Pár hore nohami

Istý "Emanuele" Loati, 35-ročná žena, si myslí, že je teraz "muž", a "Maura" Nardi, 41-ročný muž, si myslí, že je "žena" (FaroDiRoma.it, 12. augusta).

Títo dvaja tvoria pár. Matričný úrad v Recanati vzal tento žart vážne a vydal im nové doklady "totožnosti".

Nardi oslepol vo veku 19 rokov v dôsledku ochorenia sietnice a pracuje ako operátor ústredne pre verejný orgán. Od roku 2018 sa oblieka ako žena. Obaja by si chceli adoptovať deti.

#newsBolgfldvzb
Metod
Pomätenci.....
Jana V
Zavřít do blázince .Ať si kdo co říká , tak v socialismu se takové zrůdnosti neděly. Takové úchyly zavírali do blázinců a nenechali jimi otravovat společnost. Takové pochody Prague Pride - pochody hrdosti , dle těch sodomitů . Já jim říkám pochody zvrhlosti . Za socialismu by přijeli policajti , seřezali by je obušky , nacpali do antonů a odvezli do Bohnic . Ne všechno bylo dříve tak špatné , …More
Zavřít do blázince .Ať si kdo co říká , tak v socialismu se takové zrůdnosti neděly. Takové úchyly zavírali do blázinců a nenechali jimi otravovat společnost. Takové pochody Prague Pride - pochody hrdosti , dle těch sodomitů . Já jim říkám pochody zvrhlosti . Za socialismu by přijeli policajti , seřezali by je obušky , nacpali do antonů a odvezli do Bohnic . Ne všechno bylo dříve tak špatné , jak se nám někteří snaží stále vnucovat .
majs
Socialismus byl zrůdný, otřesný, nelidský.... a teď to je ještě horší.
Jana V
majs : socialismus byl zrůdný a nelidský jen pro parazity , degeneráty a úchyly všeho druhu. ////
Jak to vypadá kolikrát , až tragikomicky .
Např . Valdemar Matuška , odešel na popud své manželky Olgy Blechové na ten "blahobytný "západ . U nás byl HVĚZDA , tam na Floridě ho nikdo neznal a přežíval tam jen díky české tam usazené kolonii, která mu chodila na koncerty . Ale oproti tomu , jaké se mu …More
majs : socialismus byl zrůdný a nelidský jen pro parazity , degeneráty a úchyly všeho druhu. ////
Jak to vypadá kolikrát , až tragikomicky .
Např . Valdemar Matuška , odešel na popud své manželky Olgy Blechové na ten "blahobytný "západ . U nás byl HVĚZDA , tam na Floridě ho nikdo neznal a přežíval tam jen díky české tam usazené kolonii, která mu chodila na koncerty . Ale oproti tomu , jaké se mu dostávalo slávy u nás , to bylo pro takového člověka ubíjející . Proto se ani nedožil nějak vysokého věku , utrápil se .