lt.news
9

Futbolo žaidėjas kalba tiesą - Nacionalinė futbolo lyga nusimauna kelnes

28 metų Harrisonas Butkeris, talentingas Kanzaso "Kansas City Chiefs" komandos puolėjas, dalyvaujantis Romos Mišiose, gegužės 11 d. kalbėdamas Benediktino koledže Kanzase (visas vaizdo įrašas apačioje) paskelbė keletą tiesos tiesų.

Kanzaso "Chiefs" yra profesionali amerikietiškojo futbolo komanda. Butkerio sveikas protas išprovokavo priešišką reakciją JAV obskurantistiniuose sluoksniuose, įskaitant oligarchų propagandinę žiniasklaidą. Butkeris sakė tokius dalykus kaip:

"Aš galiu būti toks, koks esu, nes turiu žmoną, kuri atsiremia į savo pašaukimą. Esu daugiau nei palaimintas dėl daugybės talentų, kuriuos man suteikė Dievas. Tačiau negalima pervertinti, kad visa mano sėkmė tapo įmanoma dėl to, kad mergina, su kuria susipažinau kapeloje vidurinėje mokykloje, atsivertė į tikėjimą, tapo mano žmona ir prisiėmė vieną svarbiausių titulų - namų šeimininkės.

Ji yra pagrindinė mūsų vaikų auklėtoja. Tai ji rūpinasi, kad futbolas ar verslas niekada neatitrauktų mano dėmesio nuo buvimo vyru ir tėvu.

Ji yra žmogus, geriausiai pažįstantis mane iš esmės. Ir būtent per mūsų santuoką mes abu, Dievui leidus, rasime išganymą.

Visa tai jums pasakoju, nes savo akimis mačiau, koks laimingesnis gali būti žmogus, kai nekreipia dėmesio į išorinį triukšmą ir artėja prie Dievo valios savo gyvenime.

Izabelės svajonė apie "karjerą" galėjo ir neišsipildyti. Tačiau jei šiandien jos paklaustumėte, ar ji gailisi dėl savo sprendimo, ji nedvejodama garsiai nusijuoktų ir atsakytų: "nė velnio".


Butkeris taip pat kritikavo abortus, homoseksualų propagandos mėnesį ir JAV režimo lyderį Joe Bideną, kuris per mitingą už abortus padarė šventvagišką kryžiaus ženklą.

"Tokie dalykai kaip abortai, dirbtinis apvaisinimas, surogatinė motinystė, [savižudybė] eutanazija, taip pat didėjanti parama išsigimusioms kultūrinėms vertybėms ir žiniasklaidai - visa tai kyla iš netvarkos plitimo."

Komentuodamas homoseksualizmo propagandos mėnesį, kuris išniekina birželio mėnesį, skirtą Švenčiausiajai Kristaus Širdžiai, Butkeris pažymėjo, kad "puikybė" yra viena iš septynių mirtinų nuodėmių.

Dabar internetinėje peticijoje teigiama, kad atsirado 100 000 kvailių, kurie pasirašė peticiją prieš Butkerį. Nacionalinė futbolo lyga (NFL), vadovaujama Rodžerio Gudelo (Roger Goodell), kuris pasiduoda bet kokiam dekadentiško režimo spaudimui, nubrėžė "ribą", kurios nebūtų buvę, jei Butkeris būtų propagavęs tokias blogybes kaip abortai, sodomija, homoseksualumo nuodėmės, savižudybės dėl eutanazijos, vaikų transvestitai, pornografija ir kt.

Atitinkamai Goodellas paskelbė pareiškimą, kuriame pasmerkė Butkerio kalbą: "NFL tvirtai laikosi savo įsipareigojimo siekti įtraukties, kuri tik sustiprina mūsų lygą". Propagandinis terminas "įtraukimas" reiškia blogio įtraukimą ir gėrio išskyrimą.

Papildymas: Vikipedijoje yra sąrašas sportininkų, kurie buvo nuteisti už nusikaltimus, bet Gudelis nėra paskelbęs pareiškimų prieš juos.

AI vertimas

18:28