Clicks1.5K

30.7.2021 Varovanie pre biskupov Slovenska

(Zničená socha Sedembolestnej Panny Márie - Patrónky Slovenska v Šaštíne)

Vážení biskupi Slovenska

Pri všetkej úcte k Vášmu povolaniu a poslaniu v spoločnosti slovenského štátu prečítajte si toto vážne a naliehavé posolstvo adresované práve tým, ktorí zastávajú vysoké funkcie v náboženskej a cirkevnej inštitúcii.
Vy ste významnými osobami v spoločnosti, lebo ovplyvňujete obrovské množstvo ľudí a máte na zodpovednosť ich životy pre povolanie, ktoré sa vám dostalo od Boha a od ľudí. Od vašich rozhodnutí a verejných vyhlásení závisí ako silno bude naša spoločnosť ovplyvnená a aké následky ponesie, ak sa rozhodne podľa vás konať. (Mt 23,3)

Z toho dôvodu máte príležitosť tento národ buď povzniesť morálne i fyzicky alebo naopak demoralizovať a priniesť k úpadku. Z histórie ľudstva - od stvorenia sveta, z čias pred narodením Krista a po Ňom - kedy národy oplývali mierom, ale aj vojnami alebo vnútroštátnymi nepokojmi, vieme že ak náboženskí predstavitelia morálne priniesli národ k úpadku, potom Boh si nachádzal rôzne spôsoby na nápravu ľudstva.

Pripomeňme si tieto vážne udalosti, aby sme si spomenuli na biblické tresty a videli tak súvis medzi tým a súčasnou situáciou aj na Slovensku, kedy sa dostávame do bodu zlomu a následkov vyplyvajúcich z vašich rozhodnutí.

Toto varovanie je rovnako podstatné ako varovania prorokov, ktorých Boh posiela varovať ľudstvo a hlavne vysokopostavených funkcionárov ako v civilných, tak aj cirkevných inšititúciách. Poukazuje na hriech a následky, ktoré ste sa dopustili v spolupráci s nepriateľom Boha a národa i na následky, ktoré s tým prichádzajú.

Hriechy klerikov

Vašim hriechom je, že mlčíte, keď sa páchajú neprávosti na občanov slovenského národa počas segregácie na očkovaných a nezaočkovaných.
Tak ako v minulom storočí mlčali klerici pri segregácií občanov podľa rasy, národnosti, náboženstva... a dokonca to aj podporovali, v súčasnosti podporujete znevýhodňovanie nezaočkovaných na druhotriednych občanov jedného a to istého štátu.

Nemáte na toto právo, nemáte právo od Boha a dokonca ani ústavné právo, aby ste bránili ľuďom sa voľne pohybovať, stretávať s ľuďmi, zarábať, predávať, či nakupovať, prijímať Sviatosti s úctou a už vôbec nie znesväcovať Božie sväté záujmy. Keďže máte účasť na týchto neprávostiach, toto varovanie je aktuálne aj pre vás.

Táto do oči bijúca nespravodlivosť preniká až do Nebies všemohúceho Boha a pred Jeho zrakom vyžaduje spravodlivý trest, ktorý sa dostane hlavne tým, čo neľutujú tieto zvrátenosti. Prevrátili ste nemorálne správanie experimentálneho očkovania na mravnú povinnosť, napriek Norimberským kódexom, ale hlavne napriek Božím varovaniam, ktoré zrozumiteľne nás všetkých varujú, že tieto experimenty s očkovaním nebudú účinné.(1.)

Dokonca aj z vedeckého a medicínskeho odboru sú vážne pochybnosti o účinnosti týchto vakcín a dôkazy, že sú škodlivé pre zdravie. Tu prichádzame k ďalšiemu nespravodlivému správaniu, akého sa dopúšťate voči obyvateľom národa, ako aj voči objektívnemu posúdeniu a hľadania pravdy o vakcinácii proti koronavírusu.

Totižto odvolávate sa na odborníkov, ale pritom očividne nemáte záujem diskutovať s odborníkmi, ktorí dokazujú, aké sú tieto experimenty na ľuďoch neúčinné a škodlivé.

