csk.news
251.2K

Pařížský Arcibiskup Nazývá Mši "Vedlejšákem"

Francouzský ministr vnitra Gérald Darmanin obvinil francouzské biskupy z toho, že nejsou schopni si kontrolovat své kostely, uvedl Pařížský arcibiskup Michel Aupetit pro RadioNotreDame.net (17. listopadu).

Během diskuse s biskupy o současném zákazu Mší Svatých ve Francii, Darmanin jim předložil video ukazující katolíky na mši bez masek a jak přijímají Přijímání na jazyk.

Aupetit výslovně zmínil věřící Tradiční Latinské Mše a dával jim za vinu, že způsobují problémy a tvrdil, že Přijímání na jazyk bylo "vynalezeno pouze" v šestém století [zatímco Církev Novus Ordo přejala Přijímání do ruky teprve před padesáti lety].

Aupetit plánuje znovu začít Mše od 1. prosince s "přísným" hygienickým protokolem - samozřejmě - zakazující Přijímání na jazyk.

Varoval před neposlušností a obvinil “ty, kteří v koutku vykonávají své malé vedlejšáky a brání svým bratrům, aby se mohli zúčastnit Mše”. Ve francouzské církvi ani jednou nedošlo ke skupinovému růstu případů Covid-19.

Obrázek: Michel Aupetit, © François-Régis Salefran , CC BY-SA, #newsUwzybmfhlh

apredsasatoci
Vtip roka: Korona za chvíľu skončí. 😂
Bratia a sestry
Ředitel pfizeru, který provádí očkování, prodal 61 % svých akcií. Co to je?
Tohle všechno se ruší lidi a čepice na ústa nejsou povinné!
Neboj se. Je to venku!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rohlíky hlavy!! Konečně.
To znamená osvobození od zbytku světa!
Podívejte se online, jak jsou lety do Guantanamo Bay zaneprázdněny."
Bratia a sestry
Světově uznávaný patolog Dr. Roger Hodkinson řekl vládním úředníkům v kanadské Albertě během konferenčního hovoru, že současná krize s koronaviry je „největším podvodem, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti“.
arfa.cz/…i-o-nicem-jen-budi-hysterii-m/
Zuz S
Prepacte, ak sa ruham, ale premyslam, aky ma zmysel vsetka snaha, modlitby, odpor... Globalna totalita bude zrejme nastolena tak ci tak, v DE menia ustavu, takisto protestovali... Ano, citim sa dost zdeptane z toho celeho. A potom, v Zjaveni sa pise o znaku selmy a vsetkych dalsich okolnostiach, vseto to teda nastane. Prijat kriz...? Je to nieco ine, ako odovzdat sa osudu. Mozme to vsetko asi len …More
Prepacte, ak sa ruham, ale premyslam, aky ma zmysel vsetka snaha, modlitby, odpor... Globalna totalita bude zrejme nastolena tak ci tak, v DE menia ustavu, takisto protestovali... Ano, citim sa dost zdeptane z toho celeho. A potom, v Zjaveni sa pise o znaku selmy a vsetkych dalsich okolnostiach, vseto to teda nastane. Prijat kriz...? Je to nieco ine, ako odovzdat sa osudu. Mozme to vsetko asi len zmiernit, skratit. Osobne sa nebojim nejakeho diskomfortu, ale mam strach o deti hlavne. Budem vdacna za vas nazor k teme.
ekans
modlete se, modlete se, modlete se, nic jiného se nedá dělat, bojujeme se silami temnoty
Peter(skala)
tiež mi prichadza na mysel otazka, ked prichadza pokušenie, ale Božie Slovo dáva odpoved, ked hovorí:
„Dajte si pozor, aby vás niekto nezviedol. Lebo prídu mnohí v mojom mene a budú hovoriť: »Ja som Mesiáš.« A mnohých zvedú. Budete počuť o vojnách a chýry o bojoch. Dajte si pozor, aby ste sa neplašili. To musí prísť, ale ešte nebude koniec. Lebo povstane národ proti národu a kráľovstvo proti …More
tiež mi prichadza na mysel otazka, ked prichadza pokušenie, ale Božie Slovo dáva odpoved, ked hovorí:
„Dajte si pozor, aby vás niekto nezviedol. Lebo prídu mnohí v mojom mene a budú hovoriť: »Ja som Mesiáš.« A mnohých zvedú. Budete počuť o vojnách a chýry o bojoch. Dajte si pozor, aby ste sa neplašili. To musí prísť, ale ešte nebude koniec. Lebo povstane národ proti národu a kráľovstvo proti kráľovstvu. Miestami bude hlad a zemetrasenie. Ale to všetko bude len začiatok útrap. Potom vás vydajú na mučenie, budú vás zabíjať, a všetky národy vás budú nenávidieť pre moje meno. Vtedy mnohí odpadnú a budú sa navzájom udávať a nenávidieť. Vystúpi mnoho falošných prorokov a zvedú mnohých. A pretože sa rozmnoží neprávosť, v mnohých vychladne láska. Ale kto vytrvá do konca, bude spasený. Toto evanjelium o kráľovstve sa bude hlásať po celom svete na svedectvo všetkým národom. A potom príde koniec."
🤔

