Clicks1.5K

JE TU HODINA „FATIMY!“. PRIPRAVTE SA NA STRETNUTIE DVOCH KOMÉT NA NEBI! JE TO ZNAMENIE MÔJHO NÁVRATU MEDZI VÁS.

Laudetur Iesus Christus

Carbonia

Pripravte sa na stretnutie dvoch komét na Nebi!
Je to znamenie Môjho návratu medzi vás.
Je tu hodina „Fatimy! “


Pripravte sa stretnutie dvoch komét na nebi! ... Je to znamenie Môjho návratu medzi vás.

Prosím vás s celou Mojou Láskou o vaše pokánie. Ó ľudia, ktorí neveríte vo Mňa, obráťte so ku Mne, pretože iba vo Mne je Spása.

Dnes chodíte po svete hľadajúc dobré veci. Ale v Pravde vedzte, že už ich nikdy viac nenájdete, pretože všetko je prehnité, Diabol si vzal všetko, dobro sa premenilo na zlo, preto ak sa máte radi a milujete svoj život a život vašich drahých, vráťte sa rýchlo k tomu, ktorý všetko môže.

Dnes vás ešte Môžem zavolať k obráteniu, potom už nebude na to čas; Moja reč sa končí tu. ... Stretneme sa tvárou v tvár, Ja budem súdiť každého človeka.

Modlite sa, a postite sa od vecí tohto sveta, ...príďte sa posilniť na Moju Hruď.
Ja , ako Otec a ako Matka, prídem, aby som si vás silne pritisol k Sebe, daroval vám ochranu a útechu.

Mám ubolené srdce vďaka tomuto ľudstvu, ktoré je prehnité hriechom, nevidím jeho návrat ku Mne, nie je tu ľútosť, ženie sa za vecami tejto Zeme, ktorá dnes vyhasne navždy.

Je to čas povedať Stačí veciam tohto sveta, nadišla hodina modlenia sa a vzývania milosrdenstva Otcovho.

Preukážte sa, ako prijímajúci túto Moju výzvu a vystúpte dopredu, príďte ku Mne odmietajúc satana, uprednostňujúc Božie veci pred tými svetskými.

Tento čas je krátky, nebudete mať ďalšiu príležitosť, aby ste sa vrátili ku Mne, iba v týchto posledných okamihoch života, ktorý ešte žijete na tejto Zemi.

Nebo už dospelo k svojmu Stačí, Otcova pravica sa už vystiera nad toto naničhodné ľudstvo, ktoré bude zničené vďaka hriechu, ktorému nedokázalo odolať.

Hviezdy na Nebi sa zoraďujú, ...a v svetle tohto pohybu si všimnete nových vecí.

Ponáhľajte sa deti moje, neostýchajte sa navrátiť ku Mne, obráťte sa chrbtom k Satanovi!

Kto bude so Mnou, bude mať večný život!
Kto si vyberie Satana, pôjde s ním do večného zatratenia!


Zodvihnite sa rýchlo zo všetkého zla, ktoré je okolo vás.
Prehláste sa za synov Živého Boha a vstúpte do boja.

Hrmí hodina, Nebo už zostupuje k zemi!

... Je tu hodina „Fatimy“!


Amen!
F.L.Věk
Fatima, Fatima...co je to jen za jméno??.)))))))))))))
Kallistratos
No to je přece od té ruky, že? Hamsa se jí říká.... 😉 PS: Jo nepřeháněj to Věku s těmi smajlíky, pak jsi jako ekans.... a umlátíš navíc klávesnici.
F.L.Věk
Já bejt tvý dítě, tak se zřeknu, taková buzerace!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
F.L.Věk
...TĚ zřeknu. A do kláfesnice nemlátím, hele zkus si to taky, na závorku jenom položíš prst, máš smajlíků co hrdlo ráčí!.))))))))))))))))))))))))))))
Mira393
Kallistratos

jo UFO.....před 70ti lety...cs.wikipedia.org/wiki/Haunebu, a po 70ti letech???