Táto krivda a nespravodlivosť voči vede, medicíne, morálke, dokonca i viere je tak priehľadná, že následky takéhoto konania volajú po treste nie len k spravodlivému Bohu, ale dokonca aj ku občanom národa, v ktorých ste to vyvolali slovami i skutkami.

Následky - tresty

Proroctvá varujú pred nemravnosťou a vierolomnosťou, ktoré prinesú so sebou prírodné katastrofy, revolúcie, vojenské konflikty a neminie to ani klerikov, či už kvôli ich hriechom alebo len preto, že sú súčasťou Božieho ľudu. Diabol a jeho prívrženci budú uvoľnení z reťaze, aby škodili, nivočili, ale zároveň, aby tým potrestali zatvrdilých hriešnikov.

Vezmú vám aj to, čo si myslíte, že vlastníte. Budú vás prenasledovať a zbavia vás úradu, čo sa týka právomoci a tí, ktorí prežijú nakoniec stihne spravodlivý Boží Súd počas Výstrahy, kedy celý svet spozná svoje hriechy.
Zatvrdilí hriešnici zomrú vo svojich hriechoch a tí, ktorí budú svoje hriechy ľutovať, prejdú do novej doby mieru a spravodlivosti.(2.)

Výzva na obrátenie a nápravu


Vážení biskupi, myslíte na históriu ľudstva a Božieho ľudu, ktorá sa často opakuje v hriechoch a následkoch. Nemyslite len na to zlé, ale aj dobré, čo prináša Božie požehnanie až do 1000 pokolenia, pre tých, ktorí milujú Boha a jeho nariadenia a keď sa rozhodnete pre právo a spravodlivosť, vystúpte verejne a zastaňte sa ponižovaných pre spravodlivosť, bráňte utláčaných, ktorí nemôžu si zarobiť na živobytie, nakupovať alebo predávať a dokonca ani prijímať Sviatosti pre nespravodlivé obmedzenia.

-Prestaňte znesväcovať chrámy propagandou a ideologiou vakcinácie
-Vráťte svätenú vodu do chrámu alebo aspoň rozprašovače sv.vody
-Navráďte úctu k sv.prijímaniu do úst a na kolenách

-Prestaňte podporovať povinné testovanie, očkovanie a čipovanie.
-Nechajte občanov, nech majú slobodný výber a nedávajte im podmienky ako sú náhubky-rúška-šatky... pre vstup do cirkevných alebo civilných priestorov
(3.)
-Postavte sa proti povinnej domácej karanténe (lockdown), či už je sezóna vírusov alebo nie je, ale hlavne proti politikom, ktorí tieto proti-ústavné a nespravodlivé vyhlásenia presadzujú na úrok zastrašovania, fyzického obmedzovania, dokonca súdneho pojednávania a napokon aj odsúdenia.
-Podporte radšej štrajk ako to urobil bl.Ján XXIII., keď videl, že ľuďom je odopreté právo na prácu a živobytie. Zoberte si príklad zo sv.Jána Pavla II., ktorý keď videl ako komunistická vláda vyžaduje povinne od ľudí, aby prijali diktatúru politickej strany, tak podporoval hnutia odporu.


Nech vám v tom pomáha Duch Boží, Sedembolestná Panna Mária a všetci svätí oslávenej, trpiacej a putújúcej Cirkvi.

