Edward7
242K
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Ktoś tutaj napisał że przyjęcie czy nie szczepionki nic nie mówi o wierze katolika. Nieprawda! katolik, ale nie ten letni, pod żadnymi pozorami nie przyjmie takiej szczepionki, jak oferują nam od wielu miesięcy.
modernistae prohibere
"Doping dla sportowców" na ostatnią prostą
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Wyciekły wewnętrzne maile z firmy Pfizer, w których pracownicy rozmawiają,
jak ukryć informację o użyciu linii płodowych do opracowania szczepionek na Covid-19!

Z przesyłanych wiadomości wynika, że firma świadomie stosowała linię komórkową HEK-293 pochodzącą z nerki abortowanego 18-tygodniowego dzieciątka.

Dyrektorzy Pfizera mieli też świadomość, że informacja o związku szczepionki z abor…More
.
Wyciekły wewnętrzne maile z firmy Pfizer, w których pracownicy rozmawiają,
jak ukryć informację o użyciu linii płodowych do opracowania szczepionek na Covid-19!

Z przesyłanych wiadomości wynika, że firma świadomie stosowała linię komórkową HEK-293 pochodzącą z nerki abortowanego 18-tygodniowego dzieciątka.

Dyrektorzy Pfizera mieli też świadomość, że informacja o związku szczepionki z aborcją nie jest dla nich korzystna i chcieli, aby tej kwestii nie podnoszono publicznie.

Sprawę ujawniła niezależna agencja dziennikarska Project Veritas z USA. Z agencją skontaktowała się była pracownica Pfizera Melissa Strickland, która pełniła w firmie funkcję kontrolera jakości produkcji. Opowiedziała o sytuacji w Pfizerze i pokazała maile, jakie pisali do siebie wysoko postawieni funkcjonariusze farmaceutycznego giganta.

Proszę tylko spojrzeć na fragmenty ujawnionej korespondencji:

Z punktu widzenia interesu firmy chcemy uniknąć sytuacji, gdy informacja o liniach płodowych będzie wypływać. Ryzyko poinformowania o tym przewyższa potencjalne zyski, szczególnie wśród szeroko rozumianej opinii publicznej, która może powziąć tę informację i użyć jej w sposób, którego nie chcemy. W ostatnich tygodniach nie otrzymaliśmy pytań w tej sprawie od polityków ani mediów i chcemy takich pytań uniknąć, jeśli to możliwe
- pisała Vannessa Gelman, starszy dyrektor ds. badań, rozwoju i komunikacji medycznej.

Witaj, Vanesso, nasz zespół Informacji Medyczej otrzymał zapytanie: czy Pfizer wykorzystał linie komórkowe z abortowanych płodów w trakcie przeprowadzania testów tej szczepionki?
- alarmował pracownik firmy Advait Badkar.

Dziękuję bardzo. Kto o to pyta? - odpowiadała Gelman. I kontynuowała:

Próbujemy, jeśli to tylko możliwe, nie wspominać o liniach komórkowych z płodów. Więc, o ile się uda, skupmy się na pierwszej części - w ten sposób odpowiadaliśmy najczęściej na pytania zadawane do Zarządu oraz bezpośrednio do Marka Dolstena (prawdopodobnie pracownik działu komunikacji Pfizera - przyp. FŻiR). Fragment zaznaczony na żółto to część, której należy szczególnie unikać, chyba że okaże się to absolutnie niezbędne i krytyczne dla naszej misji.

Gelman podaje wzór odpowiedzi zaznaczając na żółto to zdanie, które można podać opinii publicznej tylko w ostateczności:

Linie komórkowe z płodów ludzkich nie są używane do produkcji naszej eksperymentalnej szczepionki, składa się ona z komponentów uzyskanych syntetycznie i enzymatycznie. Jedna lub więcej linii komórkowych, które pochodzą z ludzkiej tkanki płodowej była używana w testach laboratoryjnych związanych z programem szczepień.

