroryzm jest potężną bronią, ponieważ zaszczepia wiele strachu w ludzkich sercach, a strach może wpędzić masy w panikę i ukrywać się, pozostawiając otwarte drzwi dla tyranii. Klasa rządząca w pełni rozumie tę koncepcję i używa jej jako psychologicznego narzędzia do kontrolowania ludzi, a czyniąc to, państwo terrorystyczne twierdzi, że jest naszym obrońcą i zbawicielem, a nie agresorem. Tylko system kontrolowany przez psychopatów stosowałby taką strategię.

Nie mylcie się co do tego, co się dzisiaj dzieje i nie lekceważcie złowrogiego aspektu tej od dawna planowanej i celowo wymyślonej fałszywej pandemii. To akt terroru, który został stworzony w celu szerzenia strachu w celu uzyskania większej władzy i pełnej kontroli nad światową populacją. Nie jest to tylko terroryzm sponsorowany przez państwo, ale jest to aktywny spisek terrorystyczny, którego dokonuje samo państwo. Tym razem różnica polega na tym, że nie jest okryta tajemnicą ani tajemnicą, nie ma zagrożenia bombami i żadna grupa nie przyznaje się do odpowiedzialności za ten atak na ludzkość. Jest to terror wyłącznie przez skradanie się, ponieważ mówi się, że ten nowy rzekomy zabójca niewinnych jest wirusem, który nigdy nie został właściwie ani naukowo wyizolowany ani zidentyfikowany. Nie trzeba było oddać żadnego strzału, aby spanikować masy,a wszystko, co było potrzebne, to kłamstwo, które można łatwo sprzedać populacji żałosnych owiec z wypranymi mózgami, oczekujących na własną rzeź.

Ten rodzaj terroru całkowicie opiera się na propagandzie, a propaganda ta musi być ciągła i nieubłagana, aby niższe klasy nie miały ochoty ani czasu na cokolwiek poza skupieniem się na iluzji. Ta strategia dostawców terroru jest sprytnym planem nie dlatego, że opiera się na błyskotliwości, ale dlatego, że opiera się na akceptowanej destrukcji intelektu stada. Kiedy już to zostanie zrealizowane i zostanie zrealizowane, plan będzie łatwiejszy do wprowadzenia w życie. Zamieszanie i strach to wszystko, co jest konieczne, aby zakończyć program.

Ostatnie nagłówki z kontrolowanych i współdziałających mediów głównego nurtu ujawniają zakres ciągłej i przytłaczającej propagandy płynącej z serwisów informacyjnych. W tym koszmarnym spisku zwanym „koronawirusem” fale radiowe przez cały dzień są zalewane przerażającymi nagłówkami. Ta nieustanna lawina doniesień o dniu zagłady ma na celu zalanie umysłów zwykłych ludzi aż do nasycenia. Na tym polega istota skutecznej propagandy, a taktykę tę stosuje się po mistrzowsku, aby osiągnąć zgodność stada z rozkazami rządu, które mają na celu doprowadzenie do całkowitego posłuszeństwa wobec państwa w celu dokonania masowych modyfikacji zachowań.

Załamanie taktyki stosowanej przez państwo w celu uzyskania przywiązania do deklarowanego autorytetu opiera się na Chinach jako modelu. Podążając za tym planem kontroli, świat, w tym USA, staje się Chinami. To nie przypadek i zostało zaplanowane od początku. To, co wydarzy się w Chinach, wydarzy się również tutaj, więc wszyscy, którzy krytykują drakońską reakcję Chin na to oszustwo, powinni zrozumieć, że Stany Zjednoczone odzwierciedlają tę reakcję, ponieważ wiele aspektów całkowitego zamknięcia, nadzoru, śledzenia, masek, zniszczenia gospodarczego i dystansowania się wydarzyło się już tutaj i na całym świecie po tym, jak Chiny zainicjowały taką politykę. Rząd USA gra po obu stronach tej gry, najpierw obwiniając Chiny za wirusa bez żadnych wspierających dowodów, wyśmiewając ich techniki reakcji i grożąc im,jednocześnie wdrażając tę samą strategię. Jest to oczywiście całkowicie hipokryzja, ale to wszystko jest częścią zaplanowanej kampanii dezinformacyjnej. Najpierw potępiaj, potem chwal, a potem kopiuj.

