Kiedy ludzie obudzą się do faktu, że to szczepionki, a nie „covid”, są tym, co zabija

Nagłe zgony sercowe wśród graczy FIFA wzrosły o 500% po szczepionkach... Wyniki lekkomyślnych eksperymentów na ludziach pojawiają się tak szybko, jak gromadzą się ciała: "cios" jest ogromnym sukcesem, jeśli jego prawdziwym celem jest wyludnienie

Dr Don Boys
"Pandemia" COVID nie przypomina żadnej innej epidemii w historii świata. W przeszłości byliśmy zaszczepieni na odrę, błonicę, ospę itp., aby nie zachorować na te choroby; jednak wydaje się, że po „szczepieniu” COVID następuje choroba, przed którą mieliśmy być chronieni! Co zmieniło się w medycynie poza propagandą federalnych urzędników służby zdrowia? Szokujący nagłówek World Tribune krzyczał : „Dane rządu Wielkiej Brytanii: znacznie wyższa śmiertelność wśród zaszczepionych w porównaniu z nieszczepionymi”! W pierwszym akapicie ujawniono: „Osoby, które otrzymały szczepionkę Covid, umierają częściej niż osoby, które nie dostały szczepionki, według badania przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii”. I to też nie jest anomalia.

Badanie w Wielkiej Brytanii jest poparte raportem rządu niemieckiego, który ujawnił, że ponad 95% zgłoszonych przypadków wariantu Omicron COVID-19 w tym kraju dotyczyło osób zaszczepionych. „National Pulse” donosił : „Tylko 186 osób w próbie 4206 osób, które zaraziły się nowym wariantem, było niezaszczepionych”.

Fanatycy szczepień zapewniają nas, że chociaż może to być prawdą (to prawda), wymagane szczepionki (obecnie cztery w Izraelu i coroczna szczepionka w naszej przyszłości) uratują nas przed poważnym atakiem COVID, ale wtedy nikt nie może udowodnić, że tak chwiejny obrona szczepionek. Osoby szczepione nie powinny zarazić się chorobą ani zarażać innych.

To jest powód określenia: Pandemia Zaszczepionych.
Co więcej, podczas gdy wszystkie leki i szczepionki wiążą się z „niewielkim” ryzykiem, szczepienia COVID spowodowały oficjalnie 21 000 zgonów - w samych Stanach Zjednoczonych. Niezależni eksperci ds. zdrowia (bardziej wykwalifikowani i doświadczeni niż federalni urzędnicy ds. zdrowia w CDC, NIH i FDA) mówią nam, że zgony, choroby i niepełnosprawności związane ze szczepionką są znacznie większe niż liczby zgłoszone do federalnego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS). VAERS ujawnił, że szczepionki na COVID spowodowały ponad milion obrażeń (USA) do dnia 24 grudnia 2021 r. Raport zgłosił łącznie 1 000 227 zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką COVID, w tym 21 002 zgonów spowodowanych przez szczepionkę COVID i 110 609 hospitalizacji związanych ze szczepionką.

Nie sądzę, by rozsądna osoba nazwała to lekceważeniem.
Ale to przyznało CDC! Ponad 21 000 zabitych i nikt nie żąda zaprzestania eksperymentalnych strzałów! Podczas pandemii świńskiej grypy w 1976 roku kampania masowych szczepień została odwołana po śmierci zaledwie kilku osób. Czym więc różni się COVID? Czy to może być presja na sprzedaż szczepionek? A może bardzo wrażliwe ego? A może napędzające pragnienie kontrolowania innych? Jednak wszyscy przyznają, że liczby VAERS są bardzo nierealistyczne. Badanie przeprowadzone na Columbia University sugerowało, że dokładna liczba zgonów poszczepiennych przeciwko COVID w USA wynosi 400 000, a nie 21 000! Co więcej, federalne badanie z 2010 r. zlecone przez Health and Human Services i przeprowadzone przez konsultantów z Harvardu wykazało, że „ mniej niż 1% niepożądanych zdarzeń związanych ze szczepionkami ” jest kiedykolwiek zgłaszanych firmie VAERS.

Zrób matematykę i przygotuj się na szok.
Nie wszyscy, którzy wzięli szczepionkę, ponieśli katastrofalne konsekwencje, ale nie powinni jeszcze świętować swojego szczęścia, ponieważ nikt nie zna długoterminowych wyników. Dodatkowo, raporty wciąż zaleją się, mówiąc o zawałach serca u zdrowych ludzi, zakrzepach krwi, porażeniu Bella, licznych problemach kobiecych itp. Oczywiście choroby, niepełnosprawność i zgony zawsze były głównymi graczami w historii ludzkości, ale nie w obecnych liczbach . Scott Davison, dyrektor generalny OneAmerican, dużej firmy ubezpieczeniowej na życie w Indianapolis, oświadczył, że Amerykanie w wieku produkcyjnym umierają w niespotykanej dotąd liczbie . Mówi, że wszystkie firmy ubezpieczeniowe na życie doświadczają 40% wzrostu śmiertelności. Davison powiedział: „Obserwujemy obecnie najwyższy wskaźnik śmiertelności, jaki kiedykolwiek widzieliśmy w historii tego biznesu”.

