Olejek Dobrego Samarytanina przepis podyktowany przez Niepokalane Serce Maryi-Jeśli ta wysoce zaraźliwa choroba wybuchnie między wami, użyj olejku.

Niebo przesłało przepis na olejek mający chronić przed zarażeniem tego mutanta wirusowego.Zrób olejek teraz dopóki dostępne są komponenty w sklepach.Kiedy epidemia wybuchnie na dobre nie będzie już takiej możliwości. Przysyłajcie przepis na olejek dobrego Samarytanina rodzinie i znajomym,a będziecie jak obiecuje Maryja wizjonerce dobrze chronieni.Naturalnie nie wystarczy sam olejek,należy mieć wiarę ze niebo nas nie opuści i potrzeba dużo się modlić by ochrona była skuteczna.
Wszystkie instrukcje jak postępować znajdziesz w orędziu poniżej.Juz tysiące ludzi na świecie zareagowało na prośbę naszej Pani i już są dobrze chronieni.I ty nie zwlekaj i zaufaj Niebiosom, które tego zaufania oczekują.Z Panem Bogiem.
Rycerz Bożego Miłosierdzia.

Ps.olejek ten nie leczy chorób ani nie jest czymś magicznym.
Jest to przepis na zabezpieczenie się przed zarażeniem, dlatego zalecany jest do używania w czasie pandemii


Olejek Dobrego Samarytanina przepis z Nieba

składniki:
5 czystych olejków eterycznych + 1 olej bazowy

Olejki eteryczne:
* Olej cynamonowy
* Olejek goździkowy
* Olejek cytrynowy
* Olejek rozmarynowy
* Olejek eukaliptusowy

Może to być oliwa z oliwek, olej migdałowy lub olej mineralny. Proporcje mieszania powinny wynosić 1: 5 (1 jednostka olejku eterycznego na 5 jednostek oleju bazowego).

przygotowanie:
Wymieszaj 5 czystych olejków eterycznych (cynamon + goździk + cytryna + rozmaryn + eukaliptus) razem z olejem bazowym (oliwa z oliwek / olej migdałowy / olej mineralny; jeden z nich) za pomocą drewnianej łyżki, aż uzyskasz jednorodną mieszankę.


zalecenia:
Wyprodukuj olej w chłodnym miejscu i nie wystawiaj go na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Używaj rękawiczek i szklanego pojemnika.
Przetestuj mieszaninę na przedramieniu i poczekaj 25 minut, jeśli skóra zaczerwieni się, spłucz dużą ilością wody, zaczerwienienie powinno stopniowo znikać. Jeśli wystąpi zaczerwienienie skóry, dodaj więcej oleju bazowego do mieszaniny.
Do olejów powinno dostać się jak najmniej powietrza, dlatego należy je zawsze przechowywać w zamkniętych bursztynowych butelkach, aby zapobiec ich odparowaniu lub odparowaniu.
Trzymać z dala od dzieci.

Zalecana dawka i sposób użycia:
Przed każdym użyciem delikatnie zawiruj pojemnik, aby oleje zmieszały się ze sobą. Zastosuj i wetrzyj kilka kropli w skronie, szyję, za uszami, pod pachami, brzuch, stawy lub podeszwy. Użyj nebulizatora zapachowego, butelki z rozpylaczem lub atomizera, aby oczyścić powietrze i wyeliminować wirusy w okolicy, domu lub biurze. Możesz również postawić garnek z wrzącą wodą na wierzch i dodać kilka kropli oleju.
Alternatywne zastosowanie: nałóż 3-4 krople oleju na kawałek materiału, szmatki, maskę na twarz lub wacik i nałóż na usta.
Przeciwwskazania:
Nigdy nie doprowadzaj olejków eterycznych do kontaktu ze skórą w czystej postaci bez uprzedniego rozcieńczenia ich olejem bazowym. Olejki eteryczne są drażniące w czystej postaci i należy się z nimi obchodzić ostrożnie.
W przypadku wrażliwej skóry mieszankę należy nakładać wyłącznie na podeszwę stopy. Oleju nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat. Kobiety w ciąży powinny najpierw uzyskać od eksperta informacje o szkodliwym działaniu poszczególnych olejków eterycznych.
Przepis, który podała nam Najświętsza Maryja Panna, zawiera olejki eteryczne; Jeśli te oleje nie są dostępne, można również zastosować odpowiednie zioła, przyprawy itp. Ta sama ilość każdego z nich w wolnowaru, np. B. ceramiczny lub w kąpieli wodnej i dodaj tyle oleju bazowego, aby zioła itp. Były pokryte około 2 cm wysokości. Gotuj przez 8 godzin. Ostudzić i przenieść bezpośrednio.
Uwaga:
Nawet jeśli stężenie tutaj nie jest porównywalne ze stężeniem olejków eterycznych, a olej ten jest mniej skuteczny, ponieważ poszczególne składniki nie przeszły procesu destylacji, nadal można go stosować w wyżej wymienionych przypadkach. Olejki eteryczne można kupić na całym świecie w specjalistycznych sklepach lub drogeriach, aby przygotować mieszankę. Wskazane jest, aby podczas modlitwy modlić się.