Witaj, Advait! W kopii maila wpisuję Vanessę Gelman z naszego Działu Komunikacji. Mamy na Twoje pytanie opracowaną odpowiedź, którą Vanessa Ci poda. Komórki HEK293T używane do testów IVE (rodzaj testów laboratoryjnych - przyp. FŻiR) były pozyskane od abortowanego płodu. Z drugiej strony Watykańska komisja doktrynalna (Kongregacja Nauki Wiary - przyp. FŻiR) potwierdza, że uważają to za akceptowalne, aby osoby wierzące i obrońcy życia zaszczepili się. Oświadczenie Pfizera w tej sprawie opisuje sytuację we właściwy sposób i powinno być używane do odpowiadania na zapytania kierowane do firmy z zewnątrz. Pozdrawiam, Phil.

- to fragment innego maila pomiędzy pracownikami firmy. Jak sam Pan widzi, stanowisko Watykanu w sprawie szczepień przyjęto jako istotną pomoc w ratowaniu wizerunku Pfizera...

Drogi Panie!

Współpraca aborterów z wielkim biznesem jest faktem. Zabicie dziecka to nie jest wyjście oferowane kobiecie, aby uwolnić ją z trudnej sytuacji. To bezduszne, zaplanowane z zimną krwią morderstwo, a ludzie, którzy w nim uczestniczą, robią to po prostu dla pieniędzy. Zarabia aborter, placówka, w której zabija się bezbronnego maluszka, "naukowcy", którzy przygotowują materiał biologiczny do dalszej obróbki, firmy produkujące preparaty przy pomocy linii komórkowych z aborcji. Wśród wielkich tego świata nie ma nikogo, kto ująłby się za zabijanymi dziećmi.

Dlatego od kilku tygodni organizujemy Publiczne Różańce o wycofanie z użycia szczepionek skażonych aborcją. Takie akcje odbyły się już w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Rzeszowie, Poznaniu, Lublinie i w innych miejscach. Na ulicach spotykamy ludzi, którzy nie mieli pojęcia, że wszystkie szczepionki na Covid korzystają z owoców aborcyjnej zbrodni. Widzimy, jak bardzo potrzebne jest wyjść do ludzi i mówić prawdę.

Czy może i Pan mógłby zorganizować taki Różaniec w swoim miejscu zamieszkania? To nie jest trudne, trzeba tylko znaleźć jedną godzinę w ciągu tygodnia. Zapewnimy Panu niezbędną pomoc i powiemy, na co szczególnie zwrócić uwagę. Jeśli jest Pan gotów do takiego działania, aby bronić dzieci przed bezdusznymi aborterami, proszę odpisać na tę wiadomość krótkiego maila z imieniem, nazwiskiem i danymi do kontaktu. Skontaktuję się z Panem ja lub ktoś z moich współpracowników.

Jeśli nie może Pan podjąć się organizacji Różańca, ale uważa Pan, że to dobre i słuszne działanie, bardzo proszę Pana o wsparcie, jakiego może Pan udzielić - może to być np. pomoc finansowa (dane w stopce niniejszego maila). Bardzo ważne będzie też wsparcie modlitewne dla osób, które będą wychodzić na ulicę i działać - także w Pańskim imieniu.

Mocno wierzę, że aktywność ludzi dobrej woli to najlepszy sposób, aby zahamować zło, które karmi się biernością ludzi dobrych. Wielokrotnie widziałam, jak wiele można osiągnąć, gdy spotkają się ze sobą odważni, mądrzy ludzie, wrażliwi na krzywdę młodszych i słabszych. Gdy cieszą się, że zobaczyli się nawzajem i razem zaczynają robić coś dobrego.

