Clicks930
csk.news
1

Kolumbijský Prezident: Socha Pany Marie Přežila Hurikán

Socha Pany Marie na rajském karibském ostrově Providencia v Kolumbii přežila mezi 15.-16. listopadem Iotu, hurikán páté kategorie.

Kolumbijský prezident Ivan Duque 17. listopadu uznal, že bylo nezvyklé, že socha přežila bez poškození. Mnoho místních to nazvalo "zázrakem."

Ostrov byl hurikánem zasažen přímo a poškozeno nebo úplně zničeno bylo 98-99 % staveb ostrova. 80% domů bylo zničeno.

#newsGhwsckdhji

TerezaK
.20. listopadu 2013 ·

′′ Zázračný příběh o přežití rodiny
Lorna Amora
v Taclobanu!" Jak jsme slíbili, Bůh je chránil svou pečetí! Chvála Bohu!

PEČE SE ŽIJÍCÍHO BOHA:

TYFON YOLANDA... MĚSTO TAKLOBÁNŮ, FILIPÍNY, NOV 8/13
2013 ledna, když jsem byl na dovolené na Filipínách, moje rodina se začala modlit za Pečeť živého Boha poté, co jsem dostal Knihu pravdy., stáhl jsem si Pečeť, nechal …More
.20. listopadu 2013 ·

′′ Zázračný příběh o přežití rodiny
Lorna Amora
v Taclobanu!" Jak jsme slíbili, Bůh je chránil svou pečetí! Chvála Bohu!

PEČE SE ŽIJÍCÍHO BOHA:

TYFON YOLANDA... MĚSTO TAKLOBÁNŮ, FILIPÍNY, NOV 8/13
2013 ledna, když jsem byl na dovolené na Filipínách, moje rodina se začala modlit za Pečeť živého Boha poté, co jsem dostal Knihu pravdy., stáhl jsem si Pečeť, nechal jsem ji požehnat a pověsit v našem obýváku. Každou noc recitují pečeť s dalšími modlitbami křížové výpravy, růženec a kapletem božského milosrdenství. Modlím se za tyto modlitby každý den v Kanadě.

Mé děti pověsily rámovanou pečeť na vchodové dveře. V den tajfunu jsem byl stále v kontaktu s nimi až do doby pádu pozemku a řekli mi, že vyjící vítr byl opravdu tak silný déšť, celá budova vibroval a střecha byla jako by se střílelo se samopalem. Řekl jsem jim, aby poklekli a modlili se za pečeť, růženec a božské milosrdenství., zatímco jsme se za ně modlili, tady v Kanadě. Tajfun trval 4-5 hodin. Když vítr a déšť ustoupil, slyšeli hlasité ′′ ťukání ′′ na dveřích, ale když je otevřeli, nikdo tam nebyl. Co viděli můj syn a dcera, byla zarámovaná SEAL ŽIJÍCÍHO BOHA, KLEPOUCÍ na dveře i s větrem. PROČ TO TYPOVALI DVEŘE? KDO TO POHYBOVAL? Tak to odstranili a pověsili uvnitř domu. Nikdy nevěděli, že kolem ulic je mnoho záplav, devastace a smrti, mimo jejich areál.

Sousedi vypověděli, že to bylo poprvé, kdy jejich umístění vůbec nebylo zaplaveno. Zatímco byly poškozeny sousední domy / byty, s odfouklými střechami, roztříštěnými okenními panely nebo celé menší domy, naprosto nesené větrem, jejich bytová jednotka byla naprosto bez úhony, nebyla rozbita ani jedna ostří žárlivého okna.

3 dny čekání na jejich telefonát byly tak dlouhé, ale hluboko uvnitř mě, zažila jsem klid a pocit jistoty, že jsou všichni v bezpečí.
DÁVÁM TENTO SVĚDEC, ABYCH DÁVAL DÍKY, SLÁVU A ČEST BOHU, KTERÝ JE VŽDY PRAVDIVÝ K SVÝM SLIBŮM... chraňte sebe a rodinu s pečetí živého BOHA.

http://www.thewarningsecondcoming.com/god-the-father.../

Podívejte se na facebook.com/…FuJPP2tsaLT_1Og&__tn__=-UK-y-R ohledně Pečeti živého Boha