Odpoved je hlavne v tých slovách: "..kto vytrvá..."
... lebo vytrvať znamená ostať vo viere, nie len vydržať živý (prežiť) ale nezlomiť sa vo viere a nie len v Ježiša krista (nezaprieť Jeho božstvo), ale aj v slovách a skutkoch, aby človek nezhrešil ťažko resp. ľutoval dostatočne svoje hriechy, lebo každý zhreší, otazne je už len, či aj bude vyznávať svoje hriechy.

Spasení nebudu tí, čo si nepriznaju hriech ale len tí, čo budu vyznávať hriech.

... a na to je potrebné aj "hlásať Evanjelium o Kráľovstve po celom svete-všetkým národom", čiže nestačí len vyznávať hriechy, že sme niečo zlé urobili, ale aj že sme dobré neurobili, lebo kto si povie, že to všetko aj tak príde a kvôli tomu nebude ohlasovať Evanjelium celemu svetu, tak tým pádom nekoná Dobro-poslanie a zaroven koná zlo-hriech.

Preto treba zabojovať aj za to, aby sme nemuseli nosiť ruška, žiť v karantene len kvôli (falošnemu testu) pozitivnemu testu ked nemame priznaky, ale mohli sa volne pohybovať a hlásať tak Evanjelium Radosti 😇
Bratia a sestry
Zuz s, corona podvod čoskoro skončí, počkaj týždeň dva ;-)
Peter(skala)
ja som ju nedavno dostal od stryka:) Philip Yancey.
Oslovila ho tým, ako sa v nej opisuje sklamanie, ktoré zažil aj on, čo je dá sa povedať, že častý jav hlavne u agnostikov
Zuz S
Dakujem, mnohe z toho, co pisete, vo mne rezonuje... Vytrvat, verit a konat, toto ma zmysel. A snad, prijat i utrpenie... a zaroven nechat Boha konat zazraky, takto to mame asi mnohi zazite. Len v tieto dni, ked sa da absurdita krajat, je chvilami tazke nestratit sa v tom celom.
apredsasatoci
Vizáž človeka dokáže oklamať. Vidím peknú tvár a klamem sama seba, aká tvár taký charakter.
Trump má vizáž gaunera. A gaunerom aj je. (Po ovocí ich poznáte). Ale prečo ho všetci dávajú na piedestál, to som ešte nepochopila!l
forthetruth333
Už si vyznala Pána Ježíša pred celým svetom? Trump vyznal Pána Ježíša nie je gauner ako píšeš TY NEDOKAŽEŠ DAŤ ZNAK KRIŽA NA VEREJNOSTI a ideš tu poučať iných
TerezaK
"Dobrý gauner", který jako jediný ze všech politiků bojuje proti potratům jako lev, i kdyby za to měl dát život. (apredssatoci se akosi nějako pretočila, že nevidí realitu.)
forthetruth333
veľmi presna definicia fandím mu ružencom 😉
TerezaK
Občas je dobré si přečíst i nějakou kovbojku a podívat na pěknou pohádku, které jsou často poučením i pro duchovní život. A mnohým zkostnatělým RÁDOBY-tradičním osobám se začnou dávat jaksi do spojitosti všechna proroctví. A Knihu Zjevení začnou hned lépe chápat.
apredsasatoci
Pán Ježiš povedal farizejom: Svojimi perami má vyznavate, ale vaše srdce je ďaleko od mňa.
Pýtam sa: A čo ked Trump vykričať na celý svet svoje vyznanie? To ma byť dôkaz akože čoho?
Bratia a sestry
apredsasatoci, výhod televízor a bude ti lepšie :-)
apredsasatoci
Nepozerám televízor.
Bratia a sestry
Tramp ide rozbiť satanistov, zábery satanistov v prvom videu
ac24.cz/…-teprve-prijdou-to-vam-slibuji
TerezaK
15 listopadu 2010-Global Power, Antikrist a Znamení zvířete ZPRÁVA OD JEŽÍŠE KRISTA NA MARY BOŽSKÉHO MERCY