Serdecznie Pana pozdrawiam!
Kaja Godek

PS - na stronie Fundacji www.ZycieRodzina.pl może Pan przeczytać o wycieku maili z Pfizera oraz znaleźć relacje z ostatnich Różańców. Jak zawsze zapraszam do zapoznania się z bieżącymi działaniami w obronie życia i rodziny.
Karmelmistic
Edward, muszę przyznać że przyjąłem phizera. Nie świecę w nocy a mój stosunek do Jezusa ani do Szatana się nie zmienił. Jezus jest moim panem a ten drugi znienawidzonym wrogiem. Znamię bestii będzie wprowadzone dobrowolnie nie podstępem. Inaczej cel nie zostałby osiągnięty. Gdyby Adam nie miał zakazu spożywania owocu a spożyłby to nie miałby grzechu.
V.R.S.
"Znamię bestii będzie wprowadzone dobrowolnie"
---
No przecież wyszczepionki są dobrowolne, przynajmniej w Rzeczpospolitej Przyjaciół.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Karmelmistic
Jak mogłeś jako katolik przyjąć ,,szczepionkę'', która została wyprodukowana na organach dzieci abortowanych? Czyż ten sam fakt nie jest wystarczającym argumentem, aby nie przyjmować tych pseudo szczepionek? Jakim Jezus Jest twoim Panem, skoro napisałeś przez małe ,,p''?
Czy nie wiesz jakie inne dodatki jeszcze zawierają te ,,szczepionki''? W jakim celu była ona przyjęta, skoro …More
Karmelmistic
Jak mogłeś jako katolik przyjąć ,,szczepionkę'', która została wyprodukowana na organach dzieci abortowanych? Czyż ten sam fakt nie jest wystarczającym argumentem, aby nie przyjmować tych pseudo szczepionek? Jakim Jezus Jest twoim Panem, skoro napisałeś przez małe ,,p''?
Czy nie wiesz jakie inne dodatki jeszcze zawierają te ,,szczepionki''? W jakim celu była ona przyjęta, skoro nie chroni przed zachorowaniem, a wręcz przeciwnie przyczynia się do wielu chorób?
Słabiutka ta twoja wiara skoro zawierzyłeś demonicznej ,,szczepionce'' , a nie Jezusowi.
Te lucyferyczne zastrzyki mają na celu przygotowanie ludzi do przyjęcia znaku bestii!!! Ludzie po przyjęciu tego diabelstwa tracą wiarę! Oczywiście, że znamię bestii ludzie będą przyjmować dobrowolnie i wielu to zrobi.
Jak zostanie powiedziane, że bez tego czipa nic nie będzie można kupić i ci którzy go nie przyjmą będą pozbawieni niemalże wszystkiego i wyrzuceni poza nawias, to sami będą dobrowolnie ustawiać się w kilometrowe kolejki do przyjęcia tego znamienia bestii. Każdy kto przyjmie ten znak idzie na wieczne potępienie nie ma już dla niego ratunku! 😭. To będzie sprawdzian naszej wiary, czy zawierzymy naszemu Panu Jezusowi, nawet wbrew nadziei, czy nie?
Karmelmistic
V.R. oczywiście że szczepionki są dobrowolne ale nikt nie mówi że to jest znamię antychrysta. To będzie musiało być oficjalnie przekazane a nie " z partyzanta ". Lud który pójdzie za antychrystem będzie musiał podjąć świadomą decyzję. To tak jak idziesz do sklepu kupujesz chleb. I nagle ci wyskakuje typek i mówi oko właśnie jesteś moim niewolnikiem bo w tym chlebie jest kontrakt na to napisany. …More
V.R. oczywiście że szczepionki są dobrowolne ale nikt nie mówi że to jest znamię antychrysta. To będzie musiało być oficjalnie przekazane a nie " z partyzanta ". Lud który pójdzie za antychrystem będzie musiał podjąć świadomą decyzję. To tak jak idziesz do sklepu kupujesz chleb. I nagle ci wyskakuje typek i mówi oko właśnie jesteś moim niewolnikiem bo w tym chlebie jest kontrakt na to napisany. To tak nie działa po prostu. Szatan i AC będą chciało triumfować i bluźnić więc będą się chwalić że ludzie wzięli znak dobrowolnie. Będzie za to inny nacisk. Jeżeli nie będziesz miał znaku to nic nie będziesz mógł kupić. Ale dobrowolnie będziesz mógł przyjąć znak bestii.
Karmelmistic
