Libor Halik
Až když prošel pozemským peklem (nevinně ve vězení), uvěřil i ve věčné posmrtné peklo. Podobnou zkušenost měli v Sovětském svazu mnozí pravoslavní kněží, kteří za svobodného Ruska koketovali s teorií úplně či téměř liduprázdného pekla. Bohužel tu bludnou teorii prázdného pekla rozšířili po 2. světové válce do celého světa sovětští agenti KGB s biskupským svěcením. Varovala před tím PMaria ve …More
Až když prošel pozemským peklem (nevinně ve vězení), uvěřil i ve věčné posmrtné peklo. Podobnou zkušenost měli v Sovětském svazu mnozí pravoslavní kněží, kteří za svobodného Ruska koketovali s teorií úplně či téměř liduprázdného pekla. Bohužel tu bludnou teorii prázdného pekla rozšířili po 2. světové válce do celého světa sovětští agenti KGB s biskupským svěcením. Varovala před tím PMaria ve Fatimě, ale papeži ji ignorovali.
Bratia a sestry
JEN PRO SILNÉ POVAHY! TADY MÁTE BALENÍ VAKCÍNY NA COVID-19 OD FIRMY ASTRAZENECA … A TYTÉŽ SVINSTVA OBSAHUJÍ I DALŠÍ ZÁPADNÍ NRA/MMR VAKCÍNY! (VIDEO, CZ Titulky + Přepis)
cz24.news/…kciny-video-cz-titulky-prepis/
Frog
Laco Bajzo
Až teraz? :) Veriaci z RKC už neveria v peklo dávno :)
tovika
Já ano.
Roberto 55
Kazdy kto sa dostane do pekla uveri, ale uz bude neskoro.
Svedectvo cdl. Pella je dobre, ale sa cudujem, ze kardinal to nemal ujasnene. Vidno ako slabo je duchovenstvo formovane v seminaroch pod vplyvom herez 2Vat. concilu.