Edward7
1260

Cały czas planowano oszukać ludzi, by wierzyli, że prawdziwy wirus rozprzestrzenia się na całym świecie.

Im więcej szczepień przeciwko grypie, tym więcej zgonów spowodowanych niby "covid19" - to jest "pandemia" szczepień , a nie żaden nowy wirus. Na czerwono; im więcej szczepionych w danym kraju, tym większa śmiertelność osób starszych powyżej 65 r.. Na zielono kraje z mniejszą liczbą zaszczepionych i z mniejszą śmiertelnością .
Dlaczego wszyscy ci ludzie umierają?

Zgony oznaczone „COVID” nie mają nic wspólnego z rzekomym wirusem.

Domniemany wirus nigdy nie został odkryty. Zgłoszono wniosek o odkrycie, ale nigdy nie przeprowadzono odpowiednich procedur naukowych.

Czy wszystkie zgony wynikają z tej samej przyczyny? Nie. Nie są.

Przegląd: Ogromny odsetek umierających ma tradycyjne choroby: grypopodobne, zapalenie płuc, inne infekcje płuc. Wiele z tych zgonów zostało ponownie oznaczonych jako zgony z powodu COVID.

Na przykład około 300 000 osób rocznie w Chinach umiera na zapalenie płuc. Niektóre z tych zgonów dość łatwo nazwać „COVID”.

Wiele osób we Włoszech umiera każdego roku z powodu grypopodobnej choroby . Tam odbywa się to samo ponowne etykietowanie.

W chińskich miastach na północy Włoch, w Hiszpanii występuje bardzo duże zanieczyszczenie powietrza. Zanieczyszczenie to powoduje poważne choroby płuc i zaostrza już istniejące problemy z płucami. Niektóre z następujących zgonów nazywane są „COVID”.

Jak wspomniałem w poprzednich artykułach, COVID to starzy ludzie. Na przykład w Nowym Jorku osoby w wieku 65 lat i starsze stanowią 73,6 procent wszystkich tak zwanych zgonów COVID w mieście.

Osoby te faktycznie umierają przedwcześnie z powodu poważnych schorzeń, a także długotrwałego leczenia toksycznymi lekami, a także terroru związanego z diagnozą COVID oraz izolacji od rodziny i przyjaciół. Wiele z tych osób umiera w domach opieki. Nie jest winny nowy wirus. COVID to starzy ludzie. Na przykład w Kanadzie 81 procent wszystkich tak zwanych zgonów z powodu COVID ma miejsce w domach opieki.

Jeszcze jeden czynnik w Nowym Jorku. Obecne leczenie szpitalne - oddychanie respiratorami i wentylacja - zabija 97,2 procent pacjentów w wieku powyżej 66 lat, którzy są poddawani leczeniu.

A co ze wspomnianym przeze mnie ponownym etykietowaniem? Jak to jest zrobione? Kilka sposobów. W szpitalach lekarze po prostu zapisują „COVID-19” na kartotece pacjentów. Po śmierci pacjentów ich tabele można oznaczyć jako „COVID”.
Ogólnie istnieją trzy rodzaje diagnozy. Brak testu - tylko obserwacja ogólnych objawów grypopodobnych. Lub test PCR lub test na przeciwciała.

Oba testy wyrzucają wyniki „COVID” w znacznym odsetku przypadków. Wynik nie ma nic wspólnego z wykryciem unikalnego „wirusa COVID”. Wynik jest funkcją testów.

Co z nowymi warunkami? Czy ktoś umiera z powodu nietradycyjnych czynników? W każdej tak zwanej pandemii jest to możliwe.

Na północy Włoch przeprowadzono kilka kampanii szczepień, tuż przed ogłoszeniem „COVID”. (w Hiszpanii tak samo około 70 % zaszczepionych starszych powyżej 65 roku życia. dopow. )

Jak zauważyłem w Nowym Jorku leczenie respiratorem zabija pacjentów. Potem jest cała kwestia wdrożeń technologii 5G .

