Novavax; nowa szczepionka, promowana przez kontrolowaną opozycje „chrześcijańską pro-life”

Brian Shilhavy
W lipcu 2020 r., kiedy wiele firm farmaceutycznych rywalizowało o ogromne fundusze rządowe na opracowanie „szczepionki COVID-19”, opublikowałem artykuł o jednej z firm, które otrzymały ogromne kwoty finansowania z programu Operation Warp Speed prezydenta Trumpa . Nazwa firmy to „Novavax” i latem 2020 roku otrzymała od prezydenta Trumpa 1,6 miliarda dolarów, ale przez ponad półtora roku jedyną rzeczą, jaką ta firma wyprodukowała, byli natychmiastowi miliarderzy. Byli jednymi z wielu przegranych pod koniec 2020 roku, kiedy FDA wybrała firmę Pfizer, a następnie Modernę, a później J&J, aby zezwolić na zastrzyki COVID-19 dla Stanów Zjednoczonych. Ale pod koniec 2021 r. Novavax został zatwierdzony jako szczepionka przeciw COVID-19 do dystrybucji w Europie i podobno jest bliski uzyskania przez FDA zezwolenia na użycie w sytuacjach awaryjnych dla zastrzyku COVID-19 do dystrybucji tutaj w USA Prawicowy, konserwatywny portal informacyjny Gateway Pundit opublikował niedawno tę wkrótce zatwierdzoną przez FDA szczepionkę Novavax COVID-19 pod tytułem:

Wreszcie obiecująca szczepionka na Covid dla "obrońców życia"
Artykuł przedstawia szczepionkę Novavax jako „ minimalnie skażoną” szczepionkę, ponieważ:

Novavax nie został opracowany z wykorzystaniem części ciała abortowanych dzieci. Chociaż, podobnie jak wszystkie inne dostępne obecnie szczepionki, Novavax jest skażony testami obejmującymi komórki płodowe. -
Instytut Loziera dowiedział się, że firma Sanofi-GSK wykorzystała komórki HEK293T pochodzące z aborcji do produkcji pseudowirusa w niektórych potwierdzających testach laboratoryjnych. Tak było również w przypadku kandydatów do szczepionek Inovio i Novavax ( Źródło .)

Szczerze mówiąc, nic mnie już nie dziwi, ponieważ wielokrotnie informowaliśmy, że (Masoni i zmyleni z Kościoła Chrześcijańskiego dopow.) są całkowicie proszczepionkowi i są częścią Wielkiego Kultu Szczepionek Farmaceutycznych, a wielu z nich otrzymuje rządowe fundusze, aby stać się „klinikami szczepionek” i wstrzykiwać członkom swojego kościoła satanistyczne zastrzyki zmieniające geny COVID-19 . Jeden z kościołów chrześcijańskich w Kanadzie właśnie ogłosił, że jego członkowie, którzy odrzucili zastrzyki z COVID-19, nie są już mile widziani.
Zamknięcie nabożeństw dla niezaszczepionych „trudna decyzja” dla kościoła południowo-wschodniego
Tak więc szczepionka z tylko „minimalnym” zanieczyszczeniem komórkami tkanki płodowej jest dobrą wiadomością dla chrześcijańskiej prawicy. Nieważne, że firma nigdy wcześniej nie wyprodukowała ani jednego produktu, a jej centrala w Aleksandrii w stanie Wirginia wydaje się być wzorowana na masońskiej świątyni masońskiej (patrz zdjęcie powyżej) z wyświetlonymi satanistycznymi symbolami, w tym obrazem „Latarni morskiej Aleksandria”:
Latarnia morska w Aleksandrii została podobno pierwotnie zbudowana przez greckie ptolemejskie królestwo starożytnego Egiptu za panowania Ptolemeusza II Filadelfusa (280-247 pne) i była jednym z siedmiu cudów starożytnego świata , dopóki nie została uszkodzona przez trzęsienia ziemi. Replika tej latarni została zbudowana przez nowojorskiego architekta Harveya Wileya Corbetta, który później zasłynął z zaprojektowania dużej części Rockefeller Center w The George Washington Masonic National Memorial w Aleksandrii w stanie Wirginia w latach 20. i 30. XX wieku. ( Źródło .) Więc jest to oczywiście ważny obraz dla masonów .

Ujawnia się kontrolowana opozycja; Proszczepionkowy Dr McCullough promuje szczepionkę Novavax
Strona informacyjna Pro-Life Christian, Lifesite News, przeprowadziła wywiad ze zwolennikiem szczepień dr Peterem McCullough 5 sierpnia 2021 r., który również pozytywnie wypowiadał się o szczepionce Novavax.