1) Očkovanie nepomôže Zdroj
2) Božia Výstraha (Veľké Varovanie) Zdroj
3) Náhubky-ruška Zdroj
dyk
Viete.
Kňazi sú tak silný, ako sa za nich modlia ich ovečky.
Keď na nich ovečky ...., tak padnú aj kňazi a aj ofce.
ľubica
nože čítaj dyk, a neponáhľaj..... prečo biskupi zlyhali:
Úvahy o veľkom resete a NWO- arcibiskup Viganò [1. časť]
ľubica
ked biskupi zlyhali, su tu knazi ktori nemlčia
O. Daniel: Obávajú sa delty, lebo zabudli na Alfu a Omegu
Peter(skala)
velmi sa mi páči ten názov, lebo vystihuje skutočnu Alfu a Omegu
dominikguzman
Môžem sa podpísať pod to.
ľubica
Proroctvá bl. Anny Kataríny Emmerichovej
dyk snad nechcete obvinit tuto svaticu z bordelu, ktorý predpovedala v RKC???
Peter(skala)
...podpísať alebo poslať biskupom :)
ľubica
všetky mrtve deti a mladež maju na zodpovednosti KBS a všetci knazi covidovej novocirkvi ktorí MLCIA ALEBO OTVORENE NABADAJU VERIACICH POCAS BOHOSLUZIEB NA TENTO GENOCIDNY AKT!
ľubica
super! treba vytlačiť a poslať každému biskupovi, vrátane emeritných a pomocných....
Pýcha(kráľov) "PRAVDA NÁS VYSLOBODÍ".Otec biskup, Mons. Rudolf Baláž
ľubica
nepriamo tie slová dr Bukovského sa vztahuju aj na biskupov KBS, lebo oni robia ešte väčší nátlak ako vláda.... a dopúšťaju sa omnoho väčšieho zla ako vláda, kedže su Boží služobníci ktorí maju všetko vsadiť na obranu Eucharistie, čo neurobili apreto ich doneba volajuce nariadenia, doporučenia o SP na ruku maju a ešte budu mať strašný dopad na oslabení a odpade od viery.... nehovoriac o …More
nepriamo tie slová dr Bukovského sa vztahuju aj na biskupov KBS, lebo oni robia ešte väčší nátlak ako vláda.... a dopúšťaju sa omnoho väčšieho zla ako vláda, kedže su Boží služobníci ktorí maju všetko vsadiť na obranu Eucharistie, čo neurobili apreto ich doneba volajuce nariadenia, doporučenia o SP na ruku maju a ešte budu mať strašný dopad na oslabení a odpade od viery.... nehovoriac o obrovskej neúcte voči ich Miláčikovi a SUDCOVI, ktorý ich vypľuje z úst ak nebudú konať pokánia za hriechy s tým súvisiace, plus za to hrobové ticho okolo vakcinácie.....
Unam Sanctam SK
dusan.podstavsky
Pre -/ dyk / : možno je to zámer, ale jdnoznačne Vám " ušiel " zmysel a podstata príspevku... Prečítajte si príspevok nižšie od
Marieta Ria - a to by si mohlo prečítať celé Slovensko, možno aj niekoľko-krát.
A Vy prispievateľ - dyk - sa skúste zamyslieť
a odpovedať sám sebe, : čo by naším biskupom dnes povedal Ján Krstiteľ ????....
Pokoj Boží a Jeho láska s nami všetkými...
Marieta Ria
@dusan.podstavsky Vďaka Vám za podporu
dyk
Toto nebolo varovanie pre biskupov.
Ak varovanie, tak pre CELÉ SLOVENSKO!!!!!!!

Musime sa spamätať ako národ. Útočite na biskupov, akoby oni nechodili na Spoveď, vo sviatky na Sv. Omšu a pracovali v nedeľu a prikazaný sviatok, akoby oni ohovárali, osočovali, kradli, podvádzali, zdierali pracujúcich, postihnutých, rozkrádali štatne majetky, zhromažďovali nespravodlivo získané peniaze.
Váš pohľad …More
Toto nebolo varovanie pre biskupov.
Ak varovanie, tak pre CELÉ SLOVENSKO!!!!!!!

Musime sa spamätať ako národ. Útočite na biskupov, akoby oni nechodili na Spoveď, vo sviatky na Sv. Omšu a pracovali v nedeľu a prikazaný sviatok, akoby oni ohovárali, osočovali, kradli, podvádzali, zdierali pracujúcich, postihnutých, rozkrádali štatne majetky, zhromažďovali nespravodlivo získané peniaze.
Váš pohľad na vec je véééľmi "jednoduchý".

Čo povedala P. Mária v Litmanovej?

"Slováci majú už veľa všetkého a tak im už Boha netreba."

Netreba nám Boha?

Čo sa stalo Izraelu, keď sa takto správal?

Boh dopustil, že im všetko vzali!!!

VŠETKO!!!

VIETE ČO TO ZNAMENÁ A ČO SLOVÁKOV ČAKÁ?

PRÍDEME AJ O SVOJE ÚZEMIE!!!