Dr. Mike Yeadon, Luc Montagnier (laureat Nagrody Nobla) i Vladimir Zelenko uważają, że zastrzyki z COVID-19 mogą skrócić średnią długość życia o kilkadziesiąt lat . Nikt nie próbował postawić zarzutu oskarżania Yeadon i Montagnier (wysoko wykwalifikowanych ekspertów, którzy mają wszystko do stracenia) o pomyłkę. Zamiast tego akceptują rozważania (które wielokrotnie się zmieniały) Fauciego, Walensky'ego i Bidena, którzy nic nie ryzykowali. Wciąż czekam, aż fanatycy szczepionek przedstawią swoją sprawę; jednak odmawiają przedstawienia sprawy, ponieważ nie mogą obalić swoich krytyków. I wszyscy wiedzą, że urzędnicy federalni byliby zachwyceni, gdyby odłożyli swoich krytyków; jednak nie mają odwagi tam iść.

Instytucja medyczna zapewniła nas, że szczepionki są „bezpieczne i skuteczne”; jednak stracili trochę wiarygodności pod koniec grudnia, kiedy cztery młode, zdrowe międzynarodowe gwiazdy piłki nożnej zmarły po nagłych atakach serca. Sprawa pogorszyła się w tym tygodniu, kiedy ikona NBA John Stockton oświadczył: „100 sportowców zmarło po przyjęciu szczepionki”. Stockton jest jednym z największych koszykarzy wszech czasów i swoją deklaracją zszokował fanów szczepionek. Wiele innych globalnych doniesień o tym, jak sławni ludzie umierają i inni doświadczają amputacji po szczepieniu COVID, zmusza uczciwych ludzi do ponownej oceny pandemii.

Urzędnicy ds. zdrowia stracili dodatkową wiarygodność 10 stycznia 2022 r., Kiedy dyrektor generalny firmy Pfizer, Albert Bourla, przyznał, że dwie dawki jego szczepionki „oferują bardzo ograniczoną ochronę, jeśli w ogóle,” przed dominującym wariantem omikronu. Teraz mówi nam, ale bardzo szybko się pogorszyło z nagłówkiem The New York Post z 19 stycznia 2022 r .: „Czwarta szczepionka na COVID nadal nie powstrzymuje Omicronu, wynika z nowych izraelskich badań”. Teraz urzędnicy ds. zdrowia sugerują coroczny zastrzyk szczepionki, która nie jest bezpieczna ani skuteczna! Tak więc nawet cztery strzały nie działają przeciwko Omicronowi, ale ta awaria nie może zatrzymać akcji szczepień. Urzędnicy szpitala Sheba w Tel Awiwie wezwali do „kontynuacji akcji szczepień… mimo że szczepionka nie zapewnia optymalnej ochrony przed zarażeniem się tym wariantem”. Następnie izraelski minister zdrowia stwierdził, że „wyniki nie oznaczają, że czwarty strzał był błędem”.

Biurokraci medyczni nie przyznają się już do błędów i nie powstrzymują szalonych akcji szczepień, jak to było w przeszłości, kiedy zwykle akceptowano zdrowy rozsądek i naukę. W przeszłości polityką było zaprzestanie jakichkolwiek szczepień w USA po 55 zgonach. Zastanawiam się, dlaczego kontynuujemy ten program szczepień z ponad 21 000 zgonów w Ameryce i tysiącami obrażeń. Najbardziej długotrwałe i niebezpieczne zagrożenie dla społeczeństwa pojawi się, gdy setki tysięcy pogrążonych w żałobie rodzin odkryje, że ich bliscy mogli być leczeni HCQ lub Ivermectin z dużymi szansami na przeżycie.

