uk.news
41

Папа Франциск прийняв нагороду від диктатора

Папа Франциск і його друг, великий імам з Каїра, Ахмед ель-Тайеб, отримали нагороду шейха Заїда за зміцнення "людського братства".

Нагорода отримала назву на честь шейха Заїда бін Султана Аль Нахайян (помер в 2004 році), який заснував ОАЕ і став одним з найбагатших людей свого часу (загальний стан оцінювався в 20 мільярдів доларів США).

ОАЕ контролюють діяльність мусульман в країні, дотримуючись "помірного ісламу", та називають опозицію "екстремістами", щоб виправдовувати власну диктатуру.

В ОАЕ немає демократичних інститутів. Іслам є державною релігією, яка захищається законами про богохульство, євангелізацію та перехід в інші релігії. Забороняється будувати дзвіниці і розміщувати хрести на будівлях церков. Незважаючи на існування понад 700 християнських конгрегацій, в країні всього 45 церков.

Серед 9.1 мільйонів людей, що живуть в Абу-Дабі, тільки 10% є громадянами. Отримати громадянство просто неможливо. З огляду на те, що країна співпрацює з США, західним олігархам і Папі Франциску немає до цього ніякого діла.

#newsEdcdunrmse