Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks538
rkrn112
21

Kardinál Burke trval na tom, že by som zopakoval, aby vám, že v tomto duchovnom boji "náš prvý a najdôležitejšia výzbroj je modlitba a predovšetkým ruženec, ktorý je jedným z našich najsilnejších modlitieb. Vzhľadom na závažnosť útokov na ľudských životoch a na manželstvo a rodiny dnes, musíme ísť do búrky neba, s modlitbou. "

Vážený ,
Naša Pani, Panna Maria má narodeniny presne o 2 týždne odo dneška, dna 8. septembra!

Chceli by ste jej dať špeciálny darček?

Ty a ja si predstavte krásny a vzácny dar pre Našu Blahoslavenú Matku, na jej narodeniny tým, že zvyšite počet ružencových dobrovoľníkov- pridajte sa ku ,, Operation Storm Heaven ,, a doplnte100,000 jej detí, ku jej cti!

Existuje mnoho duší na celom svete, ktoré sa modlia ruženec, v Operation Storm Heaven - Globálna ruženec krížová výprava na čele s kardinálom Raymond Burke - viac ako 53.000 Ruženec Warriors, sa zjednocujeme v 1.den každého mesiaca a zaútočime na nebo spolu jedným hlasom.

Blahoslavený pápež Pius IX raz povedal: "Dajte mi armádu ludí, ktorí sa modlia ruženec a dobyjeme svet!"

Chcem vám poďakovať za to, že ste súčasťou tejto duchovnej armády!

Ruženec je obrovskej energie, duchovná zbraň, vy a ja máme v našom boji proti diablovi, otvorené dvere. Okrem toho existuje otec lži, ktorý nás nenávidí, ak by sme chválili Pannu Máriu znova a znova.

S každým Zdravas Mária recitujúcim, s každým tajomstvom meditovaným ďalej, vie, ruženec nás privedie bližšie k víťazstvu Jej Nepoškvrneného Srdca! To je presne dôvod, prečo kardinál Burke vedie operáciu ,,Búrka neba,, začatú v Katolíckej akcie pre vieru a rodinu.

Ruženec je našou veľkou zbraňou ...

A Jeho Eminencia kardinál Raymond Burke si vrúcne želá, aby sa oveľa viac duší v Amerike a na celom svete, zapísalo do Operation Storm Heaven.

Ale nemôžem to urobiť bez seba?

V poslednej dobe som sa opýtal, a štedré duše, ako ste vy,sa zvýšil rad, sme doslova zdvojnásobili počet ružencových bojovníkov! V súčasnej dobe existuje 53,886 Ruženec Warriors po celom svete a ich počet rastie každým dňom.

Môžete mi prosím, pomôž mi pripojiť k akcii- opäť ako darček k Panne Márii za jej narodeniny?

Počas môjho nedávneho rozhovoru s kardinálom Burke vyjadril sa, ako veľmi je potešený, že je, toľko Ruženec Warriors a získali rad milosti a mnoho útechy a inšpiráciu z modlitby ruženca. On to tiež veľmi podporuje, vo vypočutí, ktoré sa deje v toľkých rodinách.

Jeho žeravým prianím je zvýšiť počet ružencových bojovníkov, ktoré chcú zaútočiť na nebo, s modlitbou k 1. dňu každého mesiaca. A on ma požiadal, aby som napísal pre vás dnes.

Takže mnohí odpadli od pravej viery. Možno, že máte člena rodiny alebo niekoho blízkeho, ktorý bol chytený v tejto hroznej duchovnej pasce.

Rodina a pravdivé manželstvo sú pod nevyberaným útokom z každého uhla a smeru. Medzi základné pojmy a koncepty, ako mužského a ženského pohlavia, sú skreslené a deformované. Šialenstvo sa rýchlo stáva absolútny zákon, ktorý povedie k zrušeniu náboženskej slobody.

Kardinál Burke trval na tom, že by som zopakoval, aby vám, že v tomto duchovnom boji "náš prvý a najdôležitejšia výzbroj je modlitba a predovšetkým ruženec, ktorý je jedným z našich najsilnejších modlitieb. Vzhľadom na závažnosť útokov na ľudských životoch a na manželstvo a rodiny dnes, musíme ísť do búrky neba, s modlitbou. "

Ak budeme zjednotní ,útokom neba s našimi modlitbami, bude Náš Pán a Panna Mária potešení , v spojení so svätou omšou, ktorú slávi kardinál Burke v 1. každého mesiaca.

Naša viera a naše rodiny potrebujú byť bránený v našej sekulárnej a Godless spoločnosti. Ak spojiíme a zvýšime naše hlasy k nebu, víťazstvo bude opäť získané prostredníctvom ruženca.

Som oslovil milióny katolíkov v celej Amerike a vo svete s učelom dostať čo najviac, aby sa modlili ruženec a búrka neba s modlitbou!

Ale aby to bolo možné, potrebujem vašu pomoc! Môžete mi prosím dať veľkoryso odpoveď-dnes na počesť Našou Blahoslavenej Matky- narodeniny?

Naozaj sa teším na rozprávanie kardinála Burke, že ste boli schopní pomôcť Operation Storm Heaven, získať desaťtisíce nových ružencových bojovníkov za Panna Mária narodeniny!

Ďakujem vám z celého srdca za pomoc- rast kardinála Burkeho Ružencovej na krížové ťaženie, ktoré je jedno z najväčších v histórii.

Ak nie ste v pozícii, aby pomohla v tomto okamihu, mohli by ste prosím povedať navyše modlitbu pre úspech nášho úsilia a že ostatní budú môcť byť obzvlášť veľkorysý?

Pomôžete pre Pannu Máriu Ružencovú, žehnam vám i vašej rodine! Ona môže prihovárať sa za nás, pred svojím Božím Synom a získava milosť pre naliehavý príchod triumfu Jej Nepoškvrneného Srdca!

Váš kolega ,,Ruženec bojovník,, v Kristovi,

Thomas J. McKenna
Zakladateľ a prezident
www.catholicaction.org
amarillo
Aby ho teroristu..nestaci ze útočí na pápeža ide,,na nebo,,
pravykatolik.sk/…/utokNaNeboVYZVA…

No dobre ľubica pomodlime sa za vsetkych pysnych ktori chcu Bohu rozkazovať namiesto toho aby sa modlili za túžbu plnit Jeho volu,cerven.blog.sme.sk/…/Modlitba-pokorn…
Filofej likes this.
ľubica
vdaka, za pár dní. o týždeň / 1.9.2016 /začína nový Útok na nebo!!! TAKE HEAVEN BY STORM
Coburg likes this.
ľubica likes this.