CÓRKA MARYI
11.3K

JEZUS: Gdy ktoś atakuje inną osobę, organizację lub naród z powodu różnicy zdań, może to w krótkim czasie wywołać potok nienawiści

JESUS: When someone attacks another person, an organisation or a nation, because of the difference of opinion, it can spark a torrent of hatred within a quick period of time

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 2 grudnia 2012 roku, godz. 17.40

Moja szczerze umiłowana córko, dopiero wtedy, gdy jesteś celem nienawiści, możesz naprawdę zrozumieć moc, którą zły duch ma wobec ludzkości.

Nienawiść jest spowodowana przez szatana, który ją wykorzystuje, aby kusić ludzi, by odwrócili się od swoich braci i sióstr. Nienawiść rodzi nienawiść, gdy jedna osoba nienawidzi drugiej, a jest to zazwyczaj spowodowane gniewem. Gniew może wynikać z różnicy zdań. Jeśli nie jest kontrolowany, może się bardzo szybko przekształcić w nienawiść.

Gdy ktoś atakuje inną osobę, organizację lub naród z powodu różnicy zdań, może to w krótkim czasie wywołać potok nienawiści.

Dlatego wzywam wszystkich, którzy stali się celem takiego gniewu, aby cały czas zachowali godność. Nawet gdy ktoś was obraża bezpośrednio lub za plecami, musicie uważać, aby nie dać się wciągnąć. Kiedy to zrobicie, będziecie kuszeni do grzechu.

Szatan pobudza ludzi do gniewu. Następnie wykorzystuje gniew do spowodowania gniewu w kolejnej osobie, i to się nasila, aż nienawiść zostaje zaszczepiona po obu stronach.

On, zły duch, pobudza do nienawiści, żeby mógł tworzyć podziały. Podział jest przeciwieństwem jedności. Jedność jest Łaską daną przez Boga. Kiedy ludzie są złączeni jako jedno i szanują siebie nawzajem, obecna jest Miłość. Miłość to Bóg, więc Bóg inspiruje tę jedność.

Szatan wykorzystuje nienawiść, aby powodować podziały między narodami, rozbicie małżeństw, morderstwa i rozplenianie się brutalnych przestępstw. Gdy szatan zostanie pokonany, nienawiść zostanie ostatecznie usunięta i przestanie już istnieć na świecie.

Miłość może osłabiać nienawiść. Kiedy jakaś osoba jest na was zła, musicie próbować odpowiedzieć z miłością. Może bardzo trudno jest wam tak czynić, ale z Moją pomocą zauważycie, że nienawiść szybko zostanie osłabiona.

Płomień miłości gasi ogień nienawiści. Unicestwia ją. Miłość to Bóg, a ponieważ Bóg ma wielką Władzę nad bestią, to jest to sposób na odsunięcie bestii z waszego życia.

Potrzeba wielkiej odwagi, aby będąc ofiarą, przeciwstawić się nienawiści. Jeśli uczynicie to, o co was proszę, i wezwiecie Mnie, abym obdarzył was odwagą, to możecie pokonać nienawiść.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…-12-02-17-40-plomien-milosci-gasi-ogien-nienawisci