Aby zagłębić się w ten temat, proponuję zbadanie dzieła Arthura Firstenberga, autora The Invisible Rainbow.

Nie zakładaj, że jest JEDNA PRZYCZYNA która jest wyjaśnieniem wszystkich tak zwanych zgonów z powodu COVID . Jest to powszechny głęboki błąd.

„Cóż, jeśli to nie jest wirus, to co to jest?” Nie ma „tego”.

Zawsze występują przypadki odbiegające od normy. Niewyjaśnione zgony. Niektóre osoby szybko wskakują na te przypadki i twierdzą, że dowodzą, że wirus jest prawdziwy i jest zabójcą na wolności.

Kiedy pisałem swoją pierwszą książkę, AIDS INC., W 1988 roku, zajrzałem do bardzo wczesnego zestawu przypadków AIDS w Los Angeles. Wszyscy zostali opisani jako młodzi, „wcześniej zdrowi”, a następnie „nagle powalony przez nowego wirusa”.

CDC opublikowało części swojej dokumentacji medycznej. Z zapisów jasno wynika, że „wcześniej zdrowy” był rażącym kłamstwem. Ci młodzi mężczyźni mieli wcześniej schorzenia, na które bez wątpienia byli leczeni toksycznymi lekami.

Wskazano na toksyczne używanie narkotyków ulicznych. Po godzinie czytania częściowych zapisów diagnoza „nagłego ataku nowego wirusa” szybko się rozwiązywała. Badam tak zwane epidemie od 30 lat. Opracowałem strategię poszukiwania wielu przyczyn śmierci, które nie mają nic wspólnego z ogłoszonym wirusem. Zawsze znajdowałem inne przyczyny.

Cały czas planowano oszukać ludzi, by wierzyli, że prawdziwy wirus rozprzestrzenia się na całym świecie.

Cały czas planowano: sprzedać HISTORIĘ o „nowym wirusie”.
Wirus, który zdaniem naukowców; odkryli, ale go nie odkryli.Naukowcy są kultowo oddani procedurom odkrywania, które są naukowo bezużyteczne i nieważne.

Kilka pytań:
Dlaczego elitarni gracze przeprowadzaliby te wszystkie ćwiczenia pandemiczne, ćwiczenia, sesje planowania i symulacje na stole z dużym wyprzedzeniem przed „wybuchem”, aby każdy z komputerem mógł je odkryć w ciągu kilku godzin?

Dlaczego kilka z tych ćwiczeń otwarcie nazwał koronawirusem przyczyną nadchodzącej pandemii?


Ćwiczenia na stole, ćwiczenia, ćwiczenia, seminaria, ogłoszenie o odkryciu nowego wirusa - wszystkie te taktyki były nieodłączną częścią przekonania ludzi, że historia nowego wirusa była prawdziwa.

A jeśli wątpisz, że tak wielu badaczy, planistów i urzędników zdrowia publicznego może „uczestniczyć w spisku”, masz całkowitą rację. Nie potrzeba świadomej wiedzy. 99,99 procent graczy już wierzy w WIRUSA.

Masz, powiedzmy, kilkanaście „przedpandemicznych” ćwiczeń na stole, w sumie 300 osób siedzi przy stołach i uważają, że mówią o prawdziwym śmiertelnym wirusie - ponieważ dzięki wcześniejszemu szkoleniu medycznemu i propagandzie , uczono ich prawdziwych wierzących.

Na tych ćwiczeniach jeden mężczyzna siedział niepostrzeżenie przy stole lub spokojnie opierał się o ścianę i obserwował, kto znał prawdę. Był tam, aby upewnić się, że wierzący nigdy się nie wahają.

Jeśli ktoś chce nakręcić film o rzeczywistości, to właśnie jest on.