W porównaniu z sytuacją sprzed kilku miesięcy, ten kraj i większość świata stały się nie do poznania. Społeczeństwo ludzkie, jakie znaliśmy, zostało zdziesiątkowane i zmienione nie do poznania. Piękno i przyjemność oraz wszelka frywolność w życiu, w tym esencja ludzkiego ducha, zostały w większości wyeliminowane na rzecz izolacji, maskowania i dystansowania. Pozostaje zimny i ciemny krajobraz, w większości pozbawiony radości. Cenna natura życia i miłości, smak wykwintnych smaków, wolność odkrywania, podróżowania, grania, słuchania muzyki na żywo i łączenia się z ludźmi i kulturami prawie zniknęły. Terror zadany nam wszystkim przez klasę rządzącą i rząd głęboko wniknął w nasze dusze. To obrzydliwość.

Podczas tego ataku terrorystycznego na masy za pomocą propagandowego schematu „wirusów” bogaci wciąż się bogacą, podczas gdy cała reszta ludzkości cierpi. Transfery bogactwa na tym poziomie nigdy nie miały miejsca, a wraz z kontynuacją tego szaleństwa ubóstwo stanie się z natury powszechne. To z pewnością raz na zawsze wykończy klasę średnią, pozostawiając nielicznych uprzywilejowanych na szczycie, a wszystkich pozostałych na dole stosu. Jest to pożądany system, ponieważ każde społeczeństwo, które pogrąża się w fatalnym stanie władców i poddanych, jest skazane na faworyzowanie tych, którzy twierdzą, że mają status elity. Kiedy większość społeczeństwa stanie się w pełni zależna z powodu zniszczenia ich życia i pracy, podporządkowanie się władzy stanie się powszechne, a rozdawanie okruchów przez państwo będzie postrzegane jako akt dobroczynny,w rzeczywistości będzie stosowany jedynie jako środek kontrolny.

Następną ważną fazą tego terroru będzie wprowadzenie na całym świecie nowej szczepionki przeciwko Covid i szczepień. Nikt nie będzie pewny całkowitego składu tych szczepionek, ponieważ to, co może się w nich znajdować, może być ukryte i zabójcze. Z pewnością będzie wiele szczepów wirusów, szkodliwe adiuwanty, które mogą zawierać między innymi rtęć i glin, a najprawdopodobniej będą również nieznane składniki. Przy dzisiejszej technologii lista możliwych komponentów jest nieskończona, a wiele z nich może zmieniać geny. Szczepionki DNA i RNA mogą pozwolić na inżynierię genetyczną, chociaż główny nurt dołoży wszelkich starań, aby zaprzeczyć takiej możliwości. Można również wszczepić technologię śledzenia, a także inne elementy inwazyjne, takie jak obce nanocząsteczki i chipy RFID. To nie jest twierdzenie, że tak się stało,ale jest ostrzeżeniem, że może się to zdarzyć. Technologia jest dostępna. Należy koniecznie pamiętać, że rząd USA spotyka się z Fundacją Gatesa, CDC, WHO i wieloma przestępczymi firmami farmaceutycznymi. Kontrakty rządowe na produkcję szczepionek Covid, partnerstwa rządowe / farmaceutyczne, dodatkowe fundusze rządowe i partnerstwa w zakresie dostaw ujawniają faszystowski charakter tych projektów. Potęga bankowości i korporacji oraz rząd są motorami tej fałszywej pandemii, a także współpracują, aby zaszczepić świat. Bądźcie bardzo świadomi niebezpiecznej natury takiej nikczemnej konsolidacji między tymi skorumpowanymi bytami, które mają ukryte motywy, które będą śmiertelne.rząd jest w łóżku z Gates Foundation, CDC, WHO i wieloma przestępczymi firmami farmaceutycznymi.