MEDA wybacz ale to nie ty będziesz sądzić moją wiarę więc zajmij się raczej swoją. Przyczepianie się do literek i oskarżenia świadczą że jesteś osobą małostkowa żeby nie powiedzieć małą, troszkę za duzo pychy, trochę za dużo sądzenia innych. Szczepionka phizera nie wykorzystuje komórek anodowanych dzieci. Nic nie wiesz o racjach które mną kierowały i nie musisz o nich wiedziec. Wybaczam ci ale …More
MEDA wybacz ale to nie ty będziesz sądzić moją wiarę więc zajmij się raczej swoją. Przyczepianie się do literek i oskarżenia świadczą że jesteś osobą małostkowa żeby nie powiedzieć małą, troszkę za duzo pychy, trochę za dużo sądzenia innych. Szczepionka phizera nie wykorzystuje komórek anodowanych dzieci. Nic nie wiesz o racjach które mną kierowały i nie musisz o nich wiedziec. Wybaczam ci ale wiedz o tym że przyjęcie szczepionki czy nie nie mówi nic o wierze katolika. Nie ma też żadnego związku z utrata wiary mogę to poświadczyć osobiscie. Oczywiście że wierzę tylko w Jezusa tylko on jest Panem, uzdrowieniem, światłem i życiem. Z niecierpliwością czekam na koniec tego wszystkiego. Maranatha!
2 more comments from Karmelmistic
Karmelmistic
Dajecie się rozgrywać przez szatana jak dzieci. Ci co wzięli szczepionkę jeszcze bardziej ale z nich większość to poganie lub niewierzący. Jednak wzięcie czy nie szczepionki nie ma związku z wiarą lub jej brakiem. Bluźnicie samemu Bogu! Jakże to wiara najpiękniejszy dar Boga dla człowieka, dar pozwalający mu na podniesienie się z poziomu prochu niegodnego do poziomu dziecka Bożego. Jakże to …More
Dajecie się rozgrywać przez szatana jak dzieci. Ci co wzięli szczepionkę jeszcze bardziej ale z nich większość to poganie lub niewierzący. Jednak wzięcie czy nie szczepionki nie ma związku z wiarą lub jej brakiem. Bluźnicie samemu Bogu! Jakże to wiara najpiękniejszy dar Boga dla człowieka, dar pozwalający mu na podniesienie się z poziomu prochu niegodnego do poziomu dziecka Bożego. Jakże to mógłby zatem ten dar duchowy mógłby być zniweczony przez jakąkolwiek substancje? Przecież to absurd.
Karmelmistic
Wiara może zostać znieweczona jedynie przez tych nieszczęśników którzy swoją własną wolą tak postanowią. Takie jest prawo Boga.
V.R.S.
"Lud który pójdzie za antychrystem będzie musiał podjąć świadomą decyzję. To tak jak idziesz do sklepu kupujesz chleb. I nagle ci wyskakuje typek i mówi oko właśnie jesteś moim niewolnikiem bo w tym chlebie jest kontrakt na to napisane"
---
No jeśli na chlebie jest informacja że to wyrób nieprzetestowany w pełni jako wyrób spożywczy, bo "piekarnia" potrzebuje jeszcze paru lat badań, że jest …More
"Lud który pójdzie za antychrystem będzie musiał podjąć świadomą decyzję. To tak jak idziesz do sklepu kupujesz chleb. I nagle ci wyskakuje typek i mówi oko właśnie jesteś moim niewolnikiem bo w tym chlebie jest kontrakt na to napisane"
---
No jeśli na chlebie jest informacja że to wyrób nieprzetestowany w pełni jako wyrób spożywczy, bo "piekarnia" potrzebuje jeszcze paru lat badań, że jest jednocześnie nowatorskim narzędziem inżynierii genetycznej i że skuteczność wyjątkowych drożdży "piekarni" przetestowano na krwi dzieci, które zostały zabite (choć nie w związku z testami bo materiał testowy sobie "piekarnia" kupiła) no to zjedzenie takiego "chleba" z takiej "piekarni" jest świadomą decyzją.
I jak można kupić i spożywać "chleb" o którym wiemy, że przy jego powstaniu wykorzystano przemysł następujących "branż":
wyrwanie dziecka z łona matki przed narodzeniem,
uniemożliwienie Chrztu Św.,
szczególne okrucieństwo wobec dziecka,
kradzież części ciała,
mord,
manipulacja częściami ciała,
sprzedaż części ciała i produktów manipulacji jak wyżej,
profanacja ciała dziecka,
wielopoziomowe naruszenie praw dziecka?