Nyní si uvědomujete pravdu a přijímáte Mé poselství za to, co je. Napiš této dceři Mia. Rychlost, s níž se proroctví naplňují, se stává zjevnou v očích všech. Podívejte se na stále viditelnější změny v Mé církvi, jako na jedno z prvních znamení. To se stane, když podvodník svede …More
15 listopadu 2010-Global Power, Antikrist a Znamení zvířete ZPRÁVA OD JEŽÍŠE KRISTA NA MARY BOŽSKÉHO MERCY
Nyní si uvědomujete pravdu a přijímáte Mé poselství za to, co je. Napiš této dceři Mia. Rychlost, s níž se proroctví naplňují, se stává zjevnou v očích všech. Podívejte se na stále viditelnější změny v Mé církvi, jako na jedno z prvních znamení. To se stane, když podvodník svede mé učedníky ze silnice.
Druhé znamení uvidí tak, jak mnozí z vás již nebudou mít kontrolu nad svou zemí. To zahrnuje jak vojenskou, tak materiální kontrolu. Mé děti, manažeři a všichni, kdo mají pozice zodpovědnosti, za péči o vlastní lidi, ztratí kontrolu. Budou jako loď bez kormidla. Loď, kterou létají, bude bezcílně plout a budou ztraceni.
Mé děti, musíte se nyní intenzivně modlit, abyste uvolnili úchop, který na vás budou cvičit tyto skupiny zlých lidí. Nejsou součástí Božího království a kvůli chytrému klamu díky jejich vnějšímu vzhledu si neuvědomíte, že jde o mocnou sílu, která je opatrná, aby nebyla objevena.
Vy mé děti nebudete o všem vědět. Budete si myslet, že žijete v problémové době, ale tohle je fasáda navržená tak, aby vás to donutila přemýšlet. Nyní rebel, mé děti.
Značka zvířete
Nepřijímejte značku. Pokud to mnozí z vás nepřijmou, budete numericky silnější. Tato značka, znamení zvířete, bude vaší ruinou. Není to tak, jak to vypadá. Když to přijmete, budete vždy více marginalizovaní.
Věnujte pozornost plánu provedenému podvodníkem, abyste ze svého života odstranili každý symbol mého Věčného Otce a učení Písma. Najdete ho ve školách, vysokých školách, nemocnicích i v ústavech vašich zemí. Největší ohavnost, která ve mně vyvolává hluboký zármutek, bude potlačení učení Písma těmi, kdo uctívají Mě, svého božského Spasitele. Velmi brzy uvidíte, že Mé slovo a učení pravdy bude zrušeno a potrestáno.
Vy, mé milované děti, budete v Mém jménu velmi trpět. Za to mohou síly zla. Vede je Satan. Najdete je všude a hlavně mezi lídry úřadů, na kterých jste závislí, abyste přežili. Synové, nebojte se sami o sebe, spíše strach o ty ubohé zavádějící duše. Jsou tak zamořeni podvodníkem, že mají potíže s únikem, to je jeho úchop. Tito lidé si důvěru nezaslouží. Dávejte pozor na to, jak s nimi komunikujete. Budou tě držet, protože budou všechno kontrolovat. Bojovat s nimi bude těžké, protože budou dokonce ovládat vaše banky, vaše nemovitosti, daně a potraviny, které potřebujete k přežití.
Ale nebude to trvat dlouho, dokud budou jejich dny sečteny. Kdyby nadále byli otroky zla, spadli by do propasti takové hrůzy, že popisovat jejich osud by byl příliš děsivý a tak tísnivý, že by člověk spadl jako kámen, mrtvý, kdyby viděl, i kdyby jen pro minutu, utrpení, že jsou to oni.
Bitva začíná a bude se vyvíjet jako Ruka mého věčného otce, který bude na této Zemi svědčit, se rychle zhroutí jako trest za své hříchy, stejné hříchy, za které jsem zemřel. Žádný člověk není Božím dítětem, pokud svědčí nebo se spikne ve prospěch této zlověstné, ale nařízené armády destrukce. Tato zhoubná armáda, plná jinů vycházejících z pekla, provádí činy tak zlé entity, kterou si nevinní lidé nedokázali ani představit.