Kierujemy się na jeszcze bardziej niebezpieczne wody, gdy ten stanowy terror trwa. Ukrywanie się za maską nie uchroni cię przed tym, co ma nadejść. www.lewrockwell.com/…/the-coronavirus…
m.rekinek
,,Nie trzeba było oddać żadnego strzału, aby spanikować masy,a wszystko, co było potrzebne, to kłamstwo, które można łatwo sprzedać populacji żałosnych owiec z wypranymi mózgami, oczekujących na własną rzeź."
woj_tek shares this
275
Edward7
Odpowiedź na koronawirusa to czysty terroryzm państwowy oparty na propagandzie

Gary D. Barnett
„Prawdziwi terroryści z naszego świata nie spotykają się w dokach o północy ani nie krzyczą„ Allahu Akbar ”przed jakąś brutalną akcją. Prawdziwi terroryści naszego świata noszą garnitury za 5000 dolarów i pracują na najwyższych stanowiskach w finansach, rządzie i biznesie ”.

Więc kim są dzisiaj praw…
More
Odpowiedź na koronawirusa to czysty terroryzm państwowy oparty na propagandzie

Gary D. Barnett
„Prawdziwi terroryści z naszego świata nie spotykają się w dokach o północy ani nie krzyczą„ Allahu Akbar ”przed jakąś brutalną akcją. Prawdziwi terroryści naszego świata noszą garnitury za 5000 dolarów i pracują na najwyższych stanowiskach w finansach, rządzie i biznesie ”.

Więc kim są dzisiaj prawdziwi terroryści? To ci, którzy dążą do uzyskania całkowitej władzy i kontroli nad nami wszystkimi i nazywają się państwem. Z politycznego punktu widzenia terroryzm jest potężną bronią, ponieważ zaszczepia wiele strachu w ludzkich sercach, a strach może wpędzić masy w panikę i ukrywać się, pozostawiając otwarte drzwi dla tyranii. Klasa rządząca w pełni rozumie tę koncepcję i używa jej jako psychologicznego narzędzia do kontrolowania ludzi, a czyniąc to, państwo terrorystyczne twierdzi, że jest naszym obrońcą i zbawicielem, a nie agresorem. Tylko system kontrolowany przez psychopatów stosowałby taką strategię.

Nie mylcie się co do tego, co się dzisiaj dzieje i nie lekceważcie złowrogiego aspektu tej od dawna planowanej i celowo wymyślonej fałszywej pandemii. To akt terroru, który został stworzony w celu szerzenia strachu w celu uzyskania większej władzy i pełnej kontroli nad światową populacją. Nie jest to tylko terroryzm sponsorowany przez państwo, ale jest to aktywny spisek terrorystyczny, którego dokonuje samo państwo. Tym razem różnica polega na tym, że nie jest okryta tajemnicą ani tajemnicą, nie ma zagrożenia bombami i żadna grupa nie przyznaje się do odpowiedzialności za ten atak na ludzkość. Jest to terror wyłącznie przez skradanie się, ponieważ mówi się, że ten nowy rzekomy zabójca niewinnych jest wirusem, który nigdy nie został właściwie ani naukowo wyizolowany ani zidentyfikowany. Nie trzeba było oddać żadnego strzału, aby spanikować masy,a wszystko, co było potrzebne, to kłamstwo, które można łatwo sprzedać populacji żałosnych owiec z wypranymi mózgami, oczekujących na własną rzeź.

Ten rodzaj terroru całkowicie opiera się na propagandzie, a propaganda ta musi być ciągła i nieubłagana, aby niższe klasy nie miały ochoty ani czasu na cokolwiek poza skupieniem się na iluzji. Ta strategia dostawców terroru jest sprytnym planem nie dlatego, że opiera się na błyskotliwości, ale dlatego, że opiera się na akceptowanej destrukcji intelektu stada. Kiedy już to zostanie zrealizowane i zostanie zrealizowane, plan będzie łatwiejszy do wprowadzenia w życie. Zamieszanie i strach to wszystko, co jest konieczne, aby zakończyć program.