"Będzie za to inny nacisk. Jeżeli nie będziesz miał znaku to nic nie będziesz mógł kupić"
---
Bez wyszczepionki już teraz we Francji nie wejdziesz do centrów handlowych by coś kupić.
Edward7
Pfizer - BNT 162b2 - HEK 293 z abortowanej linii komórkowej płodu Pfizer / BioNTech wykorzystuje glikoproteinę spike CoV-2, opracowaną w komórkach HEK 293 , do tworzenia wzoru syntetycznego mRNA w szczepionce Covid-19. Następnie syntetyczną szczepionkę mRNA przetestowano na komórkach HEK 293 w celu walidacji produktu. Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci…More
Pfizer - BNT 162b2 - HEK 293 z abortowanej linii komórkowej płodu Pfizer / BioNTech wykorzystuje glikoproteinę spike CoV-2, opracowaną w komórkach HEK 293 , do tworzenia wzoru syntetycznego mRNA w szczepionce Covid-19. Następnie syntetyczną szczepionkę mRNA przetestowano na komórkach HEK 293 w celu walidacji produktu. Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

... ludzka tkanka płodowa jest warunkiem sine qua non, niezbędnym elementem, szczepionki COVID-19 ... humanizowanych myszy w badaniach, rozwoju i testowaniu szczepionek i leków przeciw COVID-19. Najbardziej skandaliczny jak dotąd przykład został omówiony w artykule „Badacze UNC zrobili „kanapkę BLT” z abortowanych narządów dziecka w badaniu humanizowanych myszy 2019 ” . W tym badaniu klinicznym przeprowadzonym na Uniwersytecie Północnej Karoliny-Chapel Hill, Ralph S. Baric i jego zespół wstawiają makabryczny żart z poufnych informacji o zrobieniu kanapki z abortowaną wątrobą i grasicą dziecka, a następnie wszczepieniu jej humanizowanym myszom BLT-L, a następnie przeszczepienie płodowej tkanki płucnej na plecach. Te myszy zostały specjalnie zaprojektowane do testowania szczepionek i leków na choroby układu oddechowego, w tym koronawirusa.

Wykorzystanie tkanki płodowej - dzieci, do humanizowania myszy - które mają humanizowany układ odpornościowy wyhodowany ze szpiku kostnego ludzkiego płodu, wątroby i grasicy oraz , z tkanki płucnej przeszczepionej z ludzkiego płodu - dzieci ... myszy mają na plecach wszczepione kawałki abortowanej tkanki płucnej ... Po wykorzystaniu części ciała dzieci są wyrzucane, a nowe części z nowszych aborcji koniecznie muszą zostać zakupione, aby przeprowadzić więcej eksperymentów....
Wykorzystanie ludzkich tkanek płodowych, w badaniach, rozwoju i testow…