Netoužím strašit Své děti, ale Pravda postupem času vyjde. Zaujměte své pozice, mé děti! Bojujte se zlými silami, než vás zničí. Pozor na světovou kontrolu nad jakoukoli přírodou, velikostí, tvarem nebo kódem. Pozorně sledujte své vůdce a ty, kteří ovládají váš každodenní přístup k penězům, skrze které můžete živit a udržovat naživu. Nyní se musíte zásobit zásobami.
Nedostal jsi tuto zprávu, takže odráží Mé učení, ale poslouchej mě teď. Tato proroctví byla předpovězena. Mé děti musí pozorně poslouchat. Duch temnoty roste a vy, mí následovníci, musíte zůstat silní. Udržujte svou víru ve Mne naživu skrze modlitbu. Všichni mí následovníci musí každý den recitovat modlitbu k božskému milosrdenství. Posílí duše a pomůže jim získat milost v době smrti.
Mé děti, prosím, nenechte se děsit mou zprávou. Moji učedníci mají nyní povinnost ke Mně. Dovolte mi říct toto: Pamatujte, že jakmile přijmete Mé Slovo, budete naplněni Duchem svatým. Nebojte se, protože jste byli vybráni. Vy, má armáda učedníků, povedete k porážce zlého a budete se za to muset modlit.
Přicházím s poselstvím čisté lásky. Neuvědomujete si, že budete žít v nebi, když se nebe a země spojí jako jeden? Není se čeho bát, protože vy, mí následovníci, budete v říši božské hierarchie pozvednuti v těle, duši i mysli. Uvidíte své milované, své milované, kteří našli milost u Mého Věčného Otce.
Dělej, co říkám! Modlete se, mluvte se mnou, milujte mě a věřte mi. Na oplátku ti dám sílu. Modlete se za ochranu hrou svatého růžence, která vám byla dána požehnáním mé milované Matky. Tato modlitba musí být na jedné straně řečeno, abyste se ochránili před zlým a na druhé straně požádali o ochranu před lidmi, se kterými přijdete do styku, aby vás nekontaminovali nebo nesnižovali víru, kterou máte pro mě, ve tvém srdci.
Modlete se za mé vědce a proroky, aby byli chráněni. Modlete se za mé milované pomazané služebníky; za svaté a oddané služebníky, které jsem poslal, aby vás vedli. Stejně jako moji učedníci trpí utrpením zlého. Nikdy se nepřestane snažit vás oslepit k Pravdě a použije každou záludnou taktiku, aby vás přesvědčil, že vaše víra je falešná. Poslouchejte mě! Podvodník použije logiku a rozum, ukrytý sladkým a jemným způsobem, aby vás přesvědčil, že přináší ve vašem životě naději. On bude skrze antikrista usilovat o to, abyste uvěřili, že je zvolený.
Antikrista
Mnoho mých následovníků se stane kořistí tohoto opovrženíhodného podvodu. Buďte ve střehu! Bude vnímán jako posel lásky, míru a harmonie ve světě. Lidé padnou na kolena a budou to milovat. Ukáže vám svou sílu a vy budete věřit, že je božského původu, ale není. Poučí vás způsobem, který se někdy zdá divný. Skuteční věřící poznají, že to není ze Světla. Jeho chlubivý a nabubřelý přístup bude schován za čiré zlo. Bude kráčet zatoulaný a ukáže, co se zdá být skutečným soucitem a láskou ke všem. Za touto fasádou je naplněn nenávistí k vám, mé milované děti. Směje se za zavřenými dveřmi.
