Amerykańska firma farmaceutyczna Pfizer spodziewa się sprzedać w tym roku szczepionki o wartości 26 miliardów dolarów, — Wykreowana w biolabs pandemiaia COVID -19 Jest idealnym środkiem do kontroli ludzkości i globalnego niewolenia i terroryzmu !

COVIDOWY ■ BIZNES ■ MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW i TERROR !.

Amerykańska firma farmaceutyczna Pfizer spodziewa się sprzedać w tym roku szczepionki o wartości 26 miliardów dolarów, — Wykreowana w biolabs pandemiaia COVID -19 Jest idealnym środkiem do kontroli ludzkości i globalnego niewolenia i terroryzmu !

Globalna kontrola i posłuszeństwo

COVIDOWY 19 BIZNES – MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW I PAŃSTWOWY TERROR !

Pfizer, zaciera ręce i liczy ogromne miliardowe zyski ze sprzedaży.

Mafia covid 19 wspierana przez polityków terroryzuje ludzkość i robi fortunę mając zyski idące w miliardach dolarów.

Pfizer zwiększa roczną sprzedaż szczepionek.


Amerykańska firma farmaceutyczna Pfizer spodziewa się sprzedać w tym roku szczepionki o wartości 26 miliardów dolarów, o 70 procent więcej niż oczekiwano trzy miesiące temu. W pierwszym kwartale szczepionka przyniosła zysk 3,5 miliarda dolarów.

Szczepionka, opracowana wspólnie z niemiecką firmą farmaceutyczną BioNTech, wydaje się stanowić ponad jedną trzecią rocznej sprzedaży firmy Pfizer. Obie firmy podzieliły się kosztami rozwoju i teraz każda z nich otrzymuje połowę wpływów. Spodziewają się, że w tym roku będą w stanie wyprodukować 3 miliardy dawek swojej szczepionki.

Konkurent Moderna również dobrze zarabia na pandemii koronowej.

Ta amerykańska firma farmaceutyczna spodziewa się zebrać zyski w tym roku o wysokości 18,4 miliarda dolarów dzięki tej szczepionce
.

Pfizer, BioNTech i Moderna bezczelnie nie ukrywają, że chcą zarabiać miliardy dolarów na swoich szczepionkach.

Natomiast mająca wiele śmiertelnych ofiar na sumieniu AstraZeneca odnotowała sprzedaż szczepionek w pierwszym kwartale w wysokości 275 milionów dolarów, mniej niż w całkowitej kwartalnej sprzedaży brytyjsko-szwedzkiej grupy.

Ministrowie w G7 mentalnie są połączeni od lat, dzialaja jak w zmowie.

Holenderski minister De Jonge: chce za wszelką cenę by obowiązywał dowód szczepień już latem.

Ustępujący minister De Jonge oczekuje, że holenderski rząd podejmie decyzję o wprowadzeniu świadectwa szczepień na początku czerwca.

Mafia covid 19 w Brukselii chce, aby rozporządzenie weszło w życie 21 czerwca. Następnie państwa członkowskie UE mają sześć tygodni na wdrożenie tego segregacyjnego dokumentu i środka. De Jonge nie chce czekać tak długo. „Biorąc pod uwagę początek wakacji, wkrótce od 21 czerwca, uważa, że ważne jest, aby nie tracić czasu i zaczynać tak szybko, jak jest to „uzasadnione medycznie” i możliwe technicznie.

W NL część parlamentarnych p’osłow bez żadnej wiedzy medycznej ale służalczych …. zwróciła się już do De Jonge, aby nie czekał do lata z wprowadzeniem świadectwa szczepień.

Uważają że mając taki dowód, ludzie wkrótce będą mogli ponownie odwiedzać Holandię, bez wcześniejszego testowania się. Chodzi o to, aby negatywny certyfikat testu i świadectwo szczepień wkrótce pojawiały się w tej samej aplikacji.