* Uwaga wyjaśniająca: nie sprzedajemy oleju ani innych produktów, publikujemy jedynie przepis na produkcję oleju.

Luz de Maryja Argentyna Styczen 2020 rok.

Orędzie jak zastosować olejek podany przez Najświętsza Panienkę

28 stycznia 2020 r

Umiłowane Dzieci Mojego Niepokalanego Serca: Niosę was w Moim Matczynym Sercu.

Każdy z was jest dla Mnie wyjątkowy i nie chcę, aby ktokolwiek z was zagubił się w zamieszaniu, jakiego doświadczacie Ty i Kościół Mojego Syna.

Każdy z was musi mieć głęboką wiarę jako część mistycznego ciała. Każdy z was musi wzmocnić swoją wiarę i żyć w jedności z Moim Synem.

Jesteście ludem Mojego Syna, więc musicie zachowywać swoją pozycję i poruszać się (por. Wj 13:21). Musicie spełniać wolę Bożą i mieć świadomość, że nie możecie uciec przed widokiem Mojego Syna (por. Jer 23, 24).

To czas cierpienia dla ludu Mojego Syna. Wiara zostanie wystawiona na próbę, więc nie może być letnia (Obj. 3: 15-16). Nie możecie używać ust, aby ogłosić, że kochacie Mojego Syna i czynicie inne rzeczy swoim umysłem; nie możecie chwalić Mojego Syna jedną ręką i robić inne rzeczy drugą; musisz chwalić go obiema rękami. Musisz kochać mojego syna całym swoim sercem, całą swoją siłą i całym umysłem.
Lud Mojego Syna zostanie poddany trudnej próbie, aby to, co jest głęboko w was, w waszych myślach i umyśle, wyjdzie na jaw. Każdy będzie w stanie zareagować na to jedynie prawdą, letnią lub odrzuceniem.

To są trudne czasy dla moich dzieci. Lud Mojego Syna będzie prześladowany przez tych, którzy nie kochają Mojego Syna, ale także przez niektórych, którzy są częścią Ludu Bożego, ale podążają za nowościami i zapomnieli o tradycji i zdrowym nauczaniu. W całym zamieszaniu wszyscy będą ścigać wszystkich.

Wzywam was Moje dzieci: nie budujcie zamków w powietrzu, ponieważ macie nauczanie Kościoła i musicie go trzymać.

Moje drogie dzieci, bardzo ważne jest, abyście byli wystarczająco przygotowani duchowo, ponieważ tylko w ten sposób możecie wspierać się wzajemnie w stopniu, w jakim potrzebuje ludzkość.

Musisz nie tylko zachować spokój między sobą, ale także w swoich domach i gdziekolwiek jesteś. Bez pokoju jesteś łatwym łupem oszustwa Szatana.
Musisz zrozumieć czasy, w których żyjesz i być świadomym swoich działań i czynów; ponieważ nic nie wymyka się oczom Bożym (por. Hbr 4, 13).

Moje dzieci bardzo dobrze wiedzą, że władcy tego świata zawsze trzymają w tajemnicy to, co faktycznie planują, i dlatego nie możecie teraz żyć tak, jakby nic nie było. Jedz zdrowo, aby na twoje ciało nie miały wpływu choroby, o których ostrzegałem cię w imieniu Domu Ojca.

Niszczycielskie epidemie i choroby spowodowane przez nieznane wirusy rozprzestrzeniają się na ziemię. Jeśli ta wysoce zaraźliwa choroba wybuchnie między wami, użyj Dobrego Oleju Samarytanina * jako ochrony i zastosuj go w następujący sposób: wystarczy zwilżyć koniec igły olejem, przekłuwając uszy. Jeśli liczba zarażonych osób wokół ciebie wzrośnie, będziesz musiał nałożyć olej na obie strony szyi i nadgarstków.

Moje dzieci; podporządkowanie rządów nowemu porządkowi światowemu nie przynosi wam korzyści, wręcz przeciwnie, ten porządek jest przeciwko ludzkości.

Ziemia wciąż się trzęsie i żaden kraj nie jest bezpieczny od cierpień i trudności, więc przygotuj się na to z absolutnym minimum. Wulkany budzą się, a moje dzieci cierpią. Ludzkość musi być przygotowana na wielkie zmiany, ponieważ jeden kraj po drugim będzie cierpieć, a kraje te nie będą już mogły sobie pomagać, jeśli wszyscy zostaną dotknięci w równym stopniu.

Ocalcie wasze dusze, Moje umiłowane dzieci Mojego Niepokalanego Serca. Ratujcie swoje dusze.