Cud Uttar Pradesh dowodzi, że większość zarażonych pacjentów z COVID (/grypa) mogła żyć przy odpowiednim, niedrogim leczeniu. Iwermektyna stworzyła nowoczesny cud medyczny w Uttar, gdzie skutecznie zwalczyła COVID (/grypę). W ostatnich 2,5 milionach testów mieli tylko 201 pozytywnych przypadków! „Mieli 67 z 75 dystryktów bez aktywnej sprawy”. Dlaczego świat nie oklaskuje ich niesamowitego sukcesu i nie kopiuje tego sukcesu? Dlaczego niewielu słyszało o cudownym lekarstwie? Ta fantastyczna historia została opisana w głównych indyjskich gazetach, Hindustan Times i India Today, ale nie w żadnych mediach głównego nurtu w USA! Co więcej, nawet dwie indyjskie gazety, które publikowały długie artykuły, nie wspomniały o Iwermektynie.

I wciąż jest kilku irracjonalnych ludzi, którzy uważają, że media mówią prawdę i nie mają radykalnych planów! Oczywiście szczepionki przeciw COVID są niepotrzebne, niebezpieczne. Dr Michael Yeadon, były wiceprezes i główny naukowiec firmy Pfizer, oświadczył : „Absolutnie nie ma potrzeby stosowania szczepionek, aby zgasić pandemię. Nigdy nie słyszałem takich bzdur o szczepionkach. Nie szczepisz osób, które nie są zagrożone chorobą. Nie planujesz również zaszczepić milionów sprawnych i zdrowych ludzi szczepionką, która nie została gruntownie przetestowana na ludziach”.
Dr Syed Haider wyleczył ponad 4000 pacjentów zakażonych COVID-19 podczas "pandemii". Tylko pięciu trafiło do szpitala i żaden nie zmarł. Lekarz powiedział, że jego preferowane metody leczenia obejmują wiele leków pozarejestracyjnych, a także witaminy i suplementy. „Witamina D jest naprawdę ważna, iwermektyna jest ważna, fluwoksamina, hydroksychlorochina również działa, po prostu wiele osób było przekonanych, że tak nie jest w tym momencie i boją się jej spróbować” – powiedział Haider dla NTD (międzynarodowa telewizja sieci) Capitol Report : „Ale wolę iwermektynę, fluwoksaminę, witaminę D, witaminę C, kwercetynę, cynk”.

Autor - Dr Don Boys jest byłym członkiem Izby Reprezentantów w stanie Indiana, który przez 8 lat prowadził dużą chrześcijańską szkołę w Indianapolis i pisał felietony dla USA Today. , No Retreats, No Regrets! allnewspipeline.com

Izraelskie „Wiadomości w czasie rzeczywistym” donoszą o pięciokrotnym wzroście liczby zgonów wśród graczy FIFA w 2021 r., oczywiście z powodu „szczepionek” (Covid-19).

W ciągu całego roku 183 profesjonalnych sportowców i trenerów nagle upadło z „nieznanych” powodów, co oznacza, że wcześniej wstrzyknięto im "Fauci Flu" tylko po to, by później rozwinąć poważne problemy zdrowotne. Dochodzenie „Real-Time News” wykazało, że większość chorych i zmarłych sportowców to mężczyźni (tylko 15 to kobiety). Większość z nich jest również w wieku od 17 do 40 lat, a tylko 21 jest starszych (pięć w wieku 42-45 lat, sześciu w wieku 46-49 lat, siedmiu w wieku 51-54 lat i trzech w wieku 60-64 lata).

Dwudziestu trzech z nich to nastolatki w wieku 12-17 lat, z których 16 zmarło. A aż 80 przypadków, w tym gwiazdy futbolu Sergio Aguero i Christian Eriksen, miało miejsce, gdy sportowcy grali, ścigali się lub trenowali, albo bezpośrednio po tej forsownej aktywności. Kiedy masy obudzą się do faktu, że to ciosy, a nie „covid”, są tym, co zabija ludzi? Zdecydowana większość urazów i zgonów po zaszczepieniu dotyczy serca. Na przykład doszło do wielu zawałów serca, a także przypadków zapalenia mięśnia sercowego, zapalenia osierdzia i zatrzymania akcji serca. Innym powszechnym czynnikiem są zakrzepy krwi Jak pisaliśmy, było również , wiele „wybuchów” „pozytywnych” wyników testów w drużynach sportowych, w których większość lub wszyscy gracze zostali wcześniej zaszczepieni.