Moje děti, strašně vás to mate. Objeví se s mocným, sebevědomým, vtipným, starostlivým, milujícím přístupem a bude vnímán jako spasitel. Jeho atraktivní vzhled přitáhne každého, ale brzy se to změní. Způsobí chaos ve světě a zabije mnoho lidí. Jeho teroristické činy budou viditelné pro všechny. Zničí vaši nezávislost a bude klíčový pro zavedení známky: znamení šelmy. Vy, mé děti, musíte být silné. Nebudete muset přijmout značku, protože pokud ano, skončíte pod jeho zlým hypnotickým vlivem.
Mnozí zemřou kvůli své víře ve Mne. Ne, nebojte se, protože pokud trpíte pro Mne, ve Mně a se Mnou, jste vyvolení. Modlete se, modlete se, abyste se nepoddali jeho vládě teroru. Postav se, bojuj za mě!
Nenechte antikrista, se vším jeho přesvědčivým kouzlem, ovládnout vaše duše. Nyní, dovolte, abych vás vzal do svých rukou a kolébal vás svou božskou milostí, abych vám dal sílu bojovat za pravdu. Má láska k tobě nikdy nezemře. Nikdy si nebudete muset zvolit tuto cestu, nebo budete také ztraceni pro Mne. Může to být obtížné, ale pomoc mým dětem bude poskytnuta mnoha způsoby, jak zmírnit jejich utrpení. Nyní jděte, modlete se k mému božskému milosrdenství a připravte se na poslední bitvu
Ježíš Kristus Král mých lidí
Salvatore a spravedlivý soudce
ZPRÁVA OD NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA PRO PIA A VĚRNÉ DUŠI 17 LISTOPADU 2020 (Maďarská svatá Alžběta)
′′ Mnoho mých věrných využilo zásobování konzervami pro další možné uzamčení kvůli opakujícímu se viru a chřipce.
Také jste přispěli na místní stánek s potravinami, abyste pomohli lidem nezaměstnaným.
Musíte myslet na pomoc lidem, kteří nemohou koupit jídlo. Možná budete muset také pomáhat lidem z rodiny, kteří nejsou bohatí.
Ve druhém pohledu vidíte více mobilizačních útoků z Antifa a Black Lives Matter, protože se snaží převzít kontrolu nad vaší vládou, aby vás přeměnila na komunistický stát.
Amerika si svých svobod vážila tak dlouho, že dojde ke střetu mezi vlastenci a komunisty.
Pokud jsou zápasy těžké, můžete vidět mnoho úmrtí z revoluce se střelbou.
Bezbožní využijí nárůst případů viru, aby vás kontrolovali s větším uzamčením. Tato kontrola, která je vám vnucena, je prekurzorem vzniku komunistického státu.
Během tohoto chaosu přinesu své varování a čas konverze.
Poté budete okamžitě povoláni do mých útulků, neboť bezbožní se pokusí zabít Mé věřící.
Moji andělé ochrání Mé věrné v mých útulcích. Důvěřujte ve Mne, že vás ochráním během příštího soužení ".
Bratia a sestry
Tereza, konzervy sú na pliagu účinné asi tak ako by si hrach na stenu hádzala, na porazenie pliagy je potrebné, aby sa národ vzoprel a pliagu spoločné odstránil
TerezaK
Když si někdo přečte jen první dvě věty, tak mu zůstanou asi jen konzervy. Tak ty zprávy přehodím, když čitatel nikam nedošel.
TerezaK
messaggi della Madonna nel Mondo
57 min ·
ZPRÁVA OD NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA PRO GLYNDA LOMAX 18 LISTOPAD 2020
ANDĚLSKÁ OCHRANA
′′ Mé děti, budete překvapeni mnohými z toho, co uvidíte, když přijde válka do vaší země. Když se to stane, když jste šokováni zlem, které napadne vaše země, modlete se. Modlete se se zápalem a modlete se často. Modlete se ve svém nebeském jazyce. Neustále se …More
messaggi della Madonna nel Mondo

