Clicks367

Ja, wasz Jezus, rozdaję Komunię Świętą tym, którzy nie mają możliwości przyjęcia Komunii ustnej! Bo są Mi naprawdę lojalni i

18 lipca 2020 - Tym razem pokaże, kto jest mi naprawdę lojalny!
Moje dziecko. Hiszpanię przecina i przemierza sam diabeł, który poprzez swoich popleczników tylko pogarsza i czyni wszystko bardziej nie do zniesienia dla Naszych ukochanych dzieci. Wiesz już, co się dzieje w Europie, nawet jeśli szczegóły nie zostały ujawnione Tobie ani innym. Jest napisane i przyjdzie tak, jak jest napisane, ale nie bójcie się, bo wasze modlitwy zostaną wysłuchane.

Bóg Ojciec, Najwyższy, jest na ciebie gotowy, to znaczy: im więcej, im bardziej intymnie, głębiej, tym bardziej ufnie i głębiej w wierze twoje modlitwy są wypowiadane i kierowane do Niego, Wszechmogącego, tym więcej zrzuca brzemię Więc im więcej się modlisz, tym silniejszy opór, który ty i inni stawiacie, a to oznacza, że będzie ci łatwiej i będziesz mógł czerpać nową nadzieję, ponieważ wiesz, że Ojciec nigdy nie pomoże ci sam ( na lodzie), a On zainterweniuje, zanim nadejdzie najgorsze zło, abyście mogli zostać zbawieni i wejść do Mojego Nowego Królestwa.

Ja, twój Jezus, jestem już gotowy. Ja, wasz Jezus, rozdaję Komunię Świętą tym, którzy są Mi naprawdę lojalni i nie mają możliwości przyjęcia Komunii ustnej!

Dlatego upewnijcie się, że Ja, wasz Jezus, jestem tutaj duchowo, ponieważ nie możecie Mnie zobaczyć (większości z was). Ale mówię wam dzisiaj: Od początku tej pandemii, zainscenizowanej i pielęgnowanej przez diabła i jego popleczników, ja, wasz Jezus, przyszedłem do was i nie opuszczam was, bo moja obietnica jest święta, jak moje słowo i co Obiecałem i obiecałem, że to, co powiem i powiedziałem, będzie.

Bardzo cię kocham. Wszyscy będę nadal chronić dzieci mojej pozostałej armii. Pozostańcie Mi wierni, bo czasy jeszcze się nie poprawiają! Pozostańcie mocni i w wierze, bo będzie, będzie gorzej, ale bądźcie świadomi, że wasza modlitwa przynosi ulgę każdemu z was i bądźcie świadomi, że Ja, wasz Jezus, jestem zawsze przy was , z tobą, z tobą i tam dla ciebie.

Więc bądźcie pewni, że ten czas dobiega końca i bądźcie pewni, że Moje Nowe Królestwo się zbliża. Każdego dnia jesteś bliżej niego, ale świat wciąż musi się nawrócić, zanim mój ojciec da znak.

Nie bój się, wiele dzieci nadal mnie odnajdzie, ale wiele z nich wejdzie w diabelską sieć. Robisz to z własnej woli, a tym razem pokaże, kto jest mi naprawdę lojalny i oddany. Amen. Noście więc w swoich sercach nadzieję, bo Ojciec interweniuje. Jeśli wszystko wydaje się stracone, nie rozpaczaj, bo twoja modlitwa przyniesie ulgę i zmianę.

Bardzo cię kocham. Wasz Jezus, którym Ja Jestem, z Bogiem Ojcem Najwyższym. Amen.

Matka Boża: Módlcie się, moje dzieci, módlcie się, bo tylko przez modlitwę otrzymacie ulgę, złagodzenie i interwencję Ojca, aby skrócić czas, pomoc i kierownictwo. Amen.

Jezus: Moje dziecko. Moja córka, tak umiłowana przeze Mnie. Cierpienie i cierpienie, chciane i planowane przez złego ducha, są wielkie na tej ziemi.