Mafia covid 19 w USA ! przy wsparciu administracji Bidena i gubernatórw.

Mafia covid 19 w USA traktuje ludzi jak prostaków. Teraz za wsparciem reżimu Bidena który ma problem z rzeczywistoscia. Robią reklamę … .
Naciągają ludzi na piwo za zaszczepienie się. Bezpłatna szklanka piwa dla tych którzy za szczepią się w New Jersey w miesiącu maju.

Stan New Jersey w Stanach Zjednoczonych próbuje przekonać obywateli, którzy jeszcze nie zrobili tego, oferując im bezpłatną szklankę piwa. Mieszkańcy, którzy ukończyli 21 lat, którzy zostaną zaszczepieni w tym miesiącu, otrzymają darmowe piwo w jednym z 13 barów i browarów biorących udział w promocji szczepionki po okazaniu świadectwa szczepień.


Tak zwany program Shot and Beer to jeden ze sposobów, w jaki gubernator New Jersey próbuje zaszczepić 4,7 miliona mieszkańców do końca czerwca. 3,2 miliona mieszkańców jest obecnie w pełni zaszczepionych, ale liczba rejestracji stale spada.

Nachalne nachodzenie ludzi.

W USA władze nachodzą ludzi i wywierają presję. Wysyłają również urzędników by odwiedzać w domu osoby, które jeszcze nie otrzymały szczepionki, lub dzwonić do nich w celu nakłonienia ich do szczepienia.

Reżim Bidena chce, aby 70 procent dorosłych zostało zaszczepionych do 4 lipca.

Rząd USA chce, aby 70 procent z 260 milionów dorosłych Amerykanów otrzymało co najmniej jeden zastrzyk szczepionki 4 lipca.160 milionów Amerykanów musi wtedy zostać w pełni zaszczepionych.

4 lipca Amerykanie świętują Dzień Niepodległości. Biden powiedział w swoim pierwszym przemówieniu telewizyjnym w godzinach największej oglądalności w marcu, że jest duża szansa, że Amerykanie będą mogli świętować ten dzień „niezależnie od wirusa”. Nadal jest do tego coś potrzebnego. Biały Dom mówi, że w ciągu następnych 60 dni należy podać100 milionów szczepień.

W USA rząd zdecydował również o przeniesieniu dawek szczepionek ze stanów, w których zapotrzebowanie na szczepienia jest niskie, do stanów, w których istnieje taka potrzeba. Może to również zwiększyć wskaźnik szczepień.

Rząd USA przygotowuje się również do szczepienia dzieci w wieku12-16 lat. FDA czeka na pozwolenie na użycie szczepionki Pfizer / BioNTech, stworzonej specjalnie dla tej grupy wiekowej.

Więcej miejsca dla szczepionych w Niemczech.

Jeśli zależy to od rządu niemieckiego, osoby zaszczepione i osoby, które zostały wyleczone z korony, nie muszą pokazywać wyniku testu podczas zakupów lub odwiedzania muzeum lub zoo. Zniknie również ograniczenie liczby osób, które mogą robic zakupy i oglądać jednocześnie. Maski na ģębie i trzymanie dystansu są nadal obowiązkowe, „ale będzie dla nich dużo swobody” – mówi korespondentka Judith Holsek.

Relaks prowadzi do nieprzestrzegania zasad, mówi holenderski minister fanatyk szczepień De Jonge.


De Jonge mówi, że złagodzenie środków ochronnych w zeszłym tygodniu spowodowało, że ludzie mniej przestrzegają zasad. Tłok w sklepach i relaks staje się przyczyną zarażenia – powiedział podczas wizyty w szpitalu Zuyderland w Sittard. On odradza wprowadzanie nowych ulg.

Dowód szczepień na lato • „Turyści wrócą do Włoch w czerwcu”

Turytów z krajów UE Włochy witają ponownie w czerwcu, myśli włoski premier.
Ale koszt testu PCR sprawia, że latanie jest dla wielu niedostępne, mówi przedstawiciel linii IATA.