Płodowe linie komórkowe mogą zanieczyścić szczepionkę Szczepionki zawierające pozostałości DNA z poronionych ludzkich płodów powodują mutagenezę i raka Ludzkie komórki płodu, z aborcji w szczepionkach

... Szczepionki covid - ociekającą krwią, z niezliczonych aborcji -z zamordowanych dzieci ...
Karmelmistic
Źródło?
Karmelmistic
Akurat interesowałem się tym zanim przyjąłem szczepionkę. Szczepionki Astra Zeneca i J&J owszem są produkowane niegodziwie. Natomiast nic mi nie wiadomo nt Pfizer.
2 more comments from Karmelmistic
Karmelmistic
V.R.S a ty dalej swoje. Więc przyjęcie szczepionki to przyjęcie znamienia szatana? I stracę przez to wiarę? Proszę cię.
Karmelmistic
Więc już wszystko jest jasne. Dziękuję przyjaciele za informację że należę do hordy szatana ponieważ przyjąłem szczepionkę pfizer. Moja wolna wola nie ma tu nic do decydowania ponieważ po przyjęciu szczepionki moje DNA zostało zmienione z boskiego na szatański w związku z czym zostałem pozbawiony wiary. Wyraźnie widać to chociażby po moim wpisie gdzie napisałem "Jezus jest Panem" używając małej …More
Więc już wszystko jest jasne. Dziękuję przyjaciele za informację że należę do hordy szatana ponieważ przyjąłem szczepionkę pfizer. Moja wolna wola nie ma tu nic do decydowania ponieważ po przyjęciu szczepionki moje DNA zostało zmienione z boskiego na szatański w związku z czym zostałem pozbawiony wiary. Wyraźnie widać to chociażby po moim wpisie gdzie napisałem "Jezus jest Panem" używając małej litery p. Dzięki. I na koniec na poważnie żeby nie było : jestem przeciwnikiem aborcji i wykorzystywania ciał zamordowanych dzieci. Tak w przemyśle szczepionki wym jak estetycznym czy jakimkolwiek innym. I wcale nie nie jestem zwolennikiem szczepionek.
Edward7
Karmelmistic
Szczepionka może być przygotowaniem do znaku bestii... kod QR jeśli bez niego nie będzie można kupować i sprzedawać wydaje się być tym znakiem ...

wielu się szczepiło i nie widziało że wszystkie szczepionki covid są powiązane z aborcją ... dlaczego są mniej winni , jednak przez przyjęcie szczepionki niejako przyłożyli cegiełkę do totalitarnego systemu dyskryminacji i terroru który …More
Karmelmistic
Szczepionka może być przygotowaniem do znaku bestii... kod QR jeśli bez niego nie będzie można kupować i sprzedawać wydaje się być tym znakiem ...

wielu się szczepiło i nie widziało że wszystkie szczepionki covid są powiązane z aborcją ... dlaczego są mniej winni , jednak przez przyjęcie szczepionki niejako przyłożyli cegiełkę do totalitarnego systemu dyskryminacji i terroru który nadchodzi ... dlatego powinni raczej wszystkich zniechęcać do tego tej terapii genowej ... u większości na porządku oprócz nadciśnienia nie ma żadnych negatywnych objawów, jednak rozwija się np; zakrzepica , czy zapalenie mięśnia sercowego ,gdyż „ona” stopniowo się uwalnia, jeśli ktoś zostanie zaszczepiony i pielęgniarka trafi w żyłę to wtenczas niemal natychmiast są negatywne objawy po tej trutce.... jak oczyścić się z grafenu pisałem wcześniej (można znaleźć) ... na jednej szczepionce czy dwóch się nie skończy ... a końcowym etapem szczepień jest kod QR powiązany z cyfrową tożsamością i kontem bankowym .... i totalne prześladowanie tych którzy nie mają QR - które może być np; wytatuowane na czole czy ręce i skanowane na ulicy ...
(dowody o pochodzeniu z aborcji są w linkach i w artyułach ...)
Karmelmistic
"Jak oczyścić się z grafenu pisałem wcześniej (można znaleźć)" - no jak?
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Wyciekły wewnętrzne maile z firmy Pfizer, w których pracownicy rozmawiają, jak ukryć informację o użyciu linii płodowych do opracowania szczepionek na Covid-19!