„Podkreślamy, że lista, którą mamy jest jeszcze dłuższa, ale dla zachowania ostrożności usunięto z niej dziesiątki spraw, w których nie mieliśmy pełnych szczegółów, tak aby uwzględnione zostały tylko te, które zostały szczegółowo zgłoszone”... „Ponadto usunięto przypadki, w których wymieniono dowody na wcześniejsze czynniki ryzyka, takie jak choroba serca lub cukrzyca”. W porównaniu z danymi z poprzednich lat zjawisko to jest niezaprzeczalne: odkąd Donald Trump „ojciec szczepionki” wprowadził zastrzyk w ramach operacji Warp Speed, skądinąd zdrowi i energiczni młodzi sportowcy naprawdę chorowali lub ginęli w hordach. Dr Josh Gutzkow, starszy wykładowca na Wydziale Socjologii i Antropologii oraz w Instytucie Kryminologii Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie, porównał dane sięgające roku 2001 i nigdy wcześniej nie następowało tak wiele chorób i śmierci w sporcie wyczynowym... Ethan Huff
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU and one more user link to this post
starski
W końcu to wyjdzie... Najpierw mieli poniżej 1% zakażonych, potem kilkanaście, dwadzieścia-kilka, w tygodniu 11-16 było 56%, czyli więcej niż wyszczepienie, i to są oficjalne dane. Tylko totalne osły nie zobaczą w końcu że szczypionka zaraża o ile się zastanowią. Czyli kwestia - ile czasu uda się jeszcze manipulować.
Maciej Marczyński
do Elkam SPadaj rosyjski trolu. Jesteś chociaż zaszczepiony , żebyś mi internetu nie zaraził !!
Maciej Marczyński
Elkam CO za miłe powitanie na dziś. A szczepiłeś się już dziś ?
Bos016
Najnowszy nr „Do Rzeczy”, str. 18-22, „Covidowy alfabet”, Jerzy Karwelis.

„NOP-y– Niepożądane Odczyny Poszczepienne. Dowód na ściemę szczepionkową. Występują zawsze, ale teraz – zniknęły. Głównie dlatego, że popsułyby narrację o bezwzględnej dobroci preparatu szczepiennego. I tu nadgorliwość gubi ściemniacza. No bo one zawsze istniały, a tu – i to wyjątkowo w Polsce – nie.
Mamy więc dwa wyjścia…
More
Najnowszy nr „Do Rzeczy”, str. 18-22, „Covidowy alfabet”, Jerzy Karwelis.

„NOP-y– Niepożądane Odczyny Poszczepienne. Dowód na ściemę szczepionkową. Występują zawsze, ale teraz – zniknęły. Głównie dlatego, że popsułyby narrację o bezwzględnej dobroci preparatu szczepiennego. I tu nadgorliwość gubi ściemniacza. No bo one zawsze istniały, a tu – i to wyjątkowo w Polsce – nie.
Mamy więc dwa wyjścia – albo system ich liczenia i zbierania jest jakiś ułomny, albo jesteśmy genetycznie z innej, lepszej gliny niż te zgniłki z Zachodu. Innego wyjścia nie ma. Na przykład w USA naliczono ich oficjalnie już z milion, badania zaś stwierdzają, że to góra 5-10 proc. [część informatorów podaje, że nawet tylko 1% – przyp. MA] rzeczywistych NOP-ów. A u nas spokojnie. I przy takiej postawie czynników oficjalnych czemu się dziwić, że Internet jest zalany informacjami o śmierciach dotąd (przed zaszczepieniem) zdrowych ludzi. Jeśli nie ma oficjalnych mechanizmów porządnie zbierających takie dane, to nie dziwota, że lud robi co może”


Skutkiem takiego podejścia jest narastająca wśród ludzi nieufność do rządzących i każdego kto głosi, że „szczepionki są przebadane i bezpieczne”. Można nie lubić Grzegorza Brauna, uważać go za agenta, ale nie zmieni to faktu, że jego słowa wypowiedziane z mównicy sejmowej pod adresem urzędującego MZ: „będziesz pan wisiał”, zyskują coraz więcej zwolenników. Całe to postępowanie zagłuszania prawdy o „szczepionkach” odbija się negatywnie na całości formacji rządzącej. O tzw. opozycji nie wspominam, bo „jaki kuń jest to każden jeden widzi”.
starski
Lokalny promotor szczepień skłania się ku wyjątkowości genetycznej - jak napisałem ze nasze duszpasterstwo może być grupą kontrolną do badań (ok200 osób różnego wieku, zdrowia, wykształcenia, nieszczepieni, nie trzymający żadnego rygoru sanitarnego, przez 2 lata zero zgonów) wacula stwierdził ze sa różne organizmy, wrodzone odporności. A te bandziory zamiast podziwiać jeszcze chcą nas prześlado…More
Lokalny promotor szczepień skłania się ku wyjątkowości genetycznej - jak napisałem ze nasze duszpasterstwo może być grupą kontrolną do badań (ok200 osób różnego wieku, zdrowia, wykształcenia, nieszczepieni, nie trzymający żadnego rygoru sanitarnego, przez 2 lata zero zgonów) wacula stwierdził ze sa różne organizmy, wrodzone odporności. A te bandziory zamiast podziwiać jeszcze chcą nas prześladować... :D