lt.news
11

Žmona: ištekėjusi už ispanų vyskupo "vis dar yra vyskupė" - buvo "konservatyvi" tik žodžiais

Vedęs ispanų buvęs vyskupas Ksaveras Novelis "nėra toks ortodoksiškas ar konservatyvus", kaip atrodė, sakė jo žmona Silvija Kabalol (Silvia Caballol) portalui Antena3.com.

Ji yra pornografinės literatūros autorė. "Viena yra pamokslauti, o visai kas kita - tuo gyventi", - aiškino ji.

Pasak jos, Novelis nėra nusistatęs prieš homoseksualias nuodėmes ir abu turi "daug" draugų homoseksualų ir transvestitų. Caballol mano, kad Bažnyčia šiais klausimais padarė "didelę pažangą" [= regresą], "nes dabar jie duoda savo [pseudo] palaiminimą", - sako Caballol.

Ji neneigia, kad pats Novelis lankė homoseksualų gydymo terapijos seansus. Infovaticana.com (gegužės 18 d.) priduria, kad šis gandas yra plačiai paplitęs.

Įdomu: Caballol teigia, o Infovaticana.com patvirtina, kad tik "tiesioginis ir aiškus Pranciškaus įsikišimas" lėmė vestuves ir kad buvo praleistos reikiamos procedūros (laizacija).

Caballol priduria, kad Novelis vis dar yra "nežinioje", nes "jis vis dar yra vyskupas, nors jau nebėra vyskupas". "Bažnyčios hierarchai" [= Pranciškus] uždraudė Novellui pasiaiškinti ir pagrasino jį nubausti, jei jis tai padarys.

Tuo tarpu Ispanijos vyskupai trina visus Ksavero Novelo pėdsakus iš savo interneto svetainių, kuriose jis anksčiau buvo minimas kaip Solsonos "vyskupas emeritas" (2010-2021 m.).

AI vertimas

27:09