Włoski premier Draghi uważa, że turystyka we Włoszech może zostać wznowiona w połowie maja. Włosi, którzy wyjeżdżają na wakacje do własnego kraju, mogą następnie skorzystać z włoskiej „zielonej przepustki”, przynajmniej jeśli mogą udowodnić, że przeszli koronę, zostali zaszczepieni lub przeszli negatywny test.

Draghi uważa, że cyfrowa przepustka koronowa UE będzie dostępna w połowie czerwca, dzięki czemu turyści z innych krajów UE będą mogli podróżować do Włoch. „Świat chce pojechać do Włoch, a Włochy są gotowe na ponowne powitanie świata” – powiedział włoski premier po spotkaniu z ministrami turystyki z 20 krajów. „Zarezerwuj wakacje, nie możemy się doczekać, aby Cię powitać”.

Koszty testów PCR sprawiają, że latanie jest dla wielu ludzi nieosiągalne, mówi przedstawiciel linii IATA.

Międzynarodowa organizacja linii lotniczych IATA obawia się, że latanie stanie się dla wielu osób nieosiągalne, jeśli będą musieli na własny koszt przejść test PCR przed podróżą i po jej zakończeniu. Koszt takiego testu byłby również znacznie wyższy niż to konieczne.

Organizacja zbadała ceny testów w szesnastu krajach.330 euro należy zapłacić w USA,290 euro w Japonii i Korei Południowej oraz200 euro w Niemczech. „Uważamy, że rzeczywisty koszt testu wynosi około 12,5 dolara” – powiedział agencji prasowej DPA prezes IATA, Willie Walsh.„Nie możemy dopuścić do powstania sytuacji, w której mogą podróżować tylko bogaci”.

Paszporty szczepień będą miały różne kształty i rozmiary.


W zeszłym tygodniu Parlament Europejski zatwierdził stosowanie paszportu Corona; kilka krajów europejskich twierdzi, że już chce otworzyć swoje granice dla turystów. Między innymi Hiszpania i Grecja ogłosiły już swoją strategię otwarcia.

Holandia chce korzystać z aplikacji CoronaCheck podczas wyjazdów zagranicznych. Jest teraz używany w imprezach pilotażowych, aby pokazać negatywny wynik testu. Chodzi o to, że wkrótce będą w stanie udowodnić, że ktoś został zaszczepiony. Według rzecznika Ministerstwa Zdrowia, jak ta aplikacja ma się do europejskich planów przepustki koronowej, nie jest jeszcze jasne.

W Hiszpanii obecnie cztery osoby mogą siedzieć razem przy stole w pomieszczeniu i sześć osób na zewnątrz.

Rząd Hiszpanii pozwoli 17 regionom samodzielnie zdecydować, które ograniczenia koronowe będą obowiązywać od niedzieli. Wtedy narodowa lockdown i sytuacja nadzwyczajna, którą rząd ustanowił sześć miesięcy temu w celu zwalczania wirusa, dobiegnie końca.

Władze regionalne wymagają zgody sądu okręgowego w przypadku decyzji ograniczających wolność obywateli, takich jak godziny policyjne lub blokady. W przypadku odrzucenia środka region może odwołać się do Sądu Najwyższego. Orzeczenie tego sądu jest wiążące dla wszystkich regionów w odniesieniu do tego konkretnego środka.

Mimo negatywnych udokumentowanych dot. śmiertelnych ofiar u zaszczepionych. Prezes NICE, Dave Dongelmans, zakłada, że śmiertelność ulegla dalszemu zmniejszeniu po 1 kwietnia, ponieważ od tego czasu wzrosła liczba szczepień.