Útočite na biskupov, ale oni kovid nevyrobili, oni ho nerozšírujú.
Je faktom, že Cirkev sa nesmie vyjadrovať k vakcinácii a ak tak iba k tomu, že sú to pokusy na ľuďoch experimentálnymi vakcínami a to je neprípustné. Nič iné. Šaštín je však výstraha (alebo oznámenie?!) o začatku trestu na Slovákoch. A čo si iné zaslúžime? VŠETCI!!! Do jedného.

Kedy boli zjavenia v Litmanovej?

Slováci mali dosť času na obrátenie.
Marieta Ria
"Útočite na biskupov, ale oni kovid nevyrobili, oni ho nerozšírujú.
Je faktom, že Cirkev sa nesmie vyjadrovať k vakcinácii a ak tak iba k tomu, že sú to pokusy na ľuďoch experimentálnymi vakcínami a to je neprípustné. Nič iné."

Oni Covid nevyrobili, ani ho nerozširujú - oni rozširujú a propagujú tzv. vakcináciu, ktorá vakcináciou nie je! Oni odporúčajú - často krát počas homílií na sv. omšiach, …More
"Útočite na biskupov, ale oni kovid nevyrobili, oni ho nerozšírujú.
Je faktom, že Cirkev sa nesmie vyjadrovať k vakcinácii a ak tak iba k tomu, že sú to pokusy na ľuďoch experimentálnymi vakcínami a to je neprípustné. Nič iné."

Oni Covid nevyrobili, ani ho nerozširujú - oni rozširujú a propagujú tzv. vakcináciu, ktorá vakcináciou nie je! Oni odporúčajú - často krát počas homílií na sv. omšiach, aby sa ľudia nebáli očkovania - očkovania, ktoré je experimentom - pokusoch na ľuďoch! Oni prípisom prosili kňazov, aby pomohli seniorom zaregistrovať sa a s dopravou na očkovanie! Oni im ho odobrili ako morálne prípustné, jedným z odporúčaní bolo aj to, že veď aj pápež sa dal zaočkovať. Veď on je hlava Cirkvi a nie vakcinačný expert!! On sa nám zaručí, že vakcína je bezpečná, keď to nedokážu samotní výrobcovia - ktorí odmietajú niesť zodpovednosť?? Pritom táto "vakcína" je génovou modifikáciou, mení našu DNA, vstupuje do nášho genómu - doslova mení človeka. Toto je v poriadku s Božím zámerom, takto zasahovať do Božieho diela?? Veď táto tzv. vakcína nie je oficiálne schválená, ona je tu len pre núdzové použitie!! A čo je najhoršie a neprikladajú tomu dôraz, je vytvorená - vyvíjaná a testovaná na bunk. líniách premyslene a selektívne na to potratených detí - ktoré boli mučené - zaživa im boli odoberané bunky, tkanivá, ktoré potom využívali... To neboli žiadne náhodné, vzdialené potraty, ktoré keď sa už stali, tak sa to využilo!! Toto sú bludy. Všetko bolo dopredu pripravené a dochádzalo k potratom formou cisárskeho rezu, aby nedochádzalo ku kontaminácii pôrodnými cestami!!! Ako môže byť dobro vybudované na zle?? Ako môže byť toto požehnané?? "Zachraňovať " si svoj život látkou, ktorá stála za odobratím iného života, ktorý požehnal Boh?
Robiť strašiaka z chrípkového ochorenia, z vírusov, s ktorými tu žijeme celé storočia a ďalej tu vždy budú. Hovoriť o úmrtiach, akoby na nič iné ľudia nezomierali - veď denne zomiera na Slovensku 120 až 150 ľudí - kedy sa to zdôrazňovalo každý deň v správach. To len Covid je ochorenie???
Prečo doteraz nie je v kostoloch vo sväteničkách svätená voda? Teraz, uprostred horúceho leta, keď vírusy nemajú šancu!! (To podľa samotného Krčméryho, ktorý je ten "správny" odborník!) Prečo si toto nepresadia v kostoloch duchovní otcovia - čo im v tom bráni?? Aby sa veriaci nemohol dostať k sv. vode, ktorá sa vždy požehnávala a rozdávala na sviatok Troch kráľov? Prečo k nej nemáme prístup???
Prečo sa nepodáva sv. prijímanie (okrem pár výnimiek na konci) do úst? Ako môže byť Všemohúci, živý BOH zdrojom nákazy???
Toto sa nedeje??? Nie sú toto oprávnené výhrady na našich duch. pastierov???
Prečo naši pastieri z titulu ochrany zdravia sa tak nebijú za používanie overenej liečby Ivermektínom? Prečo nevyužijú svoj vplyv na takúto ochranu - aby sa choroba liečila? "Vakcína" nie je liekom!!