Odmiana: dwadzieścia osób z CIA siedzi przy stole, planując ukrytą infiltrację i rewolucję w obcym kraju, kto jest wrogiem - i wszyscy przy stole uważają, że obcy kraj jest wrogiem. Z wyjątkiem jednego mężczyzny. Wie, że CIA stworzyła już, poprzez propagandę, FAŁSZYWĄ HISTORIĘ o tym, że jest wróg.

Istnieje wiele odmian tego tematu, czyli: prawdziwi wierzący i operator, który zna prawdę.

Kolejny przykład: „patriotyczny” prezes z głębokimi kieszeniami angażuje swoich pracowników i zasoby do budowania broni na potrzeby działań wojennych; ale jednocześnie potajemnie sprzedaje broń wrogowi. On gra w większą grę. 99,9 procent wszystkich innych uważa, że wojna jest prowadzona uczciwie.

Fałszywy televangelista głosi ogromne tłumy i zbiera datki. Tylko kilku zaufanych współpracowników wie, że cała operacja jest oszustwem. Tłumy są prawdziwymi wierzącymi.

Podaj własne przykłady podstawowego tematu. To standardowa praktyka w małych i dużych operacjach. Nic dziwnego, że w przypadku COVID-u ten sam model, zaplanowany jak w grze. Ale w tej operacji „nauka” jest reklamowana jako dowód na zadowolenie wszystkich wiernych. A nauka jest bardzo przekonującym ruchem.

Za zgiełkiem stoi hierarchia polityczna. Oznacza to, że tylko starannie dobrani naukowcy mogą stać obok prezydenta w telewizji i "kłaść swoje zęby" przed publicznością.

Cały plan COVID obejmował blokady i dewastacje gospodarcze i szczepienia . To był i jest cel . Opowieść o wirusie jest środkiem do osiągnięcia celu.

Możliwe, że kolejna faza planu będzie wymówką, aby przypisać narodom kwoty i limity zużycia energii. Zwykle sprzedawano by to poprzez opowiadanie o zmianach klimatu. Po oszustwach wirusowych i blokadach może stać się jakaś bajka o potrzebie „ponownej alokacji” energii w celu ponownego otwarcia gospodarek narodowych „sprawiedliwie”. Nie szukaj logiki. Planiści używają fałszywej logiki, podobnie jak fałszywe wirusy.

„Wirus” jest jednym z największych oszustów we współczesnej historii.

autor: Jon Rappoport humansarefree.com

Cel szczepień - Cel Billa Gatesa: Zmniejszenie liczby ludności na świecie, aby zredukować emisję CO2 „do zera” zakazanaprawda.pl

"Szczepienia dla wszystkich" - polityczna agenda UE w detalach od 2018 - www.salon24.pl/…/1062428,szczepi…

Prof. Wiąckowski: Szczepionki to broń do depopulacji świata, czyli do zmniejszenia ilości ludzi na świecie– Naszym niemowlętom pierwszy dzień po urodzeniu ładujemy do zdrowego organizmu ogromną masę toksyn – stwierdza prof. Stanisław Wiąckowski.
Tego ja zupełnie nie mogę zrozumieć – mówi na początku swojego ponad godzinnego wykładu na temat szkodliwości szczepień. – Ale mogę już zrozumieć, jeżeli słucham co mówią multimiliarderzy na świecie, ci którzy już nas opanowali, już oni nami rządzą i oni nie ukrywają po co są szczepionki.
-To jest broń do depopulacji świata, czyli do zmniejszenia ilości ludzi na świecie.
-Zdrowi pacjenci to jest katastrofa dla farmacji i dla medycyny. Oni żyją z ludzi chorych i chcieliby, abyśmy chorowali aż do śmierci i do śmierci kupowali.
-Kraje o najmniejszej liczbie szczepień, najczęściej opóźnionych cechują się najniższą umieralnością niemowląt. Stany Zjednoczone, które stosują najwięcej szczepień, mają też najwyższy wskaźnik umieralności niemowląt oraz największy procent chronicznie chorych i upośledzonych dzieci spośród wszystkich krajów rozwiniętych.