Bądźcie gotowi szukać ochrony w naszych Świętych Sercach. Każdy z was musi przekształcić swój dom w skarbnicę miłości, aby zło nie mogło was zaatakować.

Niektóre z moich dzieci zgodziły się przygotować schronienia dla swoich braci, więc nie martwcie się i nie lękajcie się, ponieważ Mój Syn pomoże wam dotrzeć do tych schronień lub zaopiekuje się waszymi domami.

Każdy z was powinien dążyć do tego, aby stać się prawdziwą świątynią Ducha Świętego, posłańcem Bożej miłości i Boskiego pokoju; reszta zostanie dodana do ciebie.

Dom Ojca prosi was, abyście utrzymywali swoje nawrócenie i odnawiali je w kółko.

Kiedy jesteście zjednoczeni i postępujcie zgodnie z tym, co wam przekazuję za pozwoleniem Mojego Syna, ścieżka jest łatwiejsza.

- Jesteście ludem Bożym i Trójca Przenajświętsza was kocha. Ta matka was błogosławi i kocha; dlatego nie możecie się wahać ani rozpaczać, po prostu wierzcie!

- Na pierwszym miejscu jest wiara, Moje dzieci. Przede wszystkim jest wiara, ponieważ bez wiary człowiek jest niczym.

- Jesteście ludem Mojego Syna, a jeśli jesteście posłusznymi dziećmi i podążacie za wolą Boga, Boża ochrona jest zawsze przy was.

Nie lękajcie się, Moje dzieci, okrywam was płaszczem. Błogosławię cię Matka Maria

Ave Maria, pełna czystości i przyjęta bez grzechu.
Ave Maria, pełna czystości i przyjęta bez grzechu.
Ave Maria, pełna czystości i przyjęta bez grzechu.

Niech Bóg błogosławi nas i wszystkie narody wierne Jego Niebiańskiej Woli.

Więcej informacji na temat olejku poniżej.

Podczas gdy dżuma, która zabiła ponad 200 milionów ludzi, spowodowała spustoszenie w Europie w XV wieku, w roku 1413, czterech złodziei zostało schwytanych i oskarżonych o przywłaszczenie rzeczy zmarłych i umierających. Kiedy złodzieje byli ścigani, sędzia zaoferował im łaskę jeśli wyjawią w jaki sposób uniknęli infekcji podczas kradzieży towarów.

Podczas przesłuchania powiedzieli, że byli perfumiarzami i kupcami przypraw oraz że słyszeli o specjalnym przygotowaniu aromatycznych ziół i innych składników, które poprzez wcieranie go w dłonie, uszy i skronie chroniły je przed chorobą.

Już wcześniej a mianowicie 3 czerwca 2016 r. Najświętsza Matka dała po raz pierwszy wizjonerce Luz de Maria wskazówki, aby„OLEJ DOBREGO SAMARYTANINA”,używać jej jako środka zapobiegającego przed nadchodzącym epidemiom.”

Wizjonerka opowiada: Nagle, nasza Matka rozkłada ręce i widzę ludzi chorych których dotykają wielkie plagi. Widzę zdrowego człowieka zbliżającego się do chorego i zostaje on natychmiast zainfekowany . Pytam naszą Matkę, „Jak możemy pomóc tym ludziom? A ona mówi: „Używaj oleju Dobrego Samarytanina. Dałam ci niezbędne składniki do jego stworzenia.
Nasza matka powiedziała mi, że prawdziwe plagi przyjdą i że powinniśmy „Jeśli jesteśmy chorzy, pokropić jedzenie wodą święconą i pamiętać by spożywać rośliny lecznicze. Spożywać surowy ząbek czosnku codziennie rano, albo olej z oregano gdyż są one doskonałymi antybiotykami.
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Rodacy rozsyłajcie przepis na olejek wszystkim z kim korespondujące, rozdawajcie kopie osobom starszym tym bez internetu, mieszajcie olejki i rozdaje najuboższym. Maryja wielokrotnie przestrzegała ludzkość, a swoje wierne stado brała pod swój płaszcz opieki. I tym razem nie będzie inaczej róbmy o co nas prosi i ufajmy Bogu, że ocali nas i nasze rodziny. Modlę się za wszystkich wierzących w te …More
Rodacy rozsyłajcie przepis na olejek wszystkim z kim korespondujące, rozdawajcie kopie osobom starszym tym bez internetu, mieszajcie olejki i rozdaje najuboższym. Maryja wielokrotnie przestrzegała ludzkość, a swoje wierne stado brała pod swój płaszcz opieki. I tym razem nie będzie inaczej róbmy o co nas prosi i ufajmy Bogu, że ocali nas i nasze rodziny. Modlę się za wszystkich wierzących w te orędzia codziennie o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i i wy pomódlcie się za mnie. Wasz przyjaciel Polak - Rycerz Bożego Miłosierdzia.