W KOŃCU jest lekarstwo na covid 2019, ORAZ SZCZEPIONKA

... Drogie dzieci, Jaki generał wysłałby swoich żołnierzy na bitwę bez broni, bez strategii i bez informacji o działaniach wroga? Musiałby być okrutny albo głupi. Uwierz Mi, Ja taki nie jestem. Jako …
Weronika-S.
Gdyby na tronie Piotrowym nie zasiadał apokaliptyczny Fałszywy Prorok, który ma dwa rogi jak Baranek a mówi jak Smok,, niemożliwe byłoby to co się dzieje. Nigdy, żadni najeźdźcy, wrogowie, oprawcy ideologiczni, najgroźniejsze epidemie nie spowodowały takiego spustoszenia, zakazu Mszy Świętej, aresztowania kapłanów za odprawianie Mszy i maksymalnego ograniczenia obrzędów Świąt Wielkanocy, jak w …More
Gdyby na tronie Piotrowym nie zasiadał apokaliptyczny Fałszywy Prorok, który ma dwa rogi jak Baranek a mówi jak Smok,, niemożliwe byłoby to co się dzieje. Nigdy, żadni najeźdźcy, wrogowie, oprawcy ideologiczni, najgroźniejsze epidemie nie spowodowały takiego spustoszenia, zakazu Mszy Świętej, aresztowania kapłanów za odprawianie Mszy i maksymalnego ograniczenia obrzędów Świąt Wielkanocy, jak w obecnym układzie: Fałszywy Prorok, biskupi polscy i polska gangsterska władza.
Jeżeli w Polsce nie było dotychczas wkroczenia policji do kościołów, to była zapowiedź, tego, a to prawie na jedno wychodzi. Zresztą wiem o takich ich obawach i lękach przed policją w kościele.
Piotr opoka777
przez tą fauszywą pandemie mamy więcej samobójstw niż ofiar cov 19 27 osób zmarło po wypićiu metanolu
rycerz_Niepokalanej777
Weronika-S.
....jest lekarstwem od zarazy, która zabija duszę, bo w istocie pod pozorem koronawirusa, to demoniczny atak wszechczasów na duszę człowieka.
Piotr opoka777
fuj, Idz precz Kudłaty Koronowaty