Agent0
12
Papež vyzývá všechny, aby se nechali zaockovat vakcínou proti Covid19

Pope Francis calls on ‘everyone’ to take COVID vaccine: ‘It must be done’

January 9, 2021 (LifeSiteNews) – In an interview scheduled to air Sunday night with the Italian television station Canale 5, Pope Francis has opined …
Pravda bude skryta
Ako spoločník antikrista bude vyzývať aj na čipovanie, takže.. žiaden Henry
Peter(skala)
zaujimava logika... ako si dospel k takemu zaveru?
🤔
Pravda bude skryta
Covid pas a vakcína. Smrť tela a duša v pekle. Keď vyzýva na očkovanie a vakcínu pre všetkých, bude i na čip.
zaba
A teprve ten čip (čipem se mě otevřou všechny možnosti antikristovy říše) bude jasný důkaz, že daného člověka skutečně ďábel vyvázal z pravé naděje na Boha a fakticky navázal na tu nepravou naději, skrze kterou může duše skončit rovnou v pekle, samozřejmě i zde budou vyjímky, skrze které Bůh bude moci duši zachránit. Takovou vyjímkou bude třeba subjektivní nemožnost se postavit čipizaci, při …More
A teprve ten čip (čipem se mě otevřou všechny možnosti antikristovy říše) bude jasný důkaz, že daného člověka skutečně ďábel vyvázal z pravé naděje na Boha a fakticky navázal na tu nepravou naději, skrze kterou může duše skončit rovnou v pekle, samozřejmě i zde budou vyjímky, skrze které Bůh bude moci duši zachránit. Takovou vyjímkou bude třeba subjektivní nemožnost se postavit čipizaci, při jinak bezúhoném životě.
Silvia Ivanová
hovedo a dement františek
ekans
pozor, je to stále papež, volte smířlivější rétoriku
zaba
No, papež je to falešný, ale přesto je to člověk, kterého svedl ďábel skrze své lži a utopie, vnášené do světa (4. průmyslová revoluce) ; jen tentokrát se zaměřil skutečně na elity ze všech oblastí lidské činnosti, bez infikace katolické církve by mu tento plán totiž nemohl projít, proto i v nejmocnější zemi světa potřebuje mít svého člověka (Biden).
johanika
apredsasatoci
To nie je vakcina!
To je biologická zbraň!!!
forthetruth333
Rozkazovať môže len dementom a jemu podobným OPAKUJEM KDE BOH NIE JE ,,,,nie,je ,,ANI ROZUM!!!
Agent0
Papež řekl, že sám bude vakcínu brát, a že je „eticky“ přijatelné, aby ji vzali i všichni ostatní.
So 9. ledna 2021 - 16:30 východního času

USA

PŘEDPLATIT

DAROVAT

PŘIHLÁSIT SE NYNÍ Změňte kulturu. Stážista pro LifeSite!

Přečtěte si více


JOHN-HENRY WESTEN

Od stolu editora.
BLOGY

Papež František vyzývá „všechny“, aby si vzali vakcínu COVID: „Musí se to udělat“

Papež řekl, že …More
Papež řekl, že sám bude vakcínu brát, a že je „eticky“ přijatelné, aby ji vzali i všichni ostatní.
So 9. ledna 2021 - 16:30 východního času

USA

PŘEDPLATIT

DAROVAT

PŘIHLÁSIT SE NYNÍ Změňte kulturu. Stážista pro LifeSite!

Přečtěte si více


JOHN-HENRY WESTEN

Od stolu editora.
BLOGY

Papež František vyzývá „všechny“, aby si vzali vakcínu COVID: „Musí se to udělat“

Papež řekl, že sám bude vakcínu brát, a že je „eticky“ přijatelné, aby ji vzali i všichni ostatní.
So 9. ledna 2021 - 16:30 východního času

Autor: John-Henry Westen

SLEDUJTE JOHNA-HENRYHO

9. ledna 2021 ( LifeSiteNews ) - V rozhovoru naplánovaném na nedělní večer s italskou televizní stanicí Canale 5 se papež František domníval, že „každý“ musí vzít vakcínu COVID-19.

"Domnívám se, že z etického hlediska by si vakcínu měl vzít každý ," řekl podle přepisu zveřejněného před vysíláním rozhovoru.

Papež dodal, že vakcínu bude brát sám a že Vatikán ji začne svým občanům podávat „příští týden“, přičemž poznamenal, že „to musí být provedeno“.

Podle přepisu citovaného v The New York Times papež František navrhuje, že „je to etická volba, protože hrajete se zdravím, životem, ale hrajete také se životy ostatních“.

"Nechápu, proč někteří říkají:" Ne. Vakcíny jsou nebezpečné, “uvedl papež. "Pokud je to lékaři prezentováno jako věc, která může jít dobře, která nemá žádné zvláštní nebezpečí, proč to neudělat?" Existuje sebevražedné popření, které bych nevěděl, jak vysvětlit. “

Papežovo prohlášení vede k mnoha otázkám. Myslí si, že lidé, kteří měli virus, by měli dostat vakcínu ? Měly by to těhotné ženy brát, dokonce i britská vláda jim řekla, aby tak neučinily ? A co lidé s alergiemi, které jsou v rozporu s vakcínami, o nichž FDA a další agentury uvedly, že by vakcínu neměli brát? Th je spěchal vakcína s příliš malým množstvím testů, podle všeho, a přesto máme věřit, implicitně v jeho bezpečnost a účinnost?

Ale papežova oznámená prohlášení mají i morální stránku. V referátu vydané dne 12. prosince 2020, Bishop Athanasius Schneider spolu s co-signatářů Cardinal Janis Pujats biskup Joseph Strickland, a arcibiskupové Tomash PETA a Jan Pawel Lenga , vyjádřili silné přesvědčení, že jakékoliv použití vakcíny poskvrněné s „ nevýslovný zločin “potratů” za žádných okolností „nemůže být pro katolíky přijatelný“.

Tito preláti citují učení svatého Jana Pavla II. A potvrzují povinnost každého katolíka a osoby dobré vůle bránit „nejzákladnější a základní právo“ na život „s maximálním odhodláním“. Využití vakcín, které jsou „vyrobeny z buněk zavražděných nenarozených dětí, je v rozporu s [tímto]„ maximálním odhodláním “bránit nenarozený život,“ uvádí se v jejich prohlášení.

"Trestný čin potratu je tak obludný, že jakýkoli druh zřetězení s tímto zločinem, i když je velmi vzdálený, je nemorální a za žádných okolností jej nemůže katolík přijmout, jakmile si toho plně uvědomí," napsali také. "Ten, kdo používá tyto vakcíny, si musí uvědomit, že jeho tělo těží z" plodů "... jednoho z největších zločinů lidstva."

Týden po prohlášení kardinála Pujats a dalších biskupů vydalo vatikánské oddělení pro nauku prohlášení, ve kterém tvrdí, že katolíci by mohli legálně vzít i potratem zašpiněnou vakcínu COVID, pokud by nebyly k dispozici etické alternativy.
Pavol IV
Este stale verite, ze tento clovek sluzi BOHU ???