Clicks12.3K
Gonzales
11
Kdo jsou PIRÁTI? - DŮLEŽITÉ! Lídr strany Pirátů je napojen na extrémistickou organizaci ANTIFA a v podstatě obelhal své voliče. Pirátská strana je pro-homosexuálně zaměřená, takže je zřejmé, že se …More
Kdo jsou PIRÁTI? - DŮLEŽITÉ!

Lídr strany Pirátů je napojen na extrémistickou organizaci ANTIFA a v podstatě obelhal své voliče.
Pirátská strana je pro-homosexuálně zaměřená, takže je zřejmé, že se jim nejspíš podaří prosadit novelu zákona o registrovaném partnerství (pokud tedy ANO bude hlasovat stejně jednohlasně jako v minulé vládě).
www.nakluky.cz/…/7352-koho-volit…

Na jedné straně máme hnutí a strany, které jsou všemožně umlčovány a napadány, a na druhé jiné, kterým se dostává všemožné masivní podpory. V první řadě se jedná o Piráty, kteří se tváří pomalu jako vlastenecká strana a média je v tom všemožně podporují. Přitom Piráti, pomineme-li fakt, že piráti byli a jsou vrazi a lupiči, jsou odnoží německé strany stejného jména. Ta úzce spolupracuje s německou stranou Zelených, která je v podstatě produktem německého ekonacismu. V současnosti jsou Zelení a Piráti v Německu oporou tamní sociání demokracie vedené primitivním eurodemagogem Schulzem, který podporuje totalitu a afroislámskou migraci.

Piráti
v Česku svým programem jednoznačně podporují migraci, tak genderové programy likvidace rodiny. O tom samozřejmě mlčí, protože naprostá většina voličů programy stran nečte a vychází z mediální propagandy. V jejím rámci Piráti pouze házejí populistickými hesly a volají, abychom je pustili na ně. Na koho? Na děti, aby je mohli svěřovat homosexuálům, nebo na vlastence, kteří brání afroislámské likvidaci rodiny a státu, migraci a rasistickým etnosociálním experimentům.

Piráti nejsou protirežimní ani vlastenecká či sociálně laděná strana. Navíc se stále více potvrzují informace o spolupráci Pirátů s fašistickými bojůvkami Antifa, které jsou shodou okolností podporované i jednou z našich tajných služeb k útokům na vlastenecké demonstrace. Zde lze jen konstatovat, že současný název Antifa a jeho nositelé jsou stejně antifašističtí jako námořní lupiči-piráti, hrdinní bojovníci za spravedlnost podle románových předloh. Ale takové jsou evropské hodnoty. Z fašistů antifašisti a levičáci, z ničitelů vlasti a rodiny, kteří se označili za námořní vrahy a lupiče, protirežimní hrdinové. A média je v souladu s přáním EU srovnávají s vlasteneckými stranami.

Piráti podporují totalitní programy EU, počínaje rozbíjením rodiny, napomáhají narkomafii propagací volné konzumace drog, jsou klonem Zelených
. Nelze se zbavit dojmu, že jejich mazaný šéf a velmi dobrý manipulátor Bartoš si z pubertálních českých voličů dělá doslova legraci, počínaje názvem svojí strany.Pirátskou stranu lze jen hodnotit jako podvod na voličích a dýku do zad všem vlasteneckým stranám a politikům, kterým s pomocí masivní mediální kampaně, lží a pokrytectví sebrali hlasy.
___________________________________________________


DALŠÍ PODMĚT:

I. Bartoše jsem měl možnost poznat i osobně (letos v zimě), viděl jsem video, četl další info o něm, a skutečně jej považuji za inteligentního, leč nebezpečného rasantního "piráta" násilnicky demagogického střihu (viz mj. falešné pseudo-argumentace ve prospěch nenávistné islámské ideologie, cudné pomlčení o své pravidelné aktivní účasti v morálním bahně festivalů "Gay Pride" se vším, co s sebou přinášejí - podporu homo/bi/trans-sexuálním aberacím, pedofilii a dalším úchylkám, stejně jako zamlčení účasti na násilných anarchistických akcích, jež odmítají autoritu demokratických vlád).