Wypowiadając się jako lekarz, McCullough powiedział, że przyjrzał się badaniom nad szczepionką o nazwie Novavax, która nie wykorzystuje technologii mRNA, ale jest oparta na antygenie, i bardzo go to zachęca.
Według pro-life Charlotte Lozier Institute, Novavax nie jest wytwarzany przy użyciu linii komórkowych pochodzących z komórek abortowanych dzieci. Wydaje się jednak, że niektóre testy tej szczepionki obejmowały kontrowersyjne linie komórkowe.

„[Widziałem] wskaźniki skuteczności szczepionki w ciągu 2 do 5 miesięcy wynoszące 90%”, stwierdził McCullough, ale ostrzegł, że badania przeprowadzono, zanim wariant Delta stał się dominujący. Niemniej jednak nadal ma nadzieję, że Novavax może zaoferować „szerszą ilość” ochrony i przy mniejszym ryzyku uszkodzenia szczepionki.
„Jako lekarz rozumiem, że może to być mniej prawdopodobne, aby mieć te skutki na narządy wewnętrzne, które obserwujemy w przypadku innych szczepionek”. (
Źródło .)

Dr McCullough sprzeciwia się obecnym szczepionkom COVID-19 i był zdecydowanym zwolennikiem wczesnych terapii, które, jak twierdzi, są bardziej skuteczne niż szczepionki COVID-19, które szkodzą ludziom. Ale chociaż odniósł sukces we wczesnym leczeniu, najwyraźniej nadal wierzy, że COVID-19 jest prawdziwym wirusem, który jest niebezpieczny i że nadal potrzebna jest szczepionka. Udzielił wywiadu w "Right Wing America Out Loud" 2 września 2021 r., który przeprowadził z nim wywiad na pytania i odpowiedzi dotyczące COVID . Jeden ze słuchaczy, około 40 minut, zadał mu to pytanie:

„Proszę, doktorze McCullough, przedstawić swoją analizę szczepionki Novavax COVID.
Czekałem, aż ta szczepionka będzie dostępna w Stanach Zjednoczonych, zbadałem, jak to działa i czym różni się od oferowanych obecnie szczepionek opartych na technologii RNA.
Mój wniosek jest taki, że będzie to bezpieczna szczepionka. Nie jestem antyszczepionkowcem i chcę się zaszczepić na COVID.
Jaka jest twoja analiza Novavaxa?

To była odpowiedź dr McCullough:
Zgadzam się z tym wnioskiem. Nie jestem też antyszczepionkowcem. Właściwie w tym roku miałem dwie szczepionki.
Kilka lat temu pojechałem do Indii. Dostałem dodatkowe szczepionki. Nie mam problemu ze szczepionkami.
Novavax to szczepionka na bazie białka (wirusa który nigdy nie dostał wyizolowany - dlatego skład tej szczepionki to kłamstwo dopo.). Byłoby to oczyszczone białko kolczaste, które zostało wytworzone, ach, w, ach, medycznym formacie, 5 mikrogramów, wybrali niższą dawkę.
W opublikowanych badaniach w Journal of Medicine był tak dobry jak Pfizer i Moderna.
I obolała ręka, może ręka jest trochę obolała, bardziej obolała niż Pfizer, Moderna czy J&J, ale powinna być wolna od ogólnoustrojowych skutków ubocznych. Powinna być wolna, a na pewno wolna od jakichkolwiek genetycznych, hm, manipulacji w ludzkim ciele. I całkowicie się zgadzam. Musimy wcześniej zdobyć Novavax. Miał to być drugi kwartał 2021 r., czyli teraz. FDA to opóźniła.


Możesz posłuchać całego podcastu tutaj . Wariant Delta krążył po wiadomościach, kiedy to zostało zarejestrowane, a dr McCullough stwierdził, że wariant Delta był „bardziej niebezpieczny” niż oryginalny wirus COVID-19. Ale jest to sprzeczne z tym, co dr Michael Yeadon, były wiceprezes i główny naukowiec ds. Alergii i Układu Oddechowego firmy Pfizer, stwierdził w odniesieniu do wariantów wirusa COVID-19. Dr Yeadon twierdzi, że warianty nigdy nie są bardziej niebezpieczne niż oryginalny wirus. Widzieć:

Były wiceprezes Pfizer, dr Yeadon: Warianty COVID NIE są bardziej niebezpieczne – strzały przypominające nie są potrzebne, ale mogą być użyte do masowych morderstw
Innym lekarzem, który nie zgadza się z dr McCullough, jest dr Richard Fleming, który jest również prawnikiem. Dr Fleming udzielił wywiadu starszemu redaktorowi Alexowi Newmanowi z The New American 15 lipca 2021 r. Tytuł filmu to: Przestępcy COVID zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, mówi Atty. Dr Fleming ostrzega przed Novavax

Fleming twierdzi, że Novavax jest również bronią biologiczną, wstrzykującą białko kolce, które zostało wyhodowane przez mole. Dr Fleming chce, aby wszyscy, którzy są zaangażowani w dystrybucję tej broni biologicznej, byli ścigani i postawieni przed sądem. Obraz Novavax, który zamieściłem powyżej, jest częścią prezentacji slajdów, którą dr Fleming używa podczas wywiadu. Możesz obejrzeć 30-minutowy film na Rumble .

Czytelnicy wiadomości o wpływie na zdrowie odpowiadają na artykuł z wydarzenia DC „Protest przeciwko nakazom szczepień”
Nasi czytelnicy wnieśli wiele komentarzy do naszego ostatniego artykułu, Pro-Vaccine Big Pharma Execs zapraszają Cię do DC na „Protest przeciwko mandatom szczepień” – Czy zapomniałeś, co wydarzyło się 6 stycznia 2021 r.? . W ten sposób komentarze na tego typu stronach internetowych mogą być bardzo pomocne w poszukiwaniu prawdy w dzisiejszej bardzo ciemnej, złej kulturze, zdominowanej przez kłamstwa i oszustwa. Ale wymaga to umiaru, w przeciwnym razie zapłacone trolle Big Pharma przyjdą i spróbują zagłuszyć prawdę kłamstwami i osobistymi atakami.Na przykład, poza niektórymi tropami, które otrzymałem, aby móc zbadać i opublikować ten artykuł, dowiedziałem się również, że dr Robert Malone, który stoi na czele tego wydarzenia w Waszyngtonie i ostatnio krąży w alternatywnych mediach, nie tylko wziął szczepionki na COVID-19 dla siebie, ale publicznie poparł je dla osób starszych (chociaż jest zaciekle przeciwko nim w przypadku dzieci). W wywiadzie, który dr Malone przeprowadził z RT.com 14 października 2021 r., donoszą:

Istnieją przekonujące dowody na to, że szczepienie przynosi korzyści osobom starszym, chorobliwie otyłym, osobom z obniżoną odpornością i innym grupom wysokiego ryzyka, powiedział Malone RT. ( Źródło .)

W nowszym wywiadzie z 30 grudnia 2021 r. dla RT.com poinformowali, że dr Malone promuje szczepionki COVID-19 nie tylko dla osób starszych, ale także dla innych grup:

„Opowiada się za szczepieniami dla osób z grup wysokiego ryzyka, takich jak osoby starsze lub osoby z chorobami współistniejącymi, i powiedział, że osobiście został zaszczepiony ze względu na swój wiek”. ( Źródło .)

Tragicznie, więcej seniorów zmarło po eksperymentalnych szczepieniach COVID-19 niż jakakolwiek inna grupa wiekowa, a wielu z nich zostało zmuszonych do przyjęcia go wbrew swojej woli. To jest raport wideo, który stworzyłem we wrześniu 2021 r., zaraz po tym, jak FDA udzieliła zezwolenia na awaryjne użycie pierwszych zastrzyków przypominających COVID-19, które mają być wstrzykiwane seniorom.

Dr Malone i wszyscy w alternatywnych mediach, którzy teraz promują tego lekarza bez zadawania mu trudnych pytań na temat jego poglądów na eksperymentalne szczepionki przeciwko COVID-19, mają udział w winie masowego morderstwa tych seniorów. Prawda jest w dzisiejszych czasach rzadkim towarem, a to, co widzimy, to trochę prawdy zmieszanej z mnóstwem kłamstw i oszustw ze strony tych, którzy należą do Kultu Szczepionek. Pozostaję zdecydowanie Antyszczepionkowy i za pro-Bożym naturalnym układem odpornościowym.

Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. 2 [Stanie się to] przez takich, którzy obłudnie kłamią, mają własne sumienie napiętnowane. (1 Tymoteusza 4:1-2) Novavax: Soon to be FDA-Authorized COVID-19 Vaccine for the “Christian Pro-life” Population?