57 min ·

ZPRÁVA OD NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA PRO GLYNDA LOMAX 18 LISTOPAD 2020

ANDĚLSKÁ OCHRANA

′′ Mé děti, budete překvapeni mnohými z toho, co uvidíte, když přijde válka do vaší země. Když se to stane, když jste šokováni zlem, které napadne vaše země, modlete se. Modlete se se zápalem a modlete se často. Modlete se ve svém nebeském jazyce. Neustále se modlím. Modlete se za mé svaté slovo nad sebou a svými rodinami.

Děláte to, jak jsem vás naučil, budete obklopeni andělskou ochranou. Jsem schopen převzít kontrolu nad vaším zachováním. Ti, kteří mě v této době ignorují, nebudou mít žádnou ochranu a uvidíte mnoho takových pádů."

Žalmy 91-1 Kdo přebývá v útulku Nejvyššího, odpočívá ve stínu Všemohoucího. 2 Říkám věčnému: ′′ Jsi mé útočiště a má pevnost, můj BOHUŽEL, kterému důvěřuji ". 3 Určitě tě osvobodí od ptačí snare a od mortiferního moru. 4 Přikryje vás svými perami a pod křídly najdete útočiště; jeho věrnost bude štít a brnění pro vás. 5 Nebudete se bát nočního strachu, ani šípu, který létá ve dne 6, ani moru, který bloudí v temnotě, ani vyhlazení, které řádí v půl dne. 7 Tisíc padne po tvém boku a deset tisíc po tvé pravici, ale nezastaví se k tobě. 8 Dokud se podíváte očima a uvidíte odměnu bezbožných. 9 Neboť jsi řekl: ′′ O Věčný, jsi mé útočiště ", a učinil jsi Nejvyšší svůj útulek, 10 žádné zlo se ti nestane, ani žádný mor nepřijde do tvého stanu. 11 Neboť přikáže svým andělům, aby vás udrželi na všech vašich cestách. 12 Ponesou vás ve svých rukou, protože vaše noha nezakopne v žádném kameni. 13 Budete chodit po lvu a po aspidu, dupnete na lva a draka. 14 Neboť vložil do mě svou lásku, osvobodím ho a bezpečně ho vychovám, protože zná mé jméno. 15 Vzývá mě a já mu odpovím; budu s ním v nepřízni osudu; vysvobodím a oslavím ho. 16 Naplním ho dlouhým životem a ukážu mu svou spásu.
One more comment from TerezaK
TerezaK
"Malý zbytek" Dnes po Mši sv., Adorace: facebook.com/…nostra/videos/3338545529588436
Bratia a sestry
meniš a nahradzaš to na čo som reagoval za niečo úplne iné.. takže nebudem strácať čas keď ani ty sama si nestojiš za tým čo vypisuješ ahoj
TerezaK
Za to nemůžu, že čtete jen začátek. To první jsem dala na konec, to druhé na začátek. Nemám tolik času, abych ještě rychle vytáhla podstatné, když někdo nechce číst celé. nevím, co tím myslíte. omlouvám se, To nevadí.