Bartoš svým programem, veřejnými deklaracemi a osobní participací na extrémistických levicových akcích Antify (v USA zařazené mezi teroristické organizace) je právem podezřelý z jednání, jež je v příkrém rozporu s demokratickými principy zdravé lidské společnosti.

Ve světle těchto faktů plně podporuji Vaši intenci, kdyby pro nic jiného, tak z důvodu, který uvádíte Vy sám:

aby se mediálně rozvířil zájem o skutečný charakter (osobnostní profil), aktivity a cíle tohoto bezesporu charizmatického - bohužel negativně - mladíka s dredy a sarkasticky vyzývavým úsměvem či hollywoodským šklebem, které společně cosi vypovídají o svém nositeli podle principu "nomen - omen" (anglický výraz pro jeho typ účesu je dreadlocks - dread výsl. /dred/ znamená obávaný, strašný, děsný, hrůzný; lock = lokna, kadeře).

Navíc i jméno strany Piráti výmluvně charakterizují jejich záměry, zasazené do širšího komplotu mezinárodních neomarxistických sil (analogie bolševické KomInterny).

Dokonalejší poznání osoby nebo věci vždy člověku umožňuje zaujmout k nim správný postoj. To platí dvojnásob pro často nekritické emocionální nadšení především mladých lidí pro určité idoly či modly showbyznysu.. Veřejné stržení masky "Velkému korzárovi" Bartošovi a jeho pirátským neomarxistickým rudo-zeleno-černým neosoudruhům (a bratrům "Zeleným", kteří díky Bohu totálně vyhořeli) tak pomůže otevřít oči mnoha podvedeným lidem.

Pro rozšíření a prohloubení argumentační strategie posílám tento dopis v kopii i svému dlouholetému věrnému příteli, nezištnému pomocníku a moudrému rádci v právních otázkách panu Mgr. Janu Jozovi, aby se i on zamyslel nad co nejefektivnější formou podání trestního oznámení (zdarma) orgánům činným v trestním řízení či civilně právní žaloby na příslušný soud (s finančním zatížením žalující strany).

Se srdečným vlasteneckým pozdravem,

Ing. Jiří Pavel Pešek
gavroch
Ne, že bych piráty volil nebo se mi líbili, ale kde autor v tom pochodu viděl pedofily? A podal na ně trestní oznámení nebo tak něco? Jak pak mám věřit zbytku toho videa? Jen pro pořádek, jsem tradičně heterosexuální...
Gonzales
+Joseph+
sypat nic nemusíte, stačí když budete kázat evangelium v souladu s církevní tradicí
Tomislav
Sypu si popel na hlavu, že jsem tato fakta neznal před volbami a nekříčel jsem je do celého světa. Ovšem je pravdou, že český národ si dneska stejně bude hledat a volit silného muže, a je mu docela jedno,. bude-li to Ježíš nebo Cézar. Proto místo všech zbytečných řečí raději pokání, růženec a evangelizace!
Libor Halik
Piráti už názvem jsou lháři, zloději a vrazi, jako byli angličtí piráti, kteří přepadali obchodní lodě španělského a portugalského katolického krále. Když jsem protestoval proti pochodu Prague Pride všech sexuálně úchylných sodomských zvrhlíků (LGBT) na Václaváku v létě, uviděl jsem tam mezi stoupenci sexzvrhlostí LGBT Bartošovy Piráty. PZ: Bartoš měl židovskou svatbu, jak se pochlubil v TV.
+Joseph+
jo,jo, 👌 👌 👌 👌 👌 👌 👌 👌 👌 👌
+Joseph+
@Tomislav za to vy jste toho tady před volbama nadřístal důstojný pane
dyk
Nie k téme, ale na výstrahu - www.badatel.net/aspartam-5-prek…
Gonzales
Gonzales
Do 3.11. je možné podat odvolání a zpochybnit platnost voleb. I kdyby nebyly výsledky anulovány, tak by se národ dozvěděl víc informací o Pirátech. A třeba by Bartoš odstoupil z vedení.
Tomislav
To mělo být víc publikováno před volbami. Teď to jen dokládá vaši neschopnost.