Jest coś BARDZO dziwnego w Dr. Robercie W. Malone!
Dr Malone chwalony przez katolickie media antyszczepionkowe (LifeSiteNews i wiele innych) propaguje teorię wirusa i kolca i jest wynalazcą szczepionek RNA , ale nie mówi o grafenie, który jest sposobem na odwrócenie prawdy od umysłów, ponieważ Znak Bestii kontroli i ujarzmienia światowej populacji zbudowany jest za pomocą mikrotechnologii odkrytej przez Camprę i Ricardo Delgado i wyeksponowanej w 5 Kolumnie. Ktokolwiek połknął oświadczenia dr Malone'a przeciwko szczepionkom, został wprowadzony w błąd
Biorąc miliardy dolarów w kontraktach i grantach (patrz lista), które Malone otrzymał zarówno od Wielkiej Farmacji, jak i rządu USA w ciągu ostatniej dekady, po prostu nie ma mowy, żeby nie mógł mieć własnych interesów. Pozostaje więc do zrozumienia, w jaki sposób ich status jest wykorzystywany w Ruchu Prawdy przez ich ukrytych mistrzów farmaceutycznych. Przypomnijmy, że dr Malone sam otrzymał dwie „szczepionki” przeciwko Covid... Tak więc Malone wydaje się być wysoce uznanym i rzekomo godnym zaufania koniem trojańskim, strategicznie umieszczonym w Ruchu Prawdy, aby zapewnić, że rodzice nie stracą zaufania do przytłaczających harmonogramów szczepień dziecięcych, które są niezbędne dla terminowego wdrożenia Nowego Porządku Świata. Podobnie Malone wydaje się budzić wiarę w coroczne programy szczepień przeciwko grypie dla dorosłych w całym kraju, które są również kluczowe dla różnych programów Nowego Porządku Świata. Maria Ferraz - Z dr Robertem W. Malone jest coś BARDZO nie tak! (Nie wolno nikogo osądzać być może mówił to nieświadomie, albo był zastraszany... wydaje sie że wielu opozycyjnych lekarzy miało misję mówienia o „białku kolca")

Obecne można się spodziewać że kontrolowana opozycja będzie promowała "Znak bestii" - i będzie mówiła że to nie znak bestii tylko tak wygląda

AP 13
11
Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok.
12 I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona.
13 I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi.
14 I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.
15 I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.
16 I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
18 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.
Każdy kto przyjmuje te szczepionki przyjmuje paszport z "QR" który obecnie jest na papierze albo telefonie, ale zgodnie z "Agenda 2030" ma być wszczepiony razem z tożsamością cyfrową, z dostępem do kupowaniami sprzedawania, z dostępem do konta bankowego ... itd - dlatego to funkcjonuje jak Znak Bestii - dlatego wszystkie szczepionki jeśli dają "QR" - są powiązane z 666.

Wykorzystanie ludzkich tkanek płodowych, w badaniach, rozwoju i testow…
Novavax jest testowana na humanizowanych myszach dlatego jest powiązana ze zbrodnią aborcji... humanizowania myszy - które mają humanizowany układ odpornościowy wyhodowany ze szpiku kostnego ludzkiego płodu, wątroby i grasicy oraz , z tkanki płucnej przeszczepionej z ludzkiego płodu - dzieci ... myszy mają na plecach wszczepione kawałki abortowanej tkanki płucnej ...Po wykorzystaniu części ciała dzieci są wyrzucane, a nowe części z nowszych aborcji koniecznie muszą zostać zakupione, aby przeprowadzić więcej eksperymentów....
JOKAMA shares this
31.2K
Jarujestem
Ewa Maria Monika co tzn nie wyjaśniono do tej pory co mogłoby być przyczyną tych zaburzeń?? Jakie badania podjęto aby ustalić przyczyny tych przypadków, które opisałaś???
Jan Zbigniew wojan
Żadna szczepionka jeszcze nigdy i nikogo z niczego nie wyleczyła, szczepionki pomagają trwać chorobom w celach depopulacyjnych i dla zysku, wszystkie opowieści o pozytywach szczepień są wyssane z palca i rozpowszechniane są tylko przez tych, którzy dostają dotacje z Farmy !
Bart Osz
Potwierdzam. Ostatnie 2 lata były najzdrowsze w moim życiu. Nie choruję. Standardowo teraz w styczniu byłbym w trakcie leczenia (już trzeciego w sezonie zimowym) zakażenia grypopodobnego.