Clicks1.4K
Peter(skala)

Modlite sa za uzdravenie a obrátenie biskupa Tomáša Galisa

Mons.Tomáša Galisa poznám ako veľmi pokorného a láskavého biskupa, ktorý podporuje tradičné mariánske pútnicke miesta a pobožnosti.

Má dobré vzťahy k mladým ľuďom a rodinám, čo z neho robí dobrého otca ako pastiera svojej diecézy.

Napriek všetkej dobrej vôle a ochoty slúžiť Bohu i ľuďom jeho viera potrebuje silu obrátenia, čo je svedectvom toho, že nestačí len veriť v Krista Ježiša, ale aj Jeho Slovu, ktoré je živé a účinné v každom čase.

Preto modlitba za uzdravenie biskupa by mala smerovať aj za obrátenie, čo sa týka viery v Ježiša a Márii, ktorí nepotrebujú zaočkované a začipované Slovensko, ale silné vo viere a dobrých mravoch.

Nech Boh požehná biskupa predovšetkým silnou vierou a potom aj uzdravením, aby mohol obraciať ľudí k živému Bohu a chrániť ich pred falošným očkovaním (znamením šelmy).

Presvätý Ježiš a Mária, zasväcujeme vašim Srdciam nášho biskupa Galisa pre tento čas i večnosť. Amen +


tkkbs.sk/…ew.php?cisloclanku=20210216037

Žilina 16. februára (TK KBS) Žilinského biskupa Tomáša Galisa hospitalizovali v Univerzitnej nemocnici v Martine na preliečenie. „Pán biskup sa subjektívne necíti zle, všetkých pozdravuje a ďakuje za modlitby," informoval hovorca Žilinskej diecézy Zdeno Pupík.

Biskup Galis v uplynulých týždňoch prekonal ochorenie Covid-19. Časť choroby strávil v nemocnici, potom ho prepustili do domáceho ošetrenia. Priebeh ochorenia nebol u neho dramatický, ale vyžadoval odbornú pomoc.