Ale co je to UFO, přece mimozemská civilizace, ne...........

Nahlásit

Upravit komentář

Odstranit komentář
Kallistratos
UFO beru jako něco v povětří čemu neumíme přijít na kloub. Samé únosy. a vysávání informací a když jsou na světě mobily s fotakem při ruce tak nevidím žádné super fotky UFA ani lochnesky...😎
Mira393
Napsané 8 června...už přes 1 měsíc a pořád ta hodina fatimy a stretnutie dvoch komet nikde..........(aspoň kdyby si z nás křesťanů nedělali tito proroci dobrý den...).
Kallistratos
Miro, prostě někdy mají lidé "oslí můstky" v hlavě a hrabe jim. Považují se za prorocký hlas a jsou to s odpuštěním líní magoři. To nemyslím nijak zle, ale je to tak. Pak jsou i nelíní magoři a ti dokáží udělat paseku a oblbnout jiné. Dovolil bych si tyto věci dokonce zařadit mezi nějakou prózu a umělecký styl nevalné kvality. Kompilát všeho možného. Podobné kompiláty vznikají o UFO a jsou toho …More
Miro, prostě někdy mají lidé "oslí můstky" v hlavě a hrabe jim. Považují se za prorocký hlas a jsou to s odpuštěním líní magoři. To nemyslím nijak zle, ale je to tak. Pak jsou i nelíní magoři a ti dokáží udělat paseku a oblbnout jiné. Dovolil bych si tyto věci dokonce zařadit mezi nějakou prózu a umělecký styl nevalné kvality. Kompilát všeho možného. Podobné kompiláty vznikají o UFO a jsou toho stohy a stohy....
Mira393
díky, no zprvu jsem tomu docela i věřil (myslím to bylo koncem roku 2010 od Irské vizionářky) ale pak jsem zjistil že je to hovadina a že tímto vodila hodně lidí za nos (vč.mě) že tam nesedí hodně věcí tak si na to dávám už majzla....(než naletět na nějakou volovinu).
F.L.Věk
Satanův channeling.
Petrvs Romanvs Fidelis
Modlým sa za vašu dusu
F.L.Věk
Raději si prošvihejte pravopis. O moju dušu se nestrachujte, před Božím soudem budete stát jen sám za sebe, ne za mně.
Petrvs Romanvs Fidelis
Ide z vás pýcha veľká pýcha... veľmi veľká
Kallistratos
Petrusi, jsi prostě obyčejný nafučený fantasta. To je asi tak celé. Není to urážka, ale v jistém smyslu diagnosa. Pokud jsi zdravý a máš dvě ruce a dvě nohy a jednu hlavu, začni dělat něco pořádného. Třeba asistenta sociální péče a něco pro druhé. To tě vyléčí z blbosti. 😊
apredsasatoci
Frázy! Vidím omáčku. Nič konkrétne. Pointa, zámer mi uniká.
Moderné slovensko
Baví vás písať tieto falošné proroctva!?hanbite sa za seba!
Petrvs Romanvs Fidelis
Laudetur Jesus Christus.Milovaný,odkiaľ beriete istotu, že sú falošné? Pretože, ak sa mýlite páchate tým smrteľný hriech proti Duchu Svätému.Skôr, ako súdite ,skúmajte a proste Boha o dar poznania pravdy
Petrvs Romanvs Fidelis
Glória Patri et Fílio et Spirítui Sancto.
Sicut erat in princípio, et nunc et semper et in sǽcula sæculórum. Amen.
Mira393
to samé psala i potrefená Irka před 8mi lety akorát pobláznila lidi...
Petrvs Romanvs Fidelis
Tie duše,ktoré žijú v Pravde Trijjediného Boha vedia čo prichádza,ale vy nie..vy ste slepí,ako za čias Noeho..pretože nechcete vo svojej pýche prijať Božích poslov konca časov...
Kallistratos
Petrusi, tys posel nebo něco jiného? 😊