Z przesyłanych wiadomości wynika, że firma świadomie stosowała linię komórkową HEK-293 pochodzącą z nerki abortowanego 18-tygodniowego dzieciątka.

Dyrektorzy Pfizera mieli też świadomość, że informacja o związku szczepionki z aborcj…More
Wyciekły wewnętrzne maile z firmy Pfizer, w których pracownicy rozmawiają, jak ukryć informację o użyciu linii płodowych do opracowania szczepionek na Covid-19!

Z przesyłanych wiadomości wynika, że firma świadomie stosowała linię komórkową HEK-293 pochodzącą z nerki abortowanego 18-tygodniowego dzieciątka.

Dyrektorzy Pfizera mieli też świadomość, że informacja o związku szczepionki z aborcją nie jest dla nich korzystna i chcieli, aby tej kwestii nie podnoszono publicznie.

Sprawę ujawniła niezależna agencja dziennikarska Project Veritas z USA. Z agencją skontaktowała się była pracownica Pfizera Melissa Strickland, która pełniła w firmie funkcję kontrolera jakości produkcji. Opowiedziała o sytuacji w Pfizerze i pokazała maile, jakie pisali do siebie wysoko postawieni funkcjonariusze farmaceutycznego giganta.

Proszę tylko spojrzeć na fragmenty ujawnionej korespondencji:

Z punktu widzenia interesu firmy chcemy uniknąć sytuacji, gdy informacja o liniach płodowych będzie wypływać. Ryzyko poinformowania o tym przewyższa potencjalne zyski, szczególnie wśród szeroko rozumianej opinii publicznej, która może powziąć tę informację i użyć jej w sposób, którego nie chcemy. W ostatnich tygodniach nie otrzymaliśmy pytań w tej sprawie od polityków ani mediów i chcemy takich pytań uniknąć, jeśli to możliwe
- pisała Vannessa Gelman, starszy dyrektor ds. badań, rozwoju i komunikacji medycznej.

Witaj, Vanesso, nasz zespół Informacji Medyczej otrzymał zapytanie: czy Pfizer wykorzystał linie komórkowe z abortowanych płodów w trakcie przeprowadzania testów tej szczepionki?
- alarmował pracownik firmy Advait Badkar.

Dziękuję bardzo. Kto o to pyta? - odpowiadała Gelman. I kontynuowała:

Próbujemy, jeśli to tylko możliwe, nie wspominać o liniach komórkowych z płodów. Więc, o ile się uda, skupmy się na pierwszej części - w ten sposób odpowiadaliśmy najczęściej na pytania zadawane do Zarządu oraz bezpośrednio do Marka Dolstena (prawdopodobnie pracownik działu komunikacji Pfizera - przyp. FŻiR). Fragment zaznaczony na żółto to część, której należy szczególnie unikać, chyba że okaże się to absolutnie niezbędne i krytyczne dla naszej misji.

Gelman podaje wzór odpowiedzi zaznaczając na żółto to zdanie, które można podać opinii publicznej tylko w ostateczności:

Linie komórkowe z płodów ludzkich nie są używane do produkcji naszej eksperymentalnej szczepionki, składa się ona z komponentów uzyskanych syntetycznie i enzymatycznie. Jedna lub więcej linii komórkowych, które pochodzą z ludzkiej tkanki płodowej była używana w testach laboratoryjnych związanych z programem szczepień.

Witaj, Advait! W kopii maila wpisuję Vanessę Gelman z naszego Działu Komunikacji. Mamy na Twoje pytanie opracowaną odpowiedź, którą Vanessa Ci poda. Komórki HEK293T używane do testów IVE (rodzaj testów laboratoryjnych - przyp. FŻiR) były pozyskane od abortowanego płodu. Z drugiej strony Watykańska komisja doktrynalna (Kongregacja Nauki Wiary - przyp. FŻiR) potwierdza, że uważają to za akceptowalne, aby osoby wierzące i obrońcy życia zaszczepili się. Oświadczenie Pfizera w tej sprawie opisuje sytuację we właściwy sposób i powinno być używane do odpowiadania na zapytania kierowane do firmy z zewnątrz. Pozdrawiam, Phil.

- to fragment innego maila pomiędzy pracownikami firmy. Jak sam Pan widzi, stanowisko Watykanu w sprawie szczepień przyjęto jako istotną pomoc w ratowaniu wizerunku Pfizera...

Drogi Panie!

Współpraca aborterów z wielkim biznesem jest faktem. Zabicie dziecka to nie jest wyjście oferowane kobiecie, aby uwolnić ją z trudnej sytuacji. To bezduszne, zaplanowane z zimną krwią morderstwo, a ludzie, którzy w nim uczestniczą, robią to po prostu dla pieniędzy. Zarabia aborter, placówka, w której zabija się bezbronnego maluszka, "naukowcy", którzy przygotowują materiał biologiczny do dalszej obróbki, firmy produkujące preparaty przy pomocy linii komórkowych z aborcji. Wśród wielkich tego świata nie ma nikogo, kto ująłby się za zabijanymi dziećmi.

Dlatego od kilku tygodni organizujemy Publiczne Różańce o wycofanie z użycia szczepionek skażonych aborcją. Takie akcje odbyły się już w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Rzeszowie, Poznaniu, Lublinie i w innych miejscach. Na ulicach spotykamy ludzi, którzy nie mieli pojęcia, że wszystkie szczepionki na Covid korzystają z owoców aborcyjnej zbrodni. Widzimy, jak bardzo potrzebne jest wyjść do ludzi i mówić prawdę.

Czy może i Pan mógłby zorganizować taki Różaniec w swoim miejscu zamieszkania? To nie jest trudne, trzeba tylko znaleźć jedną godzinę w ciągu tygodnia. Zapewnimy Panu niezbędną pomoc i powiemy, na co szczególnie zwrócić uwagę. Jeśli jest Pan gotów do takiego działania, aby bronić dzieci przed bezdusznymi aborterami, proszę odpisać na tę wiadomość krótkiego maila z imieniem, nazwiskiem i danymi do kontaktu. Skontaktuję się z Panem ja lub ktoś z moich współpracowników.

Jeśli nie może Pan podjąć się organizacji Różańca, ale uważa Pan, że to dobre i słuszne działanie, bardzo proszę Pana o wsparcie, jakiego może Pan udzielić - może to być np. pomoc finansowa (dane w stopce niniejszego maila). Bardzo ważne będzie też wsparcie modlitewne dla osób, które będą wychodzić na ulicę i działać - także w Pańskim imieniu.

Mocno wierzę, że aktywność ludzi dobrej woli to najlepszy sposób, aby zahamować zło, które karmi się biernością ludzi dobrych. Wielokrotnie widziałam, jak wiele można osiągnąć, gdy spotkają się ze sobą odważni, mądrzy ludzie, wrażliwi na krzywdę młodszych i słabszych. Gdy cieszą się, że zobaczyli się nawzajem i razem zaczynają robić coś dobrego.

Serdecznie Pana pozdrawiam!
Kaja Godek

PS - na stronie Fundacji www.ZycieRodzina.pl może Pan przeczytać o wycieku maili z Pfizera oraz znaleźć relacje z ostatnich Różańców. Jak zawsze zapraszam do zapoznania się z bieżącymi działaniami w obronie życia i rodziny.