lt.news
9

Popiežius Frociesco Vatikane jaučiamas "homoseksualų kvapas"

Bažnyčioje yra "ideologijų pavojus", - sakė Pranciškus, kuris pats yra labai ideologiškas, birželio 11 d. per susitikimą su 200 Romos kunigų Saleziečių universitete Romoje.

Pagal ankstesnį pranešimą buvo laukiama 500 kunigų. Tačiau ne paslaptis, kad Romos dvasininkija pavargo nuo Pranciškaus nesąmonių.

Ansa.it praneša, kad P. Bergoglio kelis kartus grįžo prie jam labai artimos homoseksualumo temos.

Jis trimitavo, kad "Vatikane tvyro pederastijos atmosfera", vėl pavartodamas itališką terminą "frociaggine" [=pederastija] - tarp normalių žmonių nevartojamą posakį.

Kartu jis sakė, kad "jei berniukas turi polinkį į homoseksualumą, geriau neleisti jo į seminariją: jie yra geri berniukai, bet su tokiu polinkiu geriau ne". Tad kodėl homoseksualios nuodėmės ("frociaggine") kvapas persmelkia Vatikaną, iš kurio Pranciškus išvaro visus, kas jam nepatinka?

Kaip ir anksčiau, Pranciškus rekomendavo kunigą Lorenzo Milani, kairiųjų pažiūrų homoseksualą, turintį pederastinių fantazijų. Vakar Bergoglio jį pavadino "didžiu, šviesa Italijos kunigams".

Bergoglio meluojanti Vatikano spaudos tarnyba pateikė tokią Pranciškaus pokalbio versiją:

"Jis kalbėjo apie ideologijų pavojų Bažnyčioje ir grįžo prie klausimo dėl homoseksualių polinkių turinčių asmenų priėmimo į seminarijas, pakartodamas būtinybę juos priimti ir lydėti Bažnyčioje bei atsargų Dvasininkijos dikasterijos nurodymą dėl jų priėmimo į seminariją".

Popiežius Frociesco taip pat sakė, kad "tradicionalistai" "nėra geri".

Vaizdas: Vatican Media, AI vertimas