Ostatnie nagłówki z kontrolowanych i współdziałających mediów głównego nurtu ujawniają zakres ciągłej i przytłaczającej propagandy płynącej z serwisów informacyjnych. W tym koszmarnym spisku zwanym „koronawirusem” fale radiowe przez cały dzień są zalewane przerażającymi nagłówkami. Ta nieustanna lawina doniesień o dniu zagłady ma na celu zalanie umysłów zwykłych ludzi aż do nasycenia. Na tym polega istota skutecznej propagandy, a taktykę tę stosuje się po mistrzowsku, aby osiągnąć zgodność stada z rozkazami rządu, które mają na celu doprowadzenie do całkowitego posłuszeństwa wobec państwa w celu dokonania masowych modyfikacji zachowań.

Załamanie taktyki stosowanej przez państwo w celu uzyskania przywiązania do deklarowanego autorytetu opiera się na Chinach jako modelu. Podążając za tym planem kontroli, świat, w tym USA, staje się Chinami. To nie przypadek i zostało zaplanowane od początku. To, co wydarzy się w Chinach, wydarzy się również tutaj, więc wszyscy, którzy krytykują drakońską reakcję Chin na to oszustwo, powinni zrozumieć, że Stany Zjednoczone odzwierciedlają tę reakcję, ponieważ wiele aspektów całkowitego zamknięcia, nadzoru, śledzenia, masek, zniszczenia gospodarczego i dystansowania się wydarzyło się już tutaj i na całym świecie po tym, jak Chiny zainicjowały taką politykę. Rząd USA gra po obu stronach tej gry, najpierw obwiniając Chiny za wirusa bez żadnych wspierających dowodów, wyśmiewając ich techniki reakcji i grożąc im,jednocześnie wdrażając tę samą strategię. Jest to oczywiście całkowicie hipokryzja, ale to wszystko jest częścią zaplanowanej kampanii dezinformacyjnej. Najpierw potępiaj, potem chwal, a potem kopiuj.

W porównaniu z sytuacją sprzed kilku miesięcy, ten kraj i większość świata stały się nie do poznania. Społeczeństwo ludzkie, jakie znaliśmy, zostało zdziesiątkowane i zmienione nie do poznania. Piękno i przyjemność oraz wszelka frywolność w życiu, w tym esencja ludzkiego ducha, zostały w większości wyeliminowane na rzecz izolacji, maskowania i dystansowania. Pozostaje zimny i ciemny krajobraz, w większości pozbawiony radości. Cenna natura życia i miłości, smak wykwintnych smaków, wolność odkrywania, podróżowania, grania, słuchania muzyki na żywo i łączenia się z ludźmi i kulturami prawie zniknęły. Terror zadany nam wszystkim przez klasę rządzącą i rząd głęboko wniknął w nasze dusze. To obrzydliwość.

Podczas tego ataku terrorystycznego na masy za pomocą propagandowego schematu „wirusów” bogaci wciąż się bogacą, podczas gdy cała reszta ludzkości cierpi. Transfery bogactwa na tym poziomie nigdy nie miały miejsca, a wraz z kontynuacją tego szaleństwa ubóstwo stanie się z natury powszechne. To z pewnością raz na zawsze wykończy klasę średnią, pozostawiając nielicznych uprzywilejowanych na szczycie, a wszystkich pozostałych na dole stosu. Jest to pożądany system, ponieważ każde społeczeństwo, które pogrąża się w fatalnym stanie władców i poddanych, jest skazane na faworyzowanie tych, którzy twierdzą, że mają status elity. Kiedy większość społeczeństwa stanie się w pełni zależna z powodu zniszczenia ich życia i pracy, podporządkowanie się władzy stanie się powszechne, a rozdawanie okruchów przez państwo będzie postrzegane jako akt dobroczynny,w rzeczywistości będzie stosowany jedynie jako środek kontrolny.

