Clicks58
uk.news

Скальфарі: дурний Папа Франциск знову відправився на сповідь

83-річний Папа Франциск знову прийняв противника католиків і журналіста Еудженіо Скальфарі (96 років), який неодноразово ганьбив його раніше.

Як і Папа Франциск, Скальфарі завжди обирав сторону сильних світу цього. Він входив до складу партії фашистів, а також був головним редактором Roma Fascista. Після війни він швидко одружився на єврейці. Використовуючи гроші двох соціалістичних олігархів, він швидко запустив брехливе щотижневе видання.

1 серпня на сторінках Repubblica.it Скальфарі повідомив, що 30 липня у нього відбулася годинна зустріч з Папою Франциском, незважаючи на те, що у понтифіка немає часу на кардиналів. Безбожник називає Папу Франциска "нашим Папою Римським" і "його святість".

Знущаючись над Папою Франциском, Скальфарі написав, що "кілька місяців тому" понтифік виявив проблему "клімату на Землі". Перша робота Папи Франциска про клімат датована травнем 2015 року.

Скальфарі розповів про те, що з моменту їх зустрічі вони обмінялися низкою листів: "Ми справжні друзі". Незважаючи на коронавірус, "ми обнялися як фізично, так і духовно".

Розмова була присвячена тривіальним речам: клімату, необхідності бути "сучасним", поглядам на соціалізм і політику в Італії.

Папа Франциск повідомив Скальфарі, що церква повинна піклуватися про "зміну клімату", навчаючи людей проблемам природи. Очевидно, що Папа Франциск не знає, що в багатьох куточках світу "церква" не може навчити дітей молитві Отче Наш.

Хороші новини полягають в тому, що, як тільки Папа Франциск покине своє місце, пристрасть Ватикану до питання "зміни клімату" буде втрачено раз і назавжди.

Папа Франциск заявив про необхідність "біологічного різноманіття" в районі Амазонки і на території Конго. Скальфарі знову познущався над "другом", привівши таку цитату: "Важливість таких місць для планети і людства в цілому має велике значення".

Продовжуючи знущання, Скальфарі назвав Папу Франциска основою не тільки католицької церкви, "але і всіх церков і релігій в світі". У минулому Скальфарі вивудив з Папи Франциска слова про те, що він не вірить ні в пекло, ні в божественну суть Христа.

На щастя, у "бідних" немає доступу до газети, адже Скальфарі поширює її виключно на платній основі.

Зображення: © wikicommons, CC BY-SA, #newsHazvluetjn