Keď sa rokovalo o podmienkach návštevy pápeža - prečo si nepostavili svoje podmienky aj o. biskupi?? Len tichúčko súhlasia so všetkým, aj so segregáciou veriacich - na čom sa to podieľajú? Pápež len pre vyvolených?? "Poďte ku mne všetci zaočkovaní?" Toto by chcel J. Kristus? Takto by konal? Veď on išiel medzi malomocných... Veď keby boli naši o. biskupi proti takýmto nariadeniam (všetci prítomní zaočkovaní), všetka hanba za prípadnú nízku účasť by šla na triko vlády a tá by nakoniec, aby sa neblamovala, ustúpila. Ale nie im všetko doslova zobkať z ruky...
Dočkáme sa niekedy rázneho kroku zo strany našich o. biskupov? Dokedy budú ešte ustupovať???
ľubica
dyk@Je faktom, že Cirkev sa nesmie vyjadrovať k vakcinácii a ak tak iba k tomu, že sú to pokusy na ľuďoch experimentálnymi vakcínami a to je neprípustné.
.............................................................
tak takúto herezu može vypotiť len NOMák, ktorý nepozná absolútne Božie prikázania a druhy hriechov--- prosím doštudujte 9 cudzích hriechov, katechizmus, len nie v NOM sektore, …More
dyk@Je faktom, že Cirkev sa nesmie vyjadrovať k vakcinácii a ak tak iba k tomu, že sú to pokusy na ľuďoch experimentálnymi vakcínami a to je neprípustné.
.............................................................
tak takúto herezu može vypotiť len NOMák, ktorý nepozná absolútne Božie prikázania a druhy hriechov--- prosím doštudujte 9 cudzích hriechov, katechizmus, len nie v NOM sektore, hladajte kvalitu.... motáte sa dookola ako pes za chvostom....čím to bude že nie ste schopný odpovede na moje ako sukromné tak aj verejné dotazy ohladne určitých pasaží z MODREJ KNIHY.....?
ľubica
dyk, toto bol otec národa,ktorý sa neomotával chápadlami sveta ako to robia dnešní biskupi v KBS:biskup Rudolf Baláž: Slovensko, kam kráčaš?
dyk ste tak tupy alebo osprostený, že si neuvedomujete prečo boli svätí mučenicí v dejinách RKC proti hriechom kráľov, kňazov, politikov, pápežov a vyčítali im tieto neresti herézy, klamstvá a obrovské lži ktorých sa dopúštali .... to by sme tu nemali sv. …More
dyk, toto bol otec národa,ktorý sa neomotával chápadlami sveta ako to robia dnešní biskupi v KBS:biskup Rudolf Baláž: Slovensko, kam kráčaš?
dyk ste tak tupy alebo osprostený, že si neuvedomujete prečo boli svätí mučenicí v dejinách RKC proti hriechom kráľov, kňazov, politikov, pápežov a vyčítali im tieto neresti herézy, klamstvá a obrovské lži ktorých sa dopúštali .... to by sme tu nemali sv. ATANAZA, sv TOMASA MORUSA, sv KATARINU SIENSKU... sv VAVRINCA z BRINDISI..... sv MARCAofmcap z AVIANA... títo milovali viac CESTU PRAVDU A Zivot ako seba.., preto EUROPA ešte nie je celá MOSLIMSKA!!!a páni z KBS milujú len seba svoje výhody a ekonomicke istoty!!
Peter(skala)
Marieta Ria

- oni rozširujú a propagujú tzv. vakcináciu, ktorá vakcináciou nie je! Oni odporúčajú - často krát počas homílií na sv. omšiach, aby sa ľudia nebáli očkovania - očkovania, ktoré je experimentom - pokusoch na ľuďoch!
Oni prípisom prosili kňazov, aby pomohli seniorom zaregistrovať sa a s dopravou na očkovanie!
Oni im ho odobrili ako morálne prípustné
, jedným z odporúčaní bolo aj to, …More
Marieta Ria