Odsetek osób w wieku powyżej 80 lat wśród pacjentów z koronawirusem gwałtownie spada. Na początku roku 27,5 proc. Pacjentów miało ponad 80 lat, 1 kwietnia było to tylko około 15 proc. Bo w szpitalach wykończono ich i rządy pozbyły się starców i wypłacania im emerytury… .

OGROMNA PRESJA na szczepienia ! . REKLAMA w MEDIACH !


Według zwolenników szczepień, mutacja brytyjskiej odmiany wirusa spowodowała, że więcej młodszych osób z COVID trafiło do szpitala. Szczególne obawy budzą osoby w wieku od 40 do 60 lat. mówi Susan Mc’Lyess. Zdecydowana większość osób z tej grupy nie została jeszcze zaszczepiona. W porównaniu z młodszą grupą mają większe szanse trafienia do szpitala po infekcji. I argumentuje to że większość osób powyżej 60 roku życia została zaszczepiona.

Falszywa troska Susan – „Martwimy się o grupę, która po prostu nie została zaszczepiona”. Ona bardziej martwi się o zyski …

APARTHEID !!!

Mafia covid 19 o ogromnych zyskach, idących w miliardy dolarów może kupić sobie lekarza, profesora, polityka, medialnego nadawcę by dla jej potrzeb manipulowali, kłamali, straszyli i wywierali na ludzkość ogromną presję oraz na rządy by te wprowadzały skandaliczne ustawy ograniczające swobodę, stosowały terror, mandaty.

A zdrowy sposób myślenia jest tabu. Po przez paszporty chcą wprowadzić segregację na zaszczepionych i nie, by móc ludziom zabraniać, nakazywać i karać i kontrolować przy pomocy covidowych paszportów oraz informować przy pomocy tablic informacyjnych z napisem:

NUR FÜR MENSCHEN DIE ETWAS BEDDEUTEN KÖNNEN WIRKLICH MIT CORONA PASSPORTS … !.

DO TEGO JUŻ DOSZŁO ŻE DLA INNYCH WSTĘP BĘDZIE ZAKAZANY.- VERBOTEN und UNTERSAGT !!!

Czy nie ma już obrony przed tym globalnym szaleństwem ? !


Opublikowano za: neon24.pl/…0,covidowy-biznes-miliardy-dolarow-zyskow-i-terror

CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
morawiecki, duda, szumowski, niedzielski, kaczyńska i reszta tej bandy.. aaa.. i kuchciński.. wiecie za co.. CAŁA TA BANDA NA STRYCZEK ! ZA HOLOKAUST NARODU POLSKIEGO !
ZA ODEBRANIE MOŻLIWOŚCI LECZENIA !
ZA ODEBRANIE MOŻLIWOŚCI ZARABIANIA !
ZA ODEBRANIE MOŻLIWOŚCI SWOBODNEGO ODDYCHANIA !
ZA ODEBRANIE MOŻLIWOŚCI SPRAWOWANIA KULTU W BOGA JEDYNEGO !
ZA ODEBR…
More
morawiecki, duda, szumowski, niedzielski, kaczyńska i reszta tej bandy.. aaa.. i kuchciński.. wiecie za co.. CAŁA TA BANDA NA STRYCZEK ! ZA HOLOKAUST NARODU POLSKIEGO !

ZA ODEBRANIE MOŻLIWOŚCI LECZENIA !

ZA ODEBRANIE MOŻLIWOŚCI ZARABIANIA !

ZA ODEBRANIE MOŻLIWOŚCI SWOBODNEGO ODDYCHANIA !

ZA ODEBRANIE MOŻLIWOŚCI SPRAWOWANIA KULTU W BOGA JEDYNEGO !

ZA ODEBRANIE NADZIEJI I SAMOBÓJSTWA PRZEDSIĘBIORCÓW, MŁODYCH, ZAGUBIONYCH !

ZA ODEBRANIE NAM WAKACJI, ŚWIĄT, ROZRYWEK, SPACERÓW, WYJAZDÓW, SPOTKAŃ RTODZINNYCH !

