uk.news
56

Інтерв'ю Папи Франциска: велике, порожнє та повне води

В одному зі своїх типових інтерв'ю, яке Папа Франциск дав для Il Mattino 11 вересня, він повторив свої слова про те, що "для церкви політика - це найвища форма любові до ближнього".

Його церква "не цурається політики", але "вона далека від мирської політики, під якою ховається пропаганда чи битва за владу". У той же час, церква Папи Франциска підпорядковується олігархам-пропагандистам, які і визначають світову політику.

Папа Франциск розповів про нереальне бачення світу без зброї, "знищення" природи та його улюбленої масової імміграції. Він хоче, щоб міжнародні конференції зосередилися на роззброєнні, а також закликає до прийняття "глобальних рішень" (яка невідома сила їх впроваджуватиме? - прим. ред.).

Він попросив видання "не обмежуватися практично порнографічною розповіддю про сили зла, які гіпнотизують вас та захоплюють ваш розум", і додав, що "всередині вас має бути місце, яке можна використовувати для правильного розуміння реальності".

Стосовно Церкви він вдався до абстрактних формулювань, кажучи, що церква "завжди в дорозі" [справді?] і "повинна рухатися вперед" – навіть незважаючи на те, що церква Франциска застрягла в ідеології Другого Ватиканського собору.

Зображення: © Mazur, CC BY-NC-ND, #newsAmdraxznjy