- oni rozširujú a propagujú tzv. vakcináciu, ktorá vakcináciou nie je! Oni odporúčajú - často krát počas homílií na sv. omšiach, aby sa ľudia nebáli očkovania - očkovania, ktoré je experimentom - pokusoch na ľuďoch!
Oni prípisom prosili kňazov, aby pomohli seniorom zaregistrovať sa a s dopravou na očkovanie!
Oni im ho odobrili ako morálne prípustné
, jedným z odporúčaní bolo aj to, že veď aj pápež sa dal zaočkovať.
atd...
😇
ano a dalo by sa ešte vela písať, čo všetko ONI maju na svedomí
Peter(skala)
dyk

Toto nebolo varovanie pre biskupov.

Ak varovanie, tak pre CELÉ SLOVENSKO!!!!!!!

Musime sa spamätať ako národ. Útočite na biskupov, akoby oni nechodili na Spoveď, vo sviatky na Sv. Omšu a pracovali v nedeľu a prikazaný sviatok, akoby oni ohovárali, osočovali, kradli, podvádzali, zdierali pracujúcich, postihnutých, rozkrádali štatne majetky, zhromažďovali nespravodlivo získané peniaze.
Váš …More
dyk

Toto nebolo varovanie pre biskupov.

Ak varovanie, tak pre CELÉ SLOVENSKO!!!!!!!

Musime sa spamätať ako národ. Útočite na biskupov, akoby oni nechodili na Spoveď, vo sviatky na Sv. Omšu a pracovali v nedeľu a prikazaný sviatok, akoby oni ohovárali, osočovali, kradli, podvádzali, zdierali pracujúcich, postihnutých, rozkrádali štatne majetky, zhromažďovali nespravodlivo získané peniaze.
Váš pohľad na vec je véééľmi "jednoduchý".
🤔
Tiež si myslím, že mnoho hriechov, ktoré su spomenuté v článku by sa dali vyčítať aj ostatným klerikom alebo laikom, ale prečo ked čítame Bibliu, tak najväčšiu kritiku častokrat počuť voči náboženským funkcionarom?

...tak na jednej strane Boh nechce aby sme hovorili zle o knazov, biskupov, ... ale prečo potom posiela častokrat prorokov a cez nich pouča, kritizuje, varuje, napomína práve ich?

starozakonných prorokov a novozakoných ani nemusím podrobne rozpisovať lebo všetci dobre vieme, kolko varovali zakonikov, ale ked položme si otazku: prečo?

Prečo vo Fatime hovorí o zatratení klerikov, prečo v garabandale hovorí o zatratení klerikov, atd.. ?

Odpoved je jednoduchá: lebo oni su viditelnou hlavou partikulárnych cirkví a oni tvoria hierarchiu Tajomného Tela Kristvoho (Cirkvi), takže ked oni padnu, s nimi padnu aj ostatné časti tela

... a čo iné by ich malo zachrániť pred Peklom a rozbitím Cirkvi, ak nie časté varovanie, ktoré im dopodrobna ukazuje aj následky ich konania?

Možno Mons.Orosch alebo Stolarik si to vezme k srdcu, ale potom je ešte jedna otázka: ak takéto Varovanie nechcu počuť ostatní, či už klerici alebo laici, tak potom čo môžme očakávať od biskupov?

Azda: "lekár, lieč sám seba"?
alebo: "nás ideš poučať a sám si sa celý v hriechu narodil"?

Takže ako vravíš, chyba nie je len v biskupoch, ale aj tých, čo sami nechcu počuť takéto varovanie a ani ho podať dalej práve tým (biskupom), ktorí môžu svojim velkým vplyvom zachraniť, čo sa stratilo.
ľubica
TITANIC NEPRIJIMA ZIADNE VAROVANIE, TAKZE SA ROZHODLO O OSUDE veriacich...... kto má čln TLO, nasadnite včas... lebo biskupi rozhodli o záhube slovenského národa, a to nielen telesnej, ale hlavne duchovnej, vedú idt diablovi do pažeráka... a samozrejme aj samých seba....Úvahy o veľkom resete a NWO- arcibiskup Viganò [1. časť]
Peter(skala)
Šef Titanicu si mysli, že ho ani Boh nepotopí, tak nech sa páči