Następną ważną fazą tego terroru będzie wprowadzenie na całym świecie nowej szczepionki przeciwko Covid i szczepień. Nikt nie będzie pewny całkowitego składu tych szczepionek, ponieważ to, co może się w nich znajdować, może być ukryte i zabójcze. Z pewnością będzie wiele szczepów wirusów, szkodliwe adiuwanty, które mogą zawierać między innymi rtęć i glin, a najprawdopodobniej będą również nieznane składniki. Przy dzisiejszej technologii lista możliwych komponentów jest nieskończona, a wiele z nich może zmieniać geny. Szczepionki DNA i RNA mogą pozwolić na inżynierię genetyczną, chociaż główny nurt dołoży wszelkich starań, aby zaprzeczyć takiej możliwości. Można również wszczepić technologię śledzenia, a także inne elementy inwazyjne, takie jak obce nanocząsteczki i chipy RFID. To nie jest twierdzenie, że tak się stało,ale jest ostrzeżeniem, że może się to zdarzyć. Technologia jest dostępna. Należy koniecznie pamiętać, że rząd USA spotyka się z Fundacją Gatesa, CDC, WHO i wieloma przestępczymi firmami farmaceutycznymi. Kontrakty rządowe na produkcję szczepionek Covid, partnerstwa rządowe / farmaceutyczne, dodatkowe fundusze rządowe i partnerstwa w zakresie dostaw ujawniają faszystowski charakter tych projektów. Potęga bankowości i korporacji oraz rząd są motorami tej fałszywej pandemii, a także współpracują, aby zaszczepić świat. Bądźcie bardzo świadomi niebezpiecznej natury takiej nikczemnej konsolidacji między tymi skorumpowanymi bytami, które mają ukryte motywy, które będą śmiertelne.rząd jest w łóżku z Gates Foundation, CDC, WHO i wieloma przestępczymi firmami farmaceutycznymi. Kontrakty rządowe na produkcję szczepionek Covid, partnerstwa rządowe / farmaceutyczne, dodatkowe fundusze rządowe i partnerstwa w zakresie dostaw ujawniają faszystowski charakter tych projektów. Potęga bankowości i korporacji oraz rząd są motorami tej fałszywej pandemii, a także współpracują, aby zaszczepić świat. Bądź bardzo świadomy niebezpiecznej natury takiej nikczemnej konsolidacji między tymi skorumpowanymi bytami, które z pewnością mają ukryte motywy, które będą śmiertelne.rząd jest w łóżku z Gates Foundation, CDC, WHO i wieloma przestępczymi firmami farmaceutycznymi. Kontrakty rządowe na produkcję szczepionek Covid, partnerstwa rządowe / farmaceutyczne, dodatkowe fundusze rządowe i partnerstwa w zakresie dostaw ujawniają faszystowski charakter tych projektów. Potęga bankowości i korporacji oraz rząd są motorami tej fałszywej pandemii, a także współpracują, aby zaszczepić świat. Bądź bardzo świadomy niebezpiecznej natury takiej nikczemnej konsolidacji między tymi skorumpowanymi bytami, które z pewnością mają ukryte motywy, które będą śmiertelne.a partnerstwa w zakresie dostaw ujawniają faszystowski charakter tych projektów. Potęga bankowości i korporacji oraz rząd są motorami tej fałszywej pandemii, a także współpracują, aby zaszczepić świat. Bądź bardzo świadomy niebezpiecznej natury takiej nikczemnej konsolidacji między tymi skorumpowanymi bytami, które z pewnością mają ukryte motywy, które będą śmiertelne.a partnerstwa w zakresie dostaw ujawniają faszystowski charakter tych projektów. Potęga bankowości i korporacji oraz rząd są motorami tej fałszywej pandemii, a także współpracują, aby zaszczepić świat. Bądź bardzo świadomy niebezpiecznej natury takiej nikczemnej konsolidacji między tymi skorumpowanymi bytami, które z pewnością mają ukryte motywy, które będą śmiertelne.

Kierujemy się na jeszcze bardziej niebezpieczne wody, gdy ten stanowy terror trwa. Ukrywanie się za maską nie uchroni cię przed tym, co ma nadejść.

www.lewrockwell.com/…/the-coronavirus…