ZA ODEBRANIE DZIECIOM i MŁODZIEŻY ROKU NAUCZANIA !

ZA ODEBRANIE PAŃSTWA i ODDANIA SIĘ W UNIJNĄ NIEWOLĘ !!!!
...
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
APARTHEID !!!
Mafia cov Id 19 o ogromnych zyskach, idących w miliardy dolarów może kupić sobie
lekarza,
profesora,
polityka,

medialnego nadawcę by dla jej potrzeb
manipulowali,
kłamali,
straszyli

i
wywierali na ludzkość ogromną presję oraz na rządy by te wprowadzały skandaliczne ustawy ograniczające swobodę, stosowały terror, mandaty.
A zdrowy sposób myślenia jest tabu.
Po przez paszporty chcą …
More
APARTHEID !!!

Mafia cov Id 19 o ogromnych zyskach, idących w miliardy dolarów może kupić sobie

lekarza,

profesora,

polityka,


medialnego nadawcę by dla jej potrzeb

manipulowali,

kłamali,

straszyli


i

wywierali na ludzkość ogromną presję oraz na rządy by te wprowadzały skandaliczne ustawy ograniczające swobodę, stosowały terror, mandaty.

A zdrowy sposób myślenia jest tabu.

Po przez paszporty chcą wprowadzić segregację na zaszczepionych i nie, by móc ludziom zabraniać, nakazywać i karać i kontrolować przy pomocy covidowych paszportów oraz informować przy pomocy tablic informacyjnych z napisem:


NUR FÜR MENSCHEN DIE ETWAS BEDDEUTEN KÖNNEN WIRKLICH MIT CORONA PASSPORTS … !.

DO TEGO JUŻ DOSZŁO ŻE DLA INNYCH WSTĘP BĘDZIE ZAKAZANY.- VERBOTEN und UNTERSAGT !
3 more comments from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
V.R.S.
Nagrodę Tombakowego Szura dziś na glorii otrzymuje towarzysz Włodzimierz:
"Jezus nas nie zostawia samych z tą straszną zarazą daje nam szczepionkę dla ciala, tak jak dał na eucharystię dla duszy"
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Nastanie bowiem wtedy tak wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i już nie będzie. - Ewangelia Mateusza 24:21
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Nic innego nam nie pozostało jak formowanie oddziałów partyzantki samoobrony !
m.rekinek
APARTHEID !!!
Mafia covid 19 o ogromnych zyskach, idących w miliardy dolarów może kupić sobie lekarza, profesora, polityka, medialnego nadawcę by dla jej potrzeb manipulowali, kłamali, straszyli i wywierali na ludzkość ogromną presję oraz na rządy by te wprowadzały skandaliczne ustawy ograniczające swobodę, stosowały terror, mandaty.
A zdrowy sposób myślenia jest tabu. Po przez paszporty chcą …
More
APARTHEID !!!

Mafia covid 19 o ogromnych zyskach, idących w miliardy dolarów może kupić sobie lekarza, profesora, polityka, medialnego nadawcę by dla jej potrzeb manipulowali, kłamali, straszyli i wywierali na ludzkość ogromną presję oraz na rządy by te wprowadzały skandaliczne ustawy ograniczające swobodę, stosowały terror, mandaty.

A zdrowy sposób myślenia jest tabu. Po przez paszporty chcą wprowadzić segregację na zaszczepionych i nie, by móc ludziom zabraniać, nakazywać i karać i kontrolować przy pomocy covidowych paszportów oraz informować przy pomocy tablic informacyjnych z napisem:

NUR FÜR MENSCHEN DIE ETWAS BEDDEUTEN KÖNNEN WIRKLICH MIT CORONA PASSPORTS … !.

DO TEGO JUŻ DOSZŁO ŻE DLA INNYCH WSTĘP BĘDZIE ZAKAZANY.- VERBOTEN und UNTERSAGT !!!