Clicks1.9K
POHENIX
5

W KOŃCU jest lekarstwo na covid 2019, ORAZ SZCZEPIONKA

...

Drogie dzieci, Jaki generał wysłałby swoich żołnierzy na bitwę bez broni, bez strategii i bez informacji o działaniach wroga? Musiałby być okrutny albo głupi. Uwierz Mi, Ja taki nie jestem. Jako twój Głównodowodzący chcę, byś był przygotowany. Życie na ziemi to prawie dosłownie codzienna bitwa, tyle że duchowa, a nie fizyczna. To walka między dobrem i złem, tym, co słuszne i tym, co niewłaściwe. Prawdą i kłamstwem, choroba a zdrowiem,między księciem ciemności, a Jezusem Chrystusem. Będziesz potrzebował Mojej zbroi, MOJEJ MASECZKI, by stanąć przeciwko złu.
TA MASECZKA NA WIRUSA I SZCZEPIONKA która jest prawda zawarta w Bożym słowie
weź PISMO ŚWIĘTE ,KSIĘGĘ PRAWDY I KRUCJATY MODLITWY CZYLI APOKALIPSA ŚW JANA jest to dla ciebie zbroja i amunicja, maseczka i szczepionka . Załóż te zabezpieczenia . Maseczkę zbawienia inaczej hełm zbawienia, pas z prawdą, mundur prawego życia(kombinezon antywirusowy) i buty dobrej nowiny. Weź tarczę wiary i miecz Ducha CZYLI ( SZCZEPIONKA ANTIDOTUM), Przyzwyczaj się do modlitwy prostej i ufnej MODLITWAMI KRUCJATY, A teraz, za Mną!".to jest odtrutka na wirusa. Jest czas WALKI O ZBAWIENIE DUSZ, czas działania. Jeśli dobrze nie poznamy własnej broni,ORAZ WROGA wpadniemy we własne sidła. :)"poznaj te zabezpieczenia a nie potrzebna ci będzie kwarantanna.
ROZEZNAJ CZASY, BEZ TEGO ZGINIESZ JAK ANDZIA W PACIERZU, TERAZ JEST CZAS PRAWDY, KONIEC CZASÓW, CZAS SADU I Bożej SPRAWIEDLIWOŚCI.
Gdy jak widać w dzisiejszym świecie, coraz bardziej brakuje miłości, a ludzkie serca zmieniły się w kamienie, nic oprócz PRAWDY( TO JEST LEKARSTWO, ANTIDOTUM , SZCZEPIENIE) NIE POMOŻE WAM SOBIE DAĆ Z TYM RADY,
s 345, cz III, Księga Prawdy
Weronika-S.
Gdyby na tronie Piotrowym nie zasiadał apokaliptyczny Fałszywy Prorok, który ma dwa rogi jak Baranek a mówi jak Smok,, niemożliwe byłoby to co się dzieje. Nigdy, żadni najeźdźcy, wrogowie, oprawcy ideologiczni, najgroźniejsze epidemie nie spowodowały takiego spustoszenia, zakazu Mszy Świętej, aresztowania kapłanów za odprawianie Mszy i maksymalnego ograniczenia obrzędów Świąt Wielkanocy, jak w …More
Gdyby na tronie Piotrowym nie zasiadał apokaliptyczny Fałszywy Prorok, który ma dwa rogi jak Baranek a mówi jak Smok,, niemożliwe byłoby to co się dzieje. Nigdy, żadni najeźdźcy, wrogowie, oprawcy ideologiczni, najgroźniejsze epidemie nie spowodowały takiego spustoszenia, zakazu Mszy Świętej, aresztowania kapłanów za odprawianie Mszy i maksymalnego ograniczenia obrzędów Świąt Wielkanocy, jak w obecnym układzie: Fałszywy Prorok, biskupi polscy i polska gangsterska władza.
Jeżeli w Polsce nie było dotychczas wkroczenia policji do kościołów, to była zapowiedź, tego, a to prawie na jedno wychodzi. Zresztą wiem o takich ich obawach i lękach przed policją w kościele.
Piotr opoka777
przez tą fauszywą pandemie mamy więcej samobójstw niż ofiar cov 19 27 osób zmarło po wypićiu metanolu
rycerz_Niepokalanej777
Weronika-S.
....jest lekarstwem od zarazy, która zabija duszę, bo w istocie pod pozorem koronawirusa, to demoniczny atak wszechczasów na duszę człowieka.
Piotr opoka777
fuj, Idz